Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények Csobot Adélról?

Vélemények Csobot Adélról?

Figyelt kérdés
Nekem elég nagyképűnek tűnik. És szörnyen játsza a fejét. Annyira, hogy az már idegesítő. Nem kérek szidást ez a véleményem! Nem állítom, hogy ilyen. Viszont nekem elsőre ilyennek tűnik.
2012. okt. 26. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én kedvelem. játsza nagyon az agyát, ez tény. de egy vidám, bohókás lány, nekem szimpatikus. a hangja is jó, de hallottam már jobbat is.
2012. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te azon csoportba tartozók egyike vagy,akik nem szeretik.(vagy legalábbis úgy tűnik)Az nagyon is igaz,hogy ez az Adél nagyon megosztja az emberek véleményét-vagy szeretik vagy nem,mert egyáltalán nem tud közömbös lenni.Én például szeretem,mert ugyan megjátssza magát,de valahol mégis van benne valami,ami miatt így gondolom..17/L
2012. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem tök aranyos, neki egyszerűen ilyen a személyisége, és sok ember ezt nem bírja felfogni,és nagyképűnek hiszi, hát sztem inkább legyen ilyen mint egy begyebesedett szende kislány.
2012. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. A külseje és a viselkedése is. Tökéletes az alakja, formás lábak, minden :P A személyisége is bejön, és nagyon aranyos kiscsaj.

Úgy mondom ezt, hogy általában a hozzá hasonló csajok nem szoktak tetszeni, de ő még is kivétel, és nagyon megfogott.

18/F

2012. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PetraSimsFan ***** válasza:
Ő a legjobb!!!!!!:@ De nem értem, ha ez a véleményed, akkor miért kérdezel véleményt??? Mert (előre is bocsánat ha bunkó leszek) de ez kit érdekel???
2012. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
PetraSimsFan: Azért mert érdekel mások vélemény:) Nem tudom ebbe mit nem lehet érteni.. De mindegy :D A lényeg az hogy én nem állítom azt hogy ő tényleg ilyen. Mert lehet ha megismerném akkor más lenne a véleményem. De nem ismerem. Tehát addig ez a véleményem róla :) Sorry ha neked ez nem tetszik.
2012. nov. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!