Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen pontosan Puzsér Róbert...

Milyen pontosan Puzsér Róbert viselkedése kamerák nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon viccesnek tartom a véleményeit bizonyos dolgokról - ugyanakkor teljesen egyetértek vele, de ahogy előadja az álláspontját, az vicces. Gyakran képzelgek arról, hogy futunk - én elől, ő hátul és lobog a hajam, egy lakótelepen, egy mezőn, egy üres téren... Eleinte ezt egy szociális munkással képzeltem. De nem gyerek ügy miatt - nem lennék képes bántani egy gyereket vagy rosszat tenni neki. Bármi más miatt, a szociális munkás megkerget és én elől futok és lobog a hajunk és van egy zene a fejembe és akkor arra gondolok és nem kap el hanem futunk. Most elkezdtem erről képzelegni Puzsér Róberttel kapcsolatban. Jó lenne, ha összejönne és egyszer össze is fog jönni.

Nem tudom, ő gondol e a Mikulásra, a Húsvéti nyuszi megörvendezteti e, sír e, ha könnyes a szeme... Hogy van e valami, amit nekünk nem mutat be, de életének lételeme.


Van e titka illetve mi a pontos viselkedése kamerákon kívül?


Szeretném, ha Puzsér Róbert örökké boldog lenne. Egyszer elviszem a Mekibe, aztán a farmomra és felülhet a tevémre, szeretném ha tudná...


Amúgy valaki nem tudja hogy kell country-t táncolni? Mindegy elég ha a fő kérdésre válaszoltok!

És kellemes Ünnepeket kívánok Nektek és örülök, hogy a világ Veletek kerek és boldogok vagytok, örömötök telíti e kellemes légkörű világot és Tőletek jön a boldogságos fény az éjszakára és értetek kel fel a drága nap az égre!



2014. dec. 21. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Rádióban is szerepelt.
2014. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de olyat nem mondtatok hogy mikrofonok nélkül. És a kakaót is
2014. dec. 21. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyagot szívsz? Kéne nekem is.
2015. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adom a második válaszolót, engem is dobj már meg egy kis anyaggal.
2019. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!