Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért akarja mindenki őt?

Miért akarja mindenki őt?

Figyelt kérdés

Gyurta Daniról van szó,aki köztudott nem most lett "híres" de csak akkor van mindenki odáig tőle amikor kezdődik az olimpia és tv-ben szerepel!

Cseh Laci legalább egész évben ott van a toppon,ami neki csak előny! Imádom

.



2012. aug. 8. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem látjuk őt nap mint nap. Én spec nem is tudom hány éve hallottam róla, de nagyon régóta, sport tv-ket nem nézek, úszóversenyre nem járok stb. csak az olimpiát nézem, itt meg beletolják mindig az arcunkba, főleg most hogy nyert. Majd 4 év múlva jön újabb valaki, vagy éppen maradhat ő is, fene tudja hogy lesz, akkor megint felkapják majd. De mondjuk jó pasi tény.

Nem tudom mondjuk mennyire lesz majd bulvársztár újra a magánéletével, mennyire kapatják el.

2012. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy Cseh Laci egész évben ott van a "topon" de azt is nézd, hogy milyen versenyeket nyer meg. Többnyire semmit sem érő EB-ket és rövidpályás versenyeket.

Ezzel szemben Gyurta Dániel olimpiai bajnok. Szóval Laci kb. csókolomot köszönhet neki ezentúl!

2012. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz tény h úszásban veri Lacit,csak azt sajnálom h 26 éves létére nem sikerült olyan eredményeket elérnie amilyeneket szeretett volna..:/ mert úgy tudom olimpiai aranya nincs még..

De hiszem h a köv. Olimpiára összeszedi magát:)

2012. aug. 9. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Na igen, ezüstje és bronza van olimpiáról.

Csak tudod sokan leírják már, mert a köv. olimpiára 30 éves lesz, akkor meg már idős egy kicsit. Persze nyerhet, de jönnek majd a 15-25 évesek, és hát kisebb az esélye. De egyébként nem lett volna vele semmi gond, már régen aranyérmes lett volna, ha nem Phelps-el kellett volna mindig úsznia...

2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem lesz soha aranya. Az csak egy tévhit, hogy Phelps miatt nem nyer.

Phelps-et többen is legyőzték most Londonban, Lochte se verhetetlen. Mégse Laci volt az, aki megverte őket...


Egyszerűen nem elég jó ahhoz, hogy olimpiai bajnok legyen.

2012. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van nem elég jó..

De ha akar indulni hát az csak neki lesz csalódás..:/

2012. aug. 12. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ti ne mondjatok ilyeneket Cseh Laciról, ugyanis lehet, hogy nincs olimpiai aranya, de kint volt és mindig hozott haza ezüstöt vagy bronz érmet, az ország sosem csalódott benne. És mi a baj az EB aranyakkal? Az nem számít? Azt nem értékelitek, hogy ez a pasi hosszú évek kemény munkájával kijut ilyen versenyekre és nem hagyja cserben az országot, sőt! jó hírnevet szerez nekünk???!! Kit érdekel, hogy nincs olimpiai aranya, de kint volt és képviselte ezt a szemét országot! Majd, ha ti is elértek annyit, mint ő, majd akkor dumáljatok, addig meg...!!!!
2012. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj de itt nem arról van szó h nem értékeljük amit eddig elért én szeretem cseh lacit de nem jobb sportolónak tartom gyurta daninál szóval ez is igaz amit itt beszéltünk h nagyon akarja tény de vhogy sosem sikerül olyan sikert elérnie amit ő szeretne és ezt ő maga is így gondolja..
2012. aug. 16. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 7. válaszolóval!

Az ezüstnek és a bronznak is örülni kell!

És a 2012-es EB-n fantasztikusan teljesített Cseh Laci!

2012. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De az EB semmi az Olimpiához képest,ha EB-n olyan jól teljesít az Olimpián miért nem? Mert 1kö**ög amerikai fa*zt nem bír legyőzni..pedig senki sem verhetetlen -.-
2012. aug. 31. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!