Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Friderikusz Sándor homoszexuális?

Friderikusz Sándor homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim válasza:
50%
Nekem egy ismerősöm aki régen ápoló volt egy korházban vidéken, mesélte hogy szilveszter után nem sokkal ott volt Fridi náluk a kórházban, a lyukát alul szétszaggatták a buliban és amiatt kellett sürgősen kórházba vinni, mesélte hogy csodálkoztak rajta hogy mit keres ott, utána derült ki hogy titokban hozták vidékre kezelni, mert ha egy pesti kórházba viszik akkor hamar kipletykálják és híre megy mi történt vele. És ez nem kamu, 100%-ig igaz, aki mesélte nekem nem találna ki ilyet, és tényleg dolgozott abban a kórházban. Meg hát csak rá kell nézni Fridire, az is sokmindent elárul :D
2019. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 Kertitörpe22 válasza:

Valószínűleg az, de "aktív formában" nincs hatással az életvitelére, minnennapjaira.

Az előzőhöz, akik azt írják hogy ez mindenkinek a magánügye és hogy ha nem nyilatkozik róla, akkor nem is kell róla tudni: Ez "gipszjakabnál" így is van, de ő egy médiaszemélyiség, változó intenzitással ugyan de hatással van-volt az emberek mindennapjaiba.

Igenis számít az, hogy aki "ossza nekem az észt", az mennyire őszinte, milyen a valódi identitása. Egy homó férfi teljesen másképp vélekedik az emberi kapcsolatokról, nincs meg benne az a "keménység" úgy általában sem, meg a nőkkel szemben sem, ami sajnos manapság a mai fiatalokból is kiveszőben van!

2019. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!