Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Xxxtentacion...

Mi a véleményetek Xxxtentacion haláláról? Ki volt a tettes szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 08:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

Nem vedeni akarom x-et, de nezzetek mar utana, hogy mirol beszeltek.

Csak megmutatok par zenet:

[link]

[link]

[link]

Na? Hol latod ezt tele fuck szokkal? Nem egy-ket zeneje van, hanem SOK.

Most kezdett kilepni a “rossz” dolgokbol. Rendezett egy jotekonysagi esemenyt is, szoval ne mondjatok mar, hogy egy drogos senki csak, aki magaval torodik. Elkezdett valtozni, labalt kifele a depresszibol, es (20 evesen!!!) lelovik. Ez tenyleg nem egy tragedia? Nem tudom mi a baj a mai vilaggal, de ne legyetek mar ennyire erzeketlen parasztok. Elotte volt meg az elet, es egy golyoval meg veget is ert.

Gyerekkorarol ne is beszeljunk, csoda, hogy akkor nem lett ongyilkos. Sokkal nehezebb idoket elt meg szerintem, mint a gyk-sok 90%-a 🙂

Tobbet letett az asztalra ezalatt az 1 ev alatt, mint ti valaha fogtok, es sokkal jobb ember volt nalatok.

Mindenki, akivel joban volt, mondtak, hogy folyton rajuk irt megkerdezni hogy vannak, stb. Nagyon sokat torodott azokkal, akikkel valamilyen szinten beszeloviszonyban volt.


Igen, szoval azt mondjatok csak egy fuves rapper a sok kozul. Ertem.

Ja, ha mar itt vedte valamelyikotok Aviciit: o meg alkoholproblemakban szenvedett, es abba is halt bele. Jaaa, de hat ez nem gaz, a fuves Xxx gyerek sokkal cinkebb, mert belole mar csak azt lehet kinezni, ugye?


Barcsak olyanokba menne bele a golyo, mint ti. Faszparasztok

2018. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

"Tobbet letett az asztalra ezalatt az 1 ev alatt, mint ti valaha fogtok, es sokkal jobb ember volt nalatok."


Na ezt pont nem te fogod megítélni, azt meg főleg nem, hogy ki a jobb ember, ugyanis te sem ismersz minket. Egyébként nekünk nem is az a dolgunk, hogy többet letegyünk az asztalra, mi a hallgatóság vagyunk ebből a szempontból, nem is magunkhoz hasonlítjuk a csávót, hanem más, sokkal jobb előadókhoz, akik viszont sokkal többet letettek az asztalra. Ennyike.


Arról meg, hogy mennyire alpári módon kommunikáltok te is, meg az 58%-os is, ne is beszéljünk. Lehet, hogy van bennetek némi értelmes gondolat, csak meg kéne tanulni normálisan kifejezni magad, mert így kicsit ironikus, hogy te nevezel minket "f#szparasztnak", amikor te magad kommunikálsz úgy. Még mindig nem menő bunkónak lenni.

2018. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
33%

Jaj hagyjatok mar, hulye taknyos senki idiotak, semmi kozuk az elethez...Nagyon adok itt egyket valaszt, pl a Kanyadi Sandorosat, vagy a legutobb elottem szolot, es engem is zavar hogy ez a 15-17 eves korosztaly hogy viselkedik, mi erdekli oket, de ugysem tudunk ezekkel a szerencsetlen kis hulye kolykokkel mit csinalni. En, ha 15 evesen egy olyan rappert sirattam volna aki drogozott meg verte a nojet, olyan pofonokat kaptam volna, hogy a fejem leesik.

Ejj, liberalista vilag...

2018. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Eddig azt s
2018. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Na, szóval, eddig azt sem tudtam, hogy ki ő. Most kicsit utánaolvastam, de nem nagyon tudok mit szólni hozzá. Az ember halandó, a rapzenét meg nem szeretem.
2018. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Valaki valaszolna normalisan a kerdesemre?😀 teljesen eltertetek a tematol
2018. jún. 20. 19:50
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne veszekedjetek már itt volt akinek mondanak a zenéi valamit van akinek nem igen drogozott igen lehet neha eroszakos volt de megvaltozoban volt és most itt az a lényeg hogy elhunyt nem pedig az utálkozás én megértem hogy milyennek látni de attól még nem kell ezt csinálni.
2018. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

"Nem tett le semmit az asztalra"


Csupan olyan korulmenyek kozt nott fel ahol az emberek nagyresze mar felkototte volna magat, lelkileg es anyagilag is rengeteget segitett raszoruloknak. Jelenleg tobb millio ember gyaszolja.

Valoban. Nem tett le semmit. 1 ev alatt olyan szintet ert el amihez nagyon sok eloadonak egy elet nem eleg.

Nem. Tenyleg nem tett le semmit.

Titeket hanyan fognak gyaszolni? 20-30-an?

