Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyire Hajdú...

Miért utálják ennyire Hajdú Pétert?

Figyelt kérdés

Tinédzerként vègig gondolva ő egy ismert ember, van egy saját műsora, rengeteg pénze, csinos felesége, családja. Szerintem az élet minden területén sikeres, ezért is tudok rá felnézni, ugyanakkor nem hallottam vele kapcsolatban semmilyen botrányokról, amik miatt el lehetne ítélni.

Vagy vannak ilyenek?


Mégis miért vált ki sok emberből gyűlöletet?



2015. jún. 16. 00:13
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

#1:


Honnan tudod, hogy lopta a vagyonát? Honnan lopott?

Az egyébként más kérdés, hogy a magyar adózási rendszer szerint a luxus kategóriába tartozó autókért lehetetlen összegeket kér. A szlovákok vagy a németek miért kérik érte a töredékét? Lehet, ha olcsóbb lenne nem érné meg külföldre adózni, és többen összehoznák ugyanazt az állami bevételt.


#2:


Most nem istenítem, nem is azt mondom h egy szuperhős aki megmenti a világot, csupán felnézek rá mert az élet minden területén sikeressé tudott válni (köszönöm #3, erre gondoltam).

Te tettél valamit a világért azzal h megszülettél? Nem? Akkor senki se nézhet fel rád?

Honnan tudod, hogy lopott?

Nemcsak a vagyona miatt, de a családja miatt is felnézek rá. Nagyon sok alkoholista és kettészakadt család van ma Magyarországon, az anyagiakról nem is beszélve.


#4:


Ami éppen nem érdekel, szószerint nem érdekel (jelenleg épp a kiskacsák átlagos tollpihe száma) arra kérdésre rá sem megyek, nem keresek rá, nem fejtem ki a véleményemet. Egyszerűen nem töltöm vele az időmet.


#5:


Tényleg azért írtam a kérdésben is, hogy nem láttam semmi olyasmit amiért elítélném. De azt látom, hogy nagyon sokan utálják.

Megkérnélek, hogy küldj egy videót vagy egy linket, amin valakit sérteget vagy ami miatt tényleg egy paraszt. És akkor rájövök, hogy felszínre mindene megvan, de valójában egy bunkó, és ilyen áron is ért el sikereket.

Te honnan tudod, hogy ő nem boldog?

"Szeretet nélkül nem lehet boldogan élni, akármennyi pénze is van az embernek." ---> Ott van a családja, mi kellene még..? :)

Te ismered a boldogság kulcsát?


#7-8:


Szerintem aki elmegy oda, az vállalja h akármit feltehetnek neki, nehéz helyzetbe hozhatják. Természetesen ha van miért...


ÖSSZESÍTVE:


Igazából azt látom, hogy rengeteg ember azonnal indulatból beszél, érvek nélkül. Semmi konkrétat nem mondanak, #5 feltételes módban írt róla h ezt csinálná azt csinálná, akkor egy bunkó lenne. Valaki azt írta, hogy nem tett semmit a társadalomért, sztem ezt ellehetne mondani az emberek 98%-ára.

Küldhettek videókat is, vagy nem tudom, és akkor lehet h megérteném h bunkó stb.

A másik pedig, akit teljesen hidegen hagy (#4) azokat sem értem, hogy minek érdeklődik a kérdés iránt..

Csak azok érdekelnek, amik negatív vagy pozitív benyomást keltenek.


Köszönöm a további válaszokat! :)

2015. jún. 16. 13:56
 12/47 anonim ***** válasza:
60%

kérdező csak azt magyarázd már el nekünk hogy miért nézel fel rá?mert egy tipikus gazdag ember aki lenéz másokat?vagy mert gazdag lett?sok millió ember gazdag,mindegyikre felnézel?

