Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyire Hajdú...

Miért utálják ennyire Hajdú Pétert?

Figyelt kérdés

Tinédzerként vègig gondolva ő egy ismert ember, van egy saját műsora, rengeteg pénze, csinos felesége, családja. Szerintem az élet minden területén sikeres, ezért is tudok rá felnézni, ugyanakkor nem hallottam vele kapcsolatban semmilyen botrányokról, amik miatt el lehetne ítélni.

Vagy vannak ilyenek?


Mégis miért vált ki sok emberből gyűlöletet?



2015. jún. 16. 00:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
56%
én meg leírtam hogy ellenszenves ,lenéző bunkó beképzelt stílusa van ezért nem bírom,ezt tényleg nehéz megérteni?
2015. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Ha úgy érzed, elfogadom. Tényleg van amikor direkt erre megy ki, provokatív műsora van. De szerintem alapból nem olyan.


Itt normális: [link]


Itt parasztkodik a műsor miatt: [link]


Provokatív műsora van, ami mindaddig lesz is ameddig nézik..

Ha egy színész mindig gonosz szerepet játszik, attól még lehet jó ember.


De ha neked az 1. videón is ellenszenves, el tudom fogadni mint véleményt...

2015. jún. 18. 23:38
 33/47 anonim ***** válasza:
71%
én amikor a vacsoracsatába vagy a hal a tortánba konkrétan leszarozza a másik házát?és kérkedik hogy neki szebb és nagyobb?azt is azért teszi mert ilyen szerepe van?
2015. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha valaki nem szereti mondjuk a Gyűrűk urát, akkor nem várható el tőle, hogy szó szerint idézzen: "Én azért nem szerettem, mert a Király visszatérben túl könnyen elmenekültek Frodóék a kétfejű troll elől".


Én nem utálom a Hajdút, inkább kollektíven az RTL klubot és a TV2-t, amiért a befolyó iszonyatos összegekből (pl. 10-15 percenkénti reklám) ilyen szenny, butító színvonalat képesek csak hozni. Hajdút csak a média fújta fel, és ha nem is méltó közszereplőnek, vannak nála rosszabbak is.

2015. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
56%
34. de érted utoljára 2 éve láttam azt az embert tv-ben és akkor is unszimpatikus volt és azóta inkább nem is figyelek rá de azért még konkrét dolgokat mondjak a kérdezőnek,mert azt hiszi hogy ha őt érdekli az az ember akkor mást is ,és követi minden mozzanatát és szó szerint idézi a cselekményeit
2015. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

#35: Értem, tehát a tv2 és az rtl klub üzleti modelljét megveted. Nem is csodálom, hiszen rengeteg szenny van benne, és az a legjobb, hogy ezt nézik is, tehát működik. Végülis ha belegondolok, hogy nem szeretek 1-1 politikai pártot, akkor a képviseőit sem fogom kedvelni.


#36 ha nem érdekel miért foglalkozol vele? Miért kommentelsz még mindig? Most is vele foglalkozol...

2015. jún. 19. 15:33
 37/47 A kérdező kommentje:
* #34 * #35
2015. jún. 19. 15:35
 38/47 anonim ***** válasza:
36. azzal foglalkozok hogy megértessem magam veled (nagy szülés,hidd el) és nem konkrétan vele,de hogy ezt is meg kelljen magyarázni...
2015. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
2015. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
55%
Irigyek az emberek...
2016. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!