Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Xxxtentacion...

Mi a véleményetek Xxxtentacion haláláról? Ki volt a tettes szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 08:54
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
80%

Kicsit felidegesített már pár ember Pesten hallottamban és most inkább itt fejtem ki mit gondolok.


Szóval, Jahseh akármennyire is lehetetlen de sohasem füvezett (ÁLLÍTÓLAG!), csak alkohol volt a dologban neki mint sok emberben itt Mo.-n. A saját pénzét és energiáját áldozta másokra és rengeteg motivációt adott számomra is az ő életvitele. Teljesen pozitív személyiség volt.


Ti pedig elhordjátok a nő verős dologért, ami csak egy kamu sztori (milyen érdekes, rendőrségi ügye is volt belőle mégsem csukták le, igaz?:) ), az állítólagos drogozásáért ami persze szintén rohadtul nem igaz és csak a rosszat említitek meg. Tessék végignézni ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=K3WWXyCtI7Y, fogadni merek, a nagy fejetekkel semmit nem értetek belőle, hmm. Kíváncsi lennék ti mikor adnátok "idegen" embereknek pénzt és segítenétek másokon. Aki követte instagramon vagy bármelyik soc. médián az tudja miről beszélek.


Az hogy a mostani fiatalok nem gyászolnak meg egy olyan személyt aki számukra teljesen távol állt és nem követte egyáltalán a munkásságát az nem felháborító Én úgy gondolom mivel mindenki eldönti hogy ki számára a fontosabb közszemély. (Egyébként Ti, akik ócsároljátok X-et, magatokat csapjátok be ezzel a kit gyászolunk, kit nem dologgal, de semmi probléma a ti generációtok tökéletes, így a fiatal rappereket NEM kell gyászolni csak elhordani mindenféle nőverőnek, drogosnak stb...)


A haláláról csak annyit, hogy nehezen tudom elhinni hogy tényleg meghalt elég érdekes a felvételen semmiféle vérnyom, lövés sem volt konkrétan megállapítva helyileg a testén, a tetkói nem voltak láthatóak és ez a No pulse album dolog is sántít nekem. Adok 1 hónapot ennek az egésznek és ha akkor is halottnak lesz nyilvánítva, akkor elfogom hinni.



btw, mindenkinek más a zenei ízlése, nem kell ezért minket elítélni hogy egy "drogos, nőverő" embert hallgatunk, ahogy mi sem ítéljük el azt amit ti hallgattok vagy esetleg olvastok kedves ócsárolók. Szép napot, peace minden embernek


Azért egy pár zenét belinkelek, hátha tudtok valami érvet mondani arra, mitől csinál gusztustalan zenéket:

https://www.youtube.com/watch?v=FAucVNRx_mU

https://www.youtube.com/watch?v=7JGDWKJfgxQ

Kányádi Sándor pedig szintén nyugodjon békében.

2018. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
T@karodjatok a gyárbai inkább vissza dolgozni falusi begyöpösödött kommunisták, vagy kapálni.
2018. jún. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Tudod kérdező te is valószínűleg a SAd-től vagy új számaitól ismered és a lyricset nem érted. én nekem tetszett a munkássága, a számai de hülyeség azt hinned hogy annyira jó ember volt. Látszik nemtudod milyen az életük az ilyen embereknek, híresség előtt. Biztos keményen drogozott is, le merem fogadni embert is ölt, lehet nem akarta, de a környezet megköveteli. Fölösleges itt ilyen hülyeségekkel jönni hogy csak füvezett, meg ő egy ártatlan kis lélek. Szerinted ezeknek a fiataloknak többsége miért nem éli meg a 20at se? X-nek is voltak ellenségei a múltból, ez okozta a vesztét. De mondj le az ilyen baromságokrol, hogy jajj o csak fuvezett, nem bántott senkit. Ajánlom pár kevésbé tömeg számát meghallgatni és megérteni(ha tudsz angolul, és vágod a szlengeket).
2018. jún. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
41%

Lehet az alapján minősíteni egy embert hogy drogozik-e?

(A terhes barátnőjéről nem tudok semmit...)

Sz@r ember valaki attól hogy drogozik?

Szerintem nem. Nem árt vele senkinek magán kívül, a saját testével és elméjével pedig mindenki azt csinál amit akar.

Bele van égve az agyba, főleg itt a Magyarországon, hogy aki drogozik az nem is ember, a drogosokat ki kell rekeszteni.

Aki ilyen szerektől függ arról gondolhatjuk, hogy nagy eséjjel depressziós, vagy egyéb pszihológiai problémái vannak. (Persze nem minden esetben.)

És azzal hogy kirekesztjük őket a társadalomból, azzal csak még közelebb rúgjuk őket a sírhoz.

Ennyit a drogokról.

Egyébként Soldier Kidd volt a tettes nagyon nagy valószínűséggel. Szinte minden erre utal.

2018. jún. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 YoungDaggerDick válasza:
😢 Elszomorító hogy egyesek azt mondják drogos nem volt drogos csak azért mert négger? Kirabolták és az nap volt amikkor az árva háznak akkart #helphandingchallange segíteni annyira bírom hogy valaki így ír véleményt ugy hogy nem tudta ki volt Legenda volt! Long Live Jahseh! I miss u vro! 😢😭
2019. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!