Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólsz hozzá, hogy 29 év...

Mit szólsz hozzá, hogy 29 év házasság után elvált Rékasi Károly és Détár Enikő?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom a gyereket,de amúgy nem izgat.
2013. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
kit érdekel ?
2013. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmit...
2013. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

kit érdekel?

semmit.

2013. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók minden gondolatomat leírták már ezzel kapcsolatban...
2013. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Belőlük azért már kinéztem volna,hogy nem hagyják magukat a mai rohanó világnak,meg annak,hogy ez a módi a sztárvilágban:válni.Ki tudja mi volt ott?!Nem látunk bele senki kapcsolatába.Lehet,már menthetettlen volt.Csak ők tudják.
2013. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólok hozzá? Örülök neki. Nem annak hogy szétmentek, hanem annak, hogy mernek új életet kezdeni és maguk mögött hagyják a múltat. Ha valami nem működik már be kell látni és lépni kell. Ezt az emberek kb 5 százaléka meri megtenni, a többi 95 százalék él tovább boldogtalanságban. Tudom mert az én szüleim 60 évesek, hiába nem szeretik egymást,és veszekednek minden nap, nem válnak el, mert azt hiszik az a keveset már kibírják így is...DE ki tudja mennyit kell még így leélniük? Lehet 30 évet. Én inkább válnék és lenne még időm a boldogságra.


Kívánok nekik jobb életet, másabb lesz de ez nem baj.

Amúgy meg csak rájuk tartozik az ügy.


üdv. :)

2013. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!