És ha már ekkora rajongója vagy ne mondd már hogy nem hallottad azt a beképzelt bunkó stílusát,a megjegyzéseit,egy tapló ember aki felvág azzal amivel nem illik tv adásba,félre ne értsd,nem azért utálom mert gazdag,igen irigykedem a sok pénzére,de minden emberre irigykedek akik milliókat vagy milliárdokat keresnek havonta,még se utálom őket,nem ebből fakad a rossz indulat,elmondtuk miért utáljuk,ne ellenkezz,attól még nem fogjuk megszeretni hogy itt pattogsz nekünk

2015. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

#12:

A műsorában tényleg, olyan kérdéseket tesz fel, amikkel nehéz helyzetbe hozza az embereket, de ennyi. Azt lehet ilyen helyzetbe hozni, akit van miért. Mégis megtud élni ebből. És még mindig mennek el a műsorába.

De a realitykkel is hasonló a helyzet: Ha tanulással nem tudsz pénzt keresni, de gazdag szeretnél lenni, akkor csinálj magadból hülyét.

Felnézek rá, mert anyagilag nagyon sok vagyonra tudott szert tenni. Felnézek rá, mert rendes családja van, gyerekei, valamint van egy saját műsora is.


Arról van szó, hogy nem értem h miért fikázza mindenki, amikor senki nem tudja megmagyarázni, hogy miért.

De az eredeti kérdésem az volt, hogy miért utálják?

Nem tetszik a stílusa? Miért ellenszenves?

2015. jún. 16. 15:56
 14/47 anonim ***** válasza:

13. egyszer nem láttam még a műsorát,csak azt a tapasztalatot mondom amit láttam a tv-ben róla,meg a vele kapcsolatos cikkeket amiket régebben olvastam

És akkor összefoglalom hogy miért nézel fel rá,mert a média legalját képviseli és ezzel pénzt keres,és családja van,ezt az emberek 99%-a megteremti,szóval te mindenkire felnézel?vagy csak azokra akik médiapatkányként családosok?

és leírtam a válaszomba hogy miért ellenszenves,mit nem tudsz elolvasni?és mi az hogy konkrét példa?egyszerűen láttam hogy egy sznob beképzelt ember aki még örömmel is csinálja ezt,milyen bizonyítékra vársz?

2015. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

#14:

#14

Család alatt azt értettem, hogy normális, igazi család.

Nincs a családban alkoholista, senki nem * félre, van 2 egészséges gyereke, senki nem herdálja el a pénzt, nincsenek váló félben. De igen családja az emberek 99%-ának van, ahogy mondtad.. (az nem számít h milyen...)

Jah és vajon hány olyan család van ezeken BELÜL, akik azt mondhatják h a pénz nem számít..?


Ilyenekre gondoltam, amivel alátámasztjátok, hogy paraszt/bunkó stb.:


"Azért bunkó, mert ezt meg ezt csinálta/mondta ennek meg ennek, itt a videó: "


"Tényleg nagyon paraszt, mert tavaly ittasan balesetet okozott..., itt a cikk: "


Érted... -.-

2015. jún. 16. 16:48
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

képzeld a mi családunk is ilyen,szóval remélem hogy felnézel apámra mert ő még csak nem is bohóckodik a tv-ben

és minek keresgéljünk cikkeket és videókat?nem akarjuk rád erőltetni azt hogy utáld,mi leszarjuk hogy utálod vagy szereted,csak te kérdezted hogy miért utáljuk,hát ezért,és keresgélj te videókat meg cikkeket ha annyira érdekel,biztos találni fogsz

2015. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
60%
felesleges vitatkozni kérdező... vallásosokkal nem lehet
2015. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

#16:


Ha a ti családotok is hasonlóan normális, mintahogy az előzőekben leírtam, sőt ha az anyagiak is rendben vannak és ezek ellenére még boldogok is vagytok, akkor felnézek az apádra és anyádra is.


Hogy miért nem keresek én magam videókat?

