Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyire Hajdú...

Miért utálják ennyire Hajdú Pétert?

Figyelt kérdés

Tinédzerként vègig gondolva ő egy ismert ember, van egy saját műsora, rengeteg pénze, csinos felesége, családja. Szerintem az élet minden területén sikeres, ezért is tudok rá felnézni, ugyanakkor nem hallottam vele kapcsolatban semmilyen botrányokról, amik miatt el lehetne ítélni.

Vagy vannak ilyenek?


Mégis miért vált ki sok emberből gyűlöletet?



2015. jún. 16. 00:13
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

figy anyám élettársa is sikeres, sok pénze van, nagy háza. sok autója, de nehogymár ezért kelljen felnézni valakire, mert amúgymeg elmondom, hogy egy utolsó sz.r alak engem többször megütött, és úgy beszélt velem mindig, mint egy törlőrongyal mikor még náluk laktam. kifelé meg egy teljesen más képet mutat, teszi az agyát.


hajdú is egy képmutató f.kalap

2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

#41: Tehát nem nézhetek fel a pénzére mert képmutató fszkalap. Mindenki képmutató, de ettől függetlenül ha van is fszkalapsága arra nem lehet nyilván felnézni.


Nálad ez a pénz és a bunkó ember egy fogalom? :O

2016. máj. 11. 20:40
 43/47 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Mert undorító.
2016. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy mindenki fikázza de senki nem tudja alátámasztani miért utálja..Hajdú Péter meg sem próbál még csak felnőttként sem viselkedni..A Facebook posztjai egy 11 éves fiúnak is gázak, nem tud beszélni a studióban folyékonyan magyarul, nagyképű a pénzére és a "sikereire" nem egyszer hangsúlyozta, hogy nem fog pl budapest tv-sel egy asztalhoz ülni...Hajdú Péter a legérdektelenebb ember akit valah láttam televizióban..tehetségtelen és semmi emberi érzést nem produkál..egyéniésege NULLA..kedves kérdező légysz1ves mondd el Hajdú Péter-nek milyen értékei vannak!! A legkomolyabban!! légyszíves és győzz meg arról hogy Hajdú Péter egy értekes ember
2017. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
amúgy meg szerinted az, hogy valakinek sok pénze van csinos felesége, családja, az az ember értékes és jó úton halad?? Hát el kell mondjam neked, hogy ez nem igy van:) Ezek igy onmagukban semmit nem jelentenek.. És hogy az élet minden területén sikeres?? Na ne viccelj..meg van neki minden anyagi java...de erkölcse NULLA
2017. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
ja és persze, nyilván irigyek vagyunk rá:)) Ez a legegyszerűbb önbecsapó válasz amit ő gondol:)
2017. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Tapai420 válasza:
Stróman, bűnöző, lenéző, “ő az atya úristen”, rossz szándékú, sok pénz? Szerinted miből? Ha én bankot rablok es lett belole sok penzem akkor en is egy olyan ember vagyok akire fel lehet nezni? A hajdu peter ugy ahogy van felejtsd el!
2021. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!