Annyit elarulok hogy fuvon kivul semmi kabszert nem fogyasztott. Azt mindenki eldonti sajat maga hogy a fu mennyire kabszer. Annyira biztos nem mint az alkohol. Verte a baratnojet? Mutassatok egy hiteles forrast amiben ez bizonyitva is van. Elarulom hogy a baratnoje ilyet soha nem nyilatkozott se a medianak, se a rendorsegnek. Brekeltek mert leoltalak. Talan azert mert olyan dolgokat vartok el egy hullatol amit ti se teljesitettetek soha. Volt nehany balhe korulotte ez teny. Viszont ez megint csak a tudatlansagotokat bizonyitja hogy fogalmatok sincs arrol hogy ezeknek a 90%-at nem o inditotta, csupan beleallt. Pl: Rob Stone, Migos

Egy vegtelenul kedves ember volt azokkal akik megerdemeltek. Lehet lepontozni, de tartom magam ahoz amit leirtam. A megnyilvanulasaitokbol sajnos nem tudlak titeket tobbre venni.


Kerdesre valaszolva szerintem Soldier Kidd volt. X-el kezdte a palyafutasat, de o nem tort fel. Az eset elott posztolt is egy gyors etterembol egy fegyverrel. Csupan parszaz meterre volt X-tol. Kidd szeretet pozolni egy piros maszkal, es ket ilyen piros maszkos tag ment neki. Szerintem nyilvanvalo hogy az irigyseg miatt tette.

Masnap insta live-ban felkerdeztek X rajongoi es nekik a kozepso ujjaval valaszolt iszonyat arrogans modon.

Persze az ugy meg nincs lezarva, igy barmi kiderulhet, de szerintem ez a legnyilvanvalobb.

2018. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
SZERINTEM, egy riválisa ölte meg. Sokan azt mondják, hogy két fekete,a nevüket nem tudom, nézz egy kicsit utánna!
2018. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Szegyen, hogy mi megy itt, par emberen meg is latszik az az ugynevezett “magyar mentalitas”.

Az elejen ugy voltam vele, hogy inkabb nem szallok bele ebbe a vitaba, de ez a hullagyalazas, ami itt megy (nem csak itt amugy, sajnos) mar turhetetlen.

Gyerekkora nem volt fenyes, termeszetesen belement drogozos dolgokba, viszont nem hiszem, hogy fun kivul hasznalt mast. A fu meg mindig jobb, mint az alkohol szerintem.

Nem kell a zenejet fikazni, mert neked nem tetszik. Mindenkinek mas az izlese, el kell fogadni. Nem gyarthatott olyan rossz zeneket, ha millios rajongotabora volt.

A baratnoveros dolog FAKE volt, de hat ahogy a szolas mondja: a lustasag az ordog parnaja. Nehez lenne megfogni a ket szep kezedet, es bepotyogni google-ba, hogy mi is az igazsag. Nem hibaztatlak erte, viszont ha valamirol ninxsenek pontos informacioid, akkor stfu. Gondolom mindjart jon a duma, hogy ,,mennyire naiv vagy, hogy tudod ezt elhinni? Tuti nem volt kamu hir, ez csak egy fuves baratnovero” 😆

Na, de, tegyuk is fel, hogy a baratnoveres igaz volt. Ti soha sem kovettek el hibakat? Ezert megerdemelne valaki a halalt? Ezert megerdemelne valaki azt, hogy meg a halala utan is ilyen jelzokkel illessek?

Tenyleg a valtozas utjan volt a fiu, charity eventet szervezett es arrol nem is beszelve, hogy a szamainak mennyi mondanivalojuk van. Probalta sugarozni a pozitiv energiat, akiket ismert, azoktol MINDIG megkerdezte: ,,hogy vagy?” ,,ne hagyd, hogy az utaloid tonkretegyenek” ,,legyel eros, nagyon buszke vagyok rad”. Keressetek fel 6ix9ine, skai jackson instajat, beszelnek rola.


Nekem ne gyertek itt most Kanyadi Sandorral. Igen, sajnos ertesultem rola, hogy o is elhunyt. Barmilyen elkepeszto, ismertem tole verseket. Tudjatok mi az oka annak, hogy rola nincs ennyi hir? Nem ragadja meg a tini korosztalyt, azaz a media a fo resztvevoit. Nem vele volt a gond, hanem a vilag valtozik, es ez egy veget nem ero folyamat.


Kesz vicc, hogy egy egyszeru kerdeshez kepesek vagytok ilyeneket leirni. Ha annyira nem erdekelne titeket a halala, akkor most nem irkalnatok ide. Na, de ugy latszik megis megfogott titeket valamennyire, ha 3 oldalon kepesek voltatok veszekedni, “kedves” utalok.

Annak meg koszonom, aki tenyleg megvalaszolta a kerdesemet. A ti szemelyes teoriatokra voltam/vagyok kivancsi, es nem arra, hogy mennyire utaltatok/imadtatok Xet, milyen ember volt, stb.


Adiós

2018. jún. 20. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!