Biztos emlékszel rá, még az elején az eredeti kérdésem az volt, hogy miért utálják ennyire. Aki tudott volna rá rendes választ adni, normálisan érvelve, vagy akár videót linkelve, attól választ kaphattam volna a kérdésemre. Megtudtam volna h miért utálják ennyien.


Érdekes, hogy addig amíg a saját családodat fényezed, magadról beszélsz (a jó dolgokat mindenki szereti), de amikor felháborodottan írsz, hogy nem akarsz/ nem tudsz a kérdésre válaszolni (az eredeti kérdésre), akkor már többesszámban fogalmazol, vagyis a tömegbe bújsz.


#17: Igazad van... :)


De ez olyan mintha én is kiírnám egy kérdés alá, hogy keresd meg a neten vagy kérdezd meg anyádtól, honnan tudjam a választ stb.

2015. jún. 16. 17:24
 19/47 anonim ***** válasza:
70%

"Érdekes, hogy addig amíg a saját családodat fényezed"

Te nagyon nem vagy tisztába a dolgokkal,azt hogy megemlítettem őket kb 5-6 szóban az koránt sem fényezés,látom fogást akarsz találni rajtam és próbálsz minden szavamba belekötni és felnagyítani azokat :D

Na meg,attól hogy nem keresgélünk órákig videókat Hajdú Péterről az nem azt jelenti hogy nem láttuk őket,a legtöbben a tv-ben látták őt,és ez alapján van meg a véleményük,te arra voltál kiváncsi hogy miért utálják,most hogy megtudtad ez nem tetszett neked és egyből elkezdted hogy akkor bizonygassák is,na de miért tennék?vagy én miért tenném?a kérdésre válaszoltunk,és ha te ennyire elvakult vagy hogy nem látod hogy mit művel a tv-ben az nem az én bajom,ott a bizonyítékod,keresd vissza a tv-s szerepléseit

" hogy nem akarsz/ nem tudsz a kérdésre válaszolni " csak 4x tettem meg kb,de ne érdekeljen

"akkor már többesszámban fogalmazol, vagyis a tömegbe bújsz." mert láttam a többi ember reakcióját és mivel megunták az értetlenségedet ezért bátorkodtam a nevükbe is beszélni mivel hasonló véleményen vagyok velük,és nem belemagyaráznod semmit :)

Összegezve elég értetlen,szűk látókörű ember vagy aki egy általa szeretett ember tulajdonságait nem képesek belátni,és olyan dolog miatt nézel fel valakire aminek alapnak kéne lenni,és ha ez olyan nagy szám neked hogy valaki biztosít a családjának egy békés életet akkor te nem láttál még olyan embereket akik ezrekkel teszik ezt,mert vannak ilyenek ,ott szerintem bele is halnál a csodálatba,de ha erre az üzenetre is válaszolsz akkor kérlek kímélj meg a betanult válaszaidtól,unalmas mindig ugyanazt olvasni

2015. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

#19:


Igen értem, hogy bunkó, paraszt stb. De ezeket a jelzőket általában meg is tudják indokolni, hogy miért mondják valakire. Ez még nem sikerült.


"Bátorkodtál" beszélni a helyükben? Kiknek a helyében?

Mások a te védelmedre szorulnak, megkértek téged?

Ezek csak a te kijelentéseid voltak, amiket magadról állítottál. Én is mondhatnám, hogy mi, akik 2 millióan vagyunk ezt meg ezt mondják.. ugyanmár.


Ezt eddig is tudtam, hogy utálják, meg ilyennek meg olyannak nevezik, de a kérdésem még mindig az h MIÉRT.


Mondok egy példát, remélem sikerül megértened:


Győzike szerintem bunkó, mert megfenyegetett egy stáb tagot (video):

[link]


Tudod, ez olyan h állítok valamit, és azt alátámasztom valamivel, hogy ne csak a levegőbe beszéljek. Különben joggal mondhatná bárki, hogy nem igaz amit mondok, demivel belinkeltem egy videót más is láthatja, hogy van alapja az állításomnak.

2015. jún. 16. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!