Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zendaya szerelmes Tom Holland-ba?

Zendaya szerelmes Tom Holland-ba?

Figyelt kérdés

Csak mert én úgy veszem észre, hogy igen.

És Tom szerelmes belé? Amúgy le vagyok marada, de szerintem Zendaya nem játszott nagy szerepet a Spiderman-Homecoming című filmben. Akkor miért vannak mindenhol együtt?

És tudom, hogy egyikőjük sem erősítette meg, hogy kavarnak.

Tomot vagy Zendayat szeretitek jobban?

Szerintetek összeillenek?

Előre köszi!



2018. máj. 28. 05:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Meg joooo hogy shippelem okeeett. De sajnos hivatalosan nem jelentettek be:(( bár szerintem tom részéről egyértelműbb hogy bejön neki z
2018. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Szinte biztos, hogy járnak, csak ez valamiért Zendaya mániája, hogy minden kapcsolatát titkolja, gondolom miatta soha nem fogják megerősíteni, vagy majd utólag mondják el, hogy együtt voltak, mikor már szakítottak.

Sajnos nekem nagyon ellenszenves ez a csaj több szempontból is, Tom viszont az egyik kedvencem, szóval alapjáraton egyáltalán nem shippelem őket és szerintem illenek össze, de semmi jogom mások kapcsolatába beleszólni és ha Tom boldog, akkor én is. :) Nyilvánvalóan semmi reális esély nincs, hogy Tom valaha mellettem kössön ki, szóval mindegy, csak legyen boldog. :)

2019. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Egyutt VOLTAK,mert az ujságba volt a telenovellaba hogy szakitottak,min2 nagyon szimpi de én tomot jobban szeretem!
2020. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!