Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet egy szúlt nő melle...

Lehet egy szúlt nő melle természetesen olyan mint gombos edinának? Nézitek az édes életet hát én eddig azt hittem igazi neki de tuti nem

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A push-up melltartó csodákra képes.
2013. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Miért, szerinted milyennek kéne lennie egy "szült" nő mellének?

Én már szültem, sőőőt szoptattam is több mint 1 évig, és csak szebb lett a cicim :) Genetika, hajlam és némi odafigyelés kérdése.

2013. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért általánosan elterjedt nézet, hogy aki szült, annak kötelező szétfolynia és a térdig érő mellet hordania.
2013. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem push up én is azt hittem eddig. Régen alig volt melle. Most meg hatalmas és álló a szoptatás ellenére.melltartó nélkül a fehér pánt nélküli felsöben áttetsző álló mellbimbóval felül is kerek mellel. Ismertek olyat akinek ilyen lett?? Felül kitelt?mert másik meg arra panaszkodnak a szoptatas utan logosabb a mell stb.
2013. szept. 17. 20:14
 7/15 anonim válasza:
Amíg szoptat szép és nagy. :) Majd ha abbahagyja összemegy és lóg, nyugi. Aki azt írja, hogy szebb mint előtte az csak annak akarja látni.
2013. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én is azt néztem és épp ez jutott eszembe.

Szerintem tuti műmelle van,és anyukaként nem tudom elképzelni hogy szülés után ilyen kőkemény mellei legyenek, és 3-szor akkorák.

Ez az ő titka marad!:)

2013. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ismerem Edinát személyesen, többször dolgoztam vele együtt, médiában dolgozok, és biztosíthatlak, hogy eredeti melle van. Szerencsés alkat. Egyébként édesanyám is ilyen. Kismellű volt (ahogy most én is), A kosárból 2 gyerek után C kosár lett, és hiába 50 éves, irigylésre méltó keblei vannak. Nem érnek a bokájáig, persze egy push-up, vagy egy sima csinos melltartóban még szebbek, de amikor itthon melltartó nélkül vesz fel pólót, trikót, rácsodálkozok, hogy nekem huszonévesen nincs olyan szép mellem, pedig ő sem feküdt sebészkés alá soha.
2013. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló vagyok. Pontosítanék. Én is felvetettem ezt a kérdést neki, és azt mondta, hogy igazi. Megfogdosni persze nem akartam, hinni pedig hittem neki. Nekem eredetinek tűnnek, egy műmell természetellenesebb.
2013. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!