Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem hasonlít Cobie...

Csak szerintem hasonlít Cobie Smulders és Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem az Így Jártam Anyátokkal-ban Robint, mindig Barbira emlékeztet. Szerintem nagyon hasonló a szemük, a mosolyuk, a nevetésük, meg úgy az arcberendezésük. Képet nem akarok linkelni, mert leginkább videókban látszik ez a hasonlóság, így kérem olyanok írjanak, akik ismerik őket. :)

2014. szept. 22. 21:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leginkább az első három-négy évadra gondolok, utána már annyira nem.
2014. szept. 22. 21:07
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Teljesen más típusú a két arc.

A mosolyuk egyáltalán nem hasonlít.


[link]

Palvin Barbara egyáltalán nem így néz ki.


[link]

És Cobie Smulders sem így néz ki.


Teljesen más az arcberendezésük.

2014. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem annyira nem.
2014. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha megkérdeznék, milyen állat juta eszembe róluk...azt mondanám Cobie Smulders egy ló, Palvin Barbara pedig egy kacsa. Félreértés ne essék, ezt nem bunkóságnak szántam.
2014. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet hogy csak én látom, bár - mint említettem - videókban szerintem látványosabb, képeken meg nem. Köszi a válaszokat :)
2014. szept. 25. 17:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző, és harmadik vagyok. Ismerem mind a kettőt, láttam őket mozgásban :) Egyáltalán nem hasonlítanak. Teljesen más a karakterük.
2014. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*Első és harmadik
2014. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy csak én látom, de komolyan, most is nézem a HIMYM-t és annyira hasonlít Robin a Barbira !!

Köszi a válaszokat :)

2014. szept. 26. 23:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :D Cobiere inkább az egyik autóreklámban lévő nő hasonlít! Mostani reklám, amiben azt mondja egy férfi hang, hogy "megáll az idő". És a nő éppen italt tölt ki. Nem tudom melyik kocsi reklámja...
2014. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:( hát akkor nem értem, miért látom így. lehet csak egy "típusba" tartoznak, vagy nem tudom...
2014. szept. 27. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!