Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet egy szúlt nő melle...

Lehet egy szúlt nő melle természetesen olyan mint gombos edinának? Nézitek az édes életet hát én eddig azt hittem igazi neki de tuti nem

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A celebek elhallgatnak bizonyos szépítészeti trükköket, vagy csak évek múlva vallják be. Ne akard őket utánozni, legyél te csak te magad!
2013. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már rég mem szoptat ovodas a lanya. Na mindegy szúrnám a melleit csak a combja ne lenne olyan vaskos
2013. szept. 17. 20:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hitetlenkedsz, gyere ide és megmutatom :)

Anyámnak is gyönyörűek, 3 gyerek után 53 évesen.

Ha helyt állna az elméleted, minden nőnek szülés után olyan lenne a melle, mint az eltaposott tejes zacsi. Ez marhaság!

2013. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát votak jó nőim de felül egyiknek s volt annyira kerek mintha pushupban lennének pucéran na mindegy. Meg fura hogy 3x akkora lett neki. Rákerestem régi képeken a kicsi mell is kicsit lógott puhás kinézetü volt most meg kemény és felül gömb. Bár a segge meg combja is nagyon meghízott. De a gravitációnak ellentmond hogy valakinek picit lógóból lesz állós
2013. szept. 17. 21:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Anyámnak is nőtt és kerekedett, miután megszült. Most kezd el lógni neki (70 éves!!), de most már ugye minden elindult lefelé.
2013. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!