Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction utálók, ti...

One Direction utálók, ti miért utáljátok őket?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy "fúj, te szereted őket", meg hogy "jaj nem értem mi bajotok velük" egyszerűen csak szeretnék egy normális választ kapni erre a kérdésre. Ha valakinek nem tetszik egy válasz, kérlek akkor se pontozzátok le egymást, nem szeretnék vitát kelteni. :)

A normális válaszadóknak előre is köszönöm! ;))



2014. máj. 26. 16:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is azért utálom leginkább ezt a bandát, mert már tényleg hányás ahogy a rajongóik viselkednek. Olyan cukik, szívdöglesztőek, szexik, álompasik, stb...

Egy normálisan kinéző egyed sincs köztük. Szebbet hagytam magam után az előbb a wc-n, mint az a sok gyökér, de olyan beképzeltek, hogy legszívesebben jól behúznék nekik. Dehát az ilyenek csak a

10-15 éves korosztálynak jönnek be..

Ja és lány vagyok, szóval nem a féltékenység beszél belőlem.

2014. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom őket, de megértem azokat akik nem kedvelik a tagokat. Először is tisztázni kell, hogy van hangjuk, tudnak énekelni, de ha meghallgatsz youtubon egy élő felvételt egy koncertről akkor nem kell producernek, vagy énektanárnak lenned, hogy azért bővelkedik az a felvétel hamis hangokban. Pl itt nálunk az x-fakktorban is ilyen előadók vannak, énekelgetnek, de nincs közöttük egy nagy tehetség sem, személyiség meg biztos nincs. Ezekre szokták mondani, hogy karaoke énekeseknek valók. A 1D is ilyen, nem nagy durranás, a számaik sem valami jól, divatzene, nem sláger. Inkább a marketing miatt emelkednek ki, nagyon meg vannak csinálva, jól néznek ki és kész, el lehet velük adni mindent, cd-t, parfümöt, ruhadarabokat, takarókat, szerintem még wc pumpát is, ha rá van nyomtatva a one direction szó. Ha megfigyelted akkor a ragok stílusát állandóan változtatják, évente, félévente, a hajukat, ruhájukat pl, h trendik maradjanak és a lányok szerelmesek maradjanak beléjük. Emellett nagyon bohóckodnak, ami ellenszenvet vált ki az emberekből. Gondolj bele 18-20 éves gyerekek/fiatalok akik tulajdonképpen bohóckodással vagyont kerestek azokkal szemben akik megcsinálnak egy két fősulit és mondjuk nevetséges bérekért güriznek.
2014. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11, 12-es, nektek is köszi a választ! ;)

Ha kimész az utcára, és kicsit jobban körülnézel, akkor is találsz ilyen "divatos", fiatal fiúkat, akikbe a directionerek persze nem szerelmesek. Mellesleg én nem tudnék szerelmes lenni valakibe, akit még élőben nem is láttam!!!!:o

2014. jún. 1. 14:40
 14/26 anonim ***** válasza:
Szívesen! :D
2014. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
Mert undorító,nyivákoló,meleg homárok,
2014. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
van köztük meleg!
2014. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%

Mire fel ez a nagy melegezés???? Még ha igaz is lenne, akkor az olyan nagy baj? Írjátok itt, hogy csak a kislányoknak jön be a 1D, de ezerszer gyerekesebb dolog "homározni" meg "b#zizni", mint meghallgatni egy fiúbanda zenéjét.

Én sem szeretem a zenéjüket, a tagokról sem tudok sokat, de NEVETSÉGES ez az utálat, amit kapnak... Nem tetszik a zene? NE HALLGASD! Nem tetszenek a tagok? NE NÉZZ RÁJUK! De fikázni őket, meg ekkora mértékű utálatot rájuk hányni csak azért, mert olyanok, amilyenek, marhára infantilis dolog, nőjetek már fel!!

Egyébként a banda sokat jótékonykodok; nem a botrányaikról híresek, ráadásul a dalszövegeik sem sértőek, vagy trágárak, de persze utáljuk őket, meg "melegek".

Egyébként is, hogy lehet valakinek a szexuális beállítottságát sértésként használni??

2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Én személy szerint nem utálom őket. Teljesen elfogadom, ha melegek, ha nem, viszont az idegesít, hogy amíg tényleg van egy-két jó számuk, addig azt a rajongást, amit kapnak, nem érdemelték ki a tehetségükkel. Dalaik nagy része még egy alap színvonalat sem üt meg.

Azokat a tinilányokat pedig, akik bálványukként imádják őket (nagyrészt mellesleg apuci-anyuci elkényeztetett kislányai), tényleg utálom.

2014. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A 17-esnek igaza van! Hogyan lehet valakit a szexuális beállítottsága alapján cikizni????:o Én utálom a One Direction-t, de mégse cikizem azzal, hogy b*zik, mert ez NEM cikizés. És mint már említettem, vannak meleg sztárok, velük meg érdekes mód, nincs bajuk ezeknek az embereknek!!
2014. júl. 5. 10:13
 20/26 A kérdező kommentje:
18-as! Neked is igazad van, abban, hogy nagyon felfújják azt, hogy ők mennyire tehetségesek!!
2014. júl. 5. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!