Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Válaszolnátok pár kérdésemre?...

Válaszolnátok pár kérdésemre? (koncerttel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Ezt magyarországon nézzétek.

Kb. egy olyan híres együttesről lenne szó mint a 1D.(arról van szó).

Kérdéseim:

1.Hány éves kortól lehet egy ilyen koncertre menni?

2.Mennyi átlagba a jegy ára?

3.Az első sorba mennyibe kerül a jegy?

4.A koncert mennyi ideig tart?(értsd:az éneklés rész)

5.A koncert után lehet tőlük autogramot kérni?

6.Amikor vége a koncertnek akkor utána találkozhatunk rendesen vélük.Ekkor megölelhetjük valamelyikőjüket vagy fotózkodhatunk? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?

7.Egy ilyen koncertre kb hány ember jönne el?

8.Minden ember találkozhat utána velük?

9.Autogram osztás biztos hogy lesz utána?

10.A koncert utáni autogramosztás,fényképezés stb. mennyi ideig tart?Mennyi időt szánnak erre?

11.A fővárosba jönnek ha jönnek?

12.Ha az első sorba veszel jegyet akkor biztos ,hogy a koncert után kapsz autogramot vagy ölelést?

13.Mennyi ideig tart egy koncert?

14.Ha jönnek Bp.-re akkor mennyi napig lesznek itt?


Nagyon-nagyon köszönöm ,ha minden kérdésemre válaszolsz rendesen.Nagyon sokat segítenél vele.Jó tett helyében jót várj!Aki nem szereti a 1D-t akkor azok légyszíves ne utálkozzanak és azoknak is szívesen elolvasom a válaszait ha értelmesek és nem szidások! Köszönöm és hálás vagyok! Légyszíves írjatok még infókat ha tudtok.És aki volt már ehhez hasonló koncerten az biztos tud majd ezekre a kérésekre válaszolni.Mégegyszer köszönöm! :)))



2013. jan. 3. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam ilyen nagyszabású koncerten, de megpróbálok segíteni.

1. Ez szerintem mindegy, de olyan 15 éves korig szülői kísérettel ajánlanám.

2. 45.000 körül biztos megvan. /lehet, hogy több/

3. 60.000 talán. /dettó/

4. 1-1,5 óra.

5. Persze, ha fizetsz.

6. -||-

7. Ha Magyarországról van szó, akkor a Petőfi Csarnokban lépnének fel és oda a Wiki szerint 6000 fő fér be.

8. Asszem' ezt már kifejtettem.

9. Nagy eséllyel.

10. Én úgy hallottam ezekre a legtöbben olyan 20-25 perceket szánnak.

11. Természetesen.

12. Akinek annyira jól megy, hogy az első sorba vehetett jegyet az nagyobb valószínűséggel tud venni… szóval, amiket leírtál.

13. Ezt már feltetted.

14. Az is lehet, hogy jönnek-mennek, de lehet, hogy itt maradnap pár napig, ezt nem lehet megjósolni.



Ha valamit rosszul írtam, javítsatok ki nyugodtan.Remélem, azért nem voltak teljesen hasztalanok a válaszaim. :)

2013. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindent jól írtál :) kivéve azt hogy sztem nem PeCsa-ban(Petőfi Csarnok) mert az tul 'kicsi' ilyen vilagsztarokhoz:)
2013. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! És szerintetek az mennyibe kerül ,hogy utána autogramot kérhetsz tőlük? Kb.

Elszomorítottál a válaszoddal...,de köszönöm a segítséget!

Nagyon drága a jegy.Így még talán a hátsóbb sorokba se biztos ,hogy fogok tudni venni.2főre szóló jegy kellene + az utazás ára.Az első sorba szerettünk volna jegyet venni.Nem vagyunk gazdagok.Annyira szeretnék menni.Ha pl vennék 2 jegyet a átsó sorba akkor az lenne kb 90.000Ft.Nem? Fúú azt meg honnan fogom előkaparni?? És az még csak a hátsó sor ahonnan nem látok semmit.Ha a hátsó sorba vennék az 90000Ft + akk az autogramosztás ára.Az mennyi 2 főre?Lécci segítsetek!

