Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szereti Justin Biebert?...

Ki szereti Justin Biebert? Hogy vattok vele?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel de szeretem egy két zenéjét még amikor normális volt de nem törődök úgy vele hogy jaj de utálom fúj meg ojanok nem igen érdekel engem.:)

2016. júl. 13. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a rajongója..sőt a botrányos viselkedése...meg valami olyat olvastam róla multkor is , hogy lemondja az összes M&G-et, mert kiborítja az hogy annyi pénzért fotózkodni kéne meg aláírni egy lapot..De viszont sokat jótékonykodik is..Szóval röviden:Az újabb zenéi jók meg sok mindent elért de nem vagyok odáig érte.
2016. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát te, ha már a kérdést feltedted xD
2016. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akit viszont a kérdés válasza érdekel:

én rühellem...egy hányinger, hogyan viselkedik az a gyerek, a hangja meg olyan mintha valami a tökeit harapdálná...persze, kigyúrta magát de attól még ugyan úgy olyan mintha kasztrált lenne :/

2016. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz kigyúrta magát, de szteroidokkal.

Az előzővel egyetértek.

2016. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt még elmondanám a véleményeket elmondanám, hogy én sem vagyok érte odáig. Sőt még a számait se szeretem, teljesen más a stílusom. De ezek ellenére nem rühellem, csak azért mert elért egy sikert. Még meg milyen sikert! Miért kell utálni? Tett ellenetek valamit is? Ja, meg mondani szokták, hogy "meleg". Egyrészt nem az, más részt pedig ha az lenne, mi lenne azzal a baj? Ilyenért nem lehet elítélni egy embert...
2016. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tán beszéltél vele, hogy tudod hogy szteroiddal gyúrta ki magát? Irigykedés enyhén megmutatkozik. Ha már valaki kitartó és elér valamit (igen pl. a gyúrás) akkor már tuti nem saját erőből. Arra nem gondoltál, hogy napi kétszer edzett, profi személyedzővel, étrenddel?
2016. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!