Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények Justin Bieberről?

Vélemények Justin Bieberről?

Figyelt kérdés
Ez egy közvélemény kutatás. jöhet minden vélemény! szeretnénk, ha sokan írnátok!

2014. szept. 24. 14:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ja várj, bocs, te ugyanaz vagy :)

Na mindegy. A lényeg, hogy rosszul értelmezted, amit írtam.

Ja, és én sem hallgatom gyakran egyiket sem, de mégis felismerném a hangjukat.

2014. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Akkor ügyes vagy, mert én meg nem ismerném fel :D Mindegy, összezavarodtam már
2014. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Felesleges azon vitatkozni, hogy kinek mi tetszik, mindenkinek más. Olyan dolog/ember/zene/film még nem volt, ami mindenkinek tetszett volna. Szerintem meg John Lenont és Justint kár összehasonlítani, mindenki tudja, hogy az utóbbi énekes sosem lesz akkor tehetség, de attól még nem kell rögtön azt mondani rá, hogy szar meg tehetségtelen. Én se igazán szeretem Justint, de attól még nem mondom, hogy szar, lehet, hogy valakinek ez tetszik, Ő döntése, semmi hasznom nem lenne, ha minden ember a saját képemre formáznék.
2014. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

*akkora

*embert

2014. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én szertem de nem ő a kedvenc énekesem de a zenéit szeretem
2014. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
harag nelkul deszerintem bu*i :)
2014. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az. Bár rohadtul elegem van belőle, megvetem, és egy beképzelt, tehetségtelen bunkónak tarom, ettől függetlenül nem mondom rá, hogy b*zi, mert nem az. A One Direction tagjai is csak szánalmas kis feminin fiúcskák, akiket futószalagon gyártanak, de ők sem b*zik. Miért lennének? Csak azért mert nem jutottak addig az egyedfejlődésben, hogy rendes szőrzetük nőjön, és érett férfi fejük legyen, még nem b*zik. Csak gyerekek. Vagy éppen agyonszteroidozott gyerekek. Feminin fiúcskája válogatja.
2014. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint tetszik amit csinal, es itt nem arra gondolok h drogozik, kesik a koncertről, stb, hanem bejön a zenéje. Az oké, hogy a letolt gatya nem jön be, de szerintem nem csunya fiu.

Es aki egy picit is követi, az tudja hogy a rajongóival is foglalkozik. Pl Avalanna.

2014. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Nagyon-nagyon szeretem❤ Imadom a zenejet, es irto cuki! Egyebkent ne gyertek azzal, hogy "jajjj megint egy orult JB fan", mert egyreszt, ha leirjatok a velemenyeteket errol, nekem nem fog megvaltozni rola, masreszt pedig, ti nem is ismeritek, hogy o valojaban milyen... :)
2014. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Akkor te miért veszed biztosra, hogy olyan "cuki".

Sőt...sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy egy bunkó kis tetűláda.

2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!