2013. jan. 4. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Szerintem egy One Direction koncert nem korhatáros, csak a kisebbeknek nem árt a szülői/felnőtt kíséret.

2. az első válaszoló nem tudom mit hitt, de tuti, hogy nem 60.000 Ft egy jegy. Abból még otthonra egy szoba kifestése is kijön. Max. 10.000 Ft szerintem

3. én 20.000 Ft-nál többet semmiképp nem számolnék erre

4. 1-1.5 óra

5. Biztos lehet, de szerintem nem kell fizetni, mert akárhány dedikálós videót láttam, a lányok csak jönnek mennek. Hogy nézne ki, ha az utcán szembe találkoznál valamelyik taggal, és elkérne kb. 5 fontot egy autogramért? o.O

6. Rendes találkozás(beszélgetésre gondolok): VIP jeggyel, ami viszont tényleg nem olcsó, de árat nem tudok.

Az ölelésért csak szólni kell nekik és kapsz :) Fotóra már kisebb az esély, mivel rengetegen vannak, de előfordulhat. (a 2 utóbbi koncert után a dedikálásnál elérhető) :D

7. több ezer. 5000 ember minimum

8. aki dedikálásra még ott marad az igen. a VIP jegyesek több időt tölthetnek velük.

9. Az mindig van.

10. Kb. fél óra, vagy egy kicsit kevesebb

11. Természetesen. Mindig oda mennek.

12. Autogramot és ölelést akkor is kapsz, ha nem az első sorban vagy.

13. ezt már kérdezted, de 1-1.5 óra

14. Attól függ mennyi idejük van, de 2 napig valószínű, hogy itt maradnak. Még talán többre is.


Remélem segítettem :)

2013. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Én nem azt írtam, hogy a jegy átlagosan 60.000, hanem az első sorba annyi.

Ezeket az árakat itt láttam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3316679-egy-..

Bár mindenki mást állít, szóval nem lehet tudni biztosra!


Kérdező, ezt most honnan gondolod, hogy a hátsó sorba 90.000 a jegy?Ha az első sorba sincs annyi, akkor a hátsó sorba kevesebb lesz, mint az első sorba.


Szintén itt, gyakorin láttam, hogy a Rihanna koncertre a legfullosabb jegy 110.000 volt.Szóval?!


Nézd, ne szomorodj el!Az is lehet, hogy nem is kerül ennyibe, egyelőre még mindenki csak találgat. :)

2013. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általában az ülő jegy szokott drága lenni, nem az ami a színpadhoz közel van. Azért mert ülni kényelmesebb mint órákat állni és ugrálni. Bár ha közelről akarod őket látni akkor a színpad előtt az első sorokban éri meg jegyet venni. A hátsó sorok meg nagyon olcsók de azért mert nem látsz semmit, esetleg ha van kivetítő de azzal meg elég sz*r :S



A többi kérdésre engem is érdekelne a válasz mert kíváncsi vagyok, hogy koncert előtt vagy után hogy bírnak annyi embernek autogrammot adni, kb 5000 ember odaszalad? :O Sose végeznének...


Remélem én is találkozom velük :) Bár én nem is magyarországi vagyok, úgyhogy nekem nehezebb dolgom van. :S :((

2013. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyosak vagytok!
2013. jan. 13. 12:17
 8/9 Emma2236 válasza:
A One Direction-nél az autogram osztás úgy zajlik le,hogy egy hosszú asztalhoz ülnek és folyamatosan adogatnak egymásnak egy kis füzetet vagy papírt amit/amibe aláírnak (valószínűleg ők árulják a helyszínen,vagy ingyen adják a rajongóknak,esetleg a rajongók visznek valamit amit aláírhatnak,pl.CD-t).YouTube-on rengeteg videót láttam amiben ugyanígy ülnek és aláírnak és beszélgetnek a fanokkal.Én menni fogok a koncertjukra Bécsbe,de pontosan én sem tudom hogy lesz-e aláírás osztogatás vagy nem.Nagyon remélem hogy lesz. :)
2015. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz. Az nem koncertekkor szokott lenni.

Maximum ha mázlid van, akkor összefutsz velük és készíthetsz velük képet, kérhetsz autogramot.

2015. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!