Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Stephen King nem...

Szerintetek Stephen King nem néz ki úgy, mint egy elmebeteg, vagy egy gyilkos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés. Szeretem a könyveit, még csak párat olvastam, de mindig amikor meglátom valahol, egyből ez ugrik be.
2016. márc. 2. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Tisztára . Tarantino se etalon normál ábrázat , Hugh Grant egy szédelgő félrészeg szélhámos képű és úgy is él ... A belterjesség nyomai ezek , Steven Tyler is álarcba nyomja .
2016. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha normál képet vagy interjút nézel, semmi extra. Más kérdés, h sok fotót úgy szerkesztenek róla, úgy választják ki,h az megfeleljen a "horror író" képének.
2016. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És sok olyan durvaságot ír le.. Én nem is tudom, hogy emberben hogy fogalmazódhatnak meg ennyire agresszív gondolatok. Abban aki ép elméjű. Szó se róla, a könyvei jók, de miközben olvasom, elgondolkodom, hogy tényleg egy ilyen ember ilyen gondolataival szeretném-e eltölteni a szabadidőmet? És arra voltam kíváncsi, hogy én vagyok-e az egyetlen akiben ez felötlött.
2016. márc. 2. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott, hogy ő be volt dr*****a amikor írta a könyveit. Ezért ilyen tehetséges író, mert úgy jobban el tudta engedni a fantáziáját :D Ha valaki ezt nem tudta, és lepontozna vagy kedve lenne vitatkozni, annak ajánlom, hogy járjon utána, mert valós dolgot állítok! Ennek a hatása meg eléggé meglátszik az emberen... Fantasztikus író! Örök kedvenc!
2016. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont a szókimondását szeretem benne, nem köntörfalazik, ha furcsa gondolatokról, elborult elmékről van szó. Pszichológiailag is nagyon jók a könyvei.
2016. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért mégis hogyan néz ki egy elmebeteg, vagy egy gyilkos? De most komolyan bárki lehet az, akár a szomszédod, vagy akivel mindennap a buszon utazol. Nem nézed a híreket? Mit mondanak amikor valakiről kiderül, hogy gyilkol? Annyit, hogy: "Pedig olyan rendes embernek tűnt..."
2016. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jöhetnek még, mert kíváncsi vagyok mások véleményére is. A tekintetében meg az arcában van valami olyan, ami miatt ezt gondolom. Igazad van, bedrogozva tényleg jobban szárnyal az ember képzelete.
2016. márc. 2. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van annak aki azt írta, hogy az író drogos, alkoholos mámorában írta a legjobb könyveit. Setét torony egyik részében meg is említi ezt.

Egyébként nem néz ki sem gyilkosnak, sem elmebetegnek. Nemrég volt egy dokumentumfilm amiben elmesélték érdekességképpen, hogy a legtöbb sorozatgyilkos teljesen hétköznapi, normális kinézetű ember. Lásd: Ted Bundy.

2016. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piriiiii ***** válasza:
100%

Bennem is felötlött, elég fura dolgokat ír. Például az Álomcsapda olyan, mint valami lsd-s rémálom Mr. Szürkével. Azt a könyvet imádom. Meg a Rémkoppantókat is, na az talán még elborultabb. Ezekhez képest például a Holtsáv estimese (de persze az is zseniális könyv).

Sokszor amúgy elegem van belőle és vannak rossz véleményeim róla, mármint Kingről (néha mintha egy-egy könyve vagy a könyveinek hosszú oldalai csak a saját élvezkedése lenne, semmi más, unalmasak és elmebetegek), viszont szerintem nagyon tiszteletreméltó, hogy egyáltalán nem sablonosak a könyvei. Mert vannak írók, akiknek az első 2-3 könyve még izgalmas, de utána egyre könnyebb észrevenni egy bizonyos sémát (pl egy Kinghez hasonló író, Dean R. Koontz, neki is van egy sémája). King könyveiben nincs ilyen, hála a jó égnek, neki minden könyve egy külön világ. És ilyet rohadt kevés író tud. Na meg imádom a sci-fit.

2016. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kinézetéről azért gondolod, hogy elmebeteg, vagy egy gyilkos, mert kiskorodban amikor filmeket néztél, vagy könyvet olvastál, általában ilyennek mutatták be Őket. Szóval nem átlagos arc, torz, egyedi.

Egy író dolga meg, hogy írjon. Ha nem engedné szabadjára ennyire a fantáziáját, akkor nem lenne miből megélnie, mert átlagos írókból dunát lehetne rekeszteni. Ez a munkája.

2016. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!