Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiszel Tünde. Mit gondoltok...

Kiszel Tünde. Mit gondoltok róla? Miért szeretitek vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek kultúráltan,ha nem bírjátok,akkor is;)

2018. jún. 27. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem kedvelem.

Mert egy hitvány bulvár karakter, aki mindössze annyit tud felmutatni hogy van. Még is úgy mutogatják a médiumokba mintha valami nagy sztár lenne.

2018. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott a pont! Én is így gondolom:) köszi! Várok még
2018. jún. 27. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne szeretnem, vagy nem szeretnem?! Tudom, hogy létezik, de egyszerűen közömbös. Mivel nem nézek és olvasok bulvárt, nem is foglalkozom vele gondolatban.
2018. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én találkoztam már vele több alkalommal, életben nagyon kedves, udvarias, tisztelettudó. de nyilván a bulvár nem arra kíváncsi, így a hülyeségeit érdemesebb nyomatni.
2018. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
98%

Megkedveltem.


Sokáig hidegen hagyott, megmosolyogtam ténykedéseit, sőt néha már szánalmat és sajnálatot éreztem iránta, amikor a sajtó vagy médiumok túlságos megkritizálták, kigúnyolták egy-egy fotója, naptárai vagy fogadáson való megjelenése miatt. Tulajdonképpen akkor kedveltem meg, amikor egyszer láttam a Visegrádi utcában, az akkori Központi Okmányirodában ügyet intézni. Hallottam a beszédjét, láttam az öltözködését, viselkedését. Nagyon egyszerű, minden sztárviselkedéstől mentes, hétköznapi hölgy benyomását keltette, aki meglepően kedves és udvarias volt mindenkivel.Semmi megjátszás, smink nélkül volt. Egy teljesen egyszerű farmer, póló együttesben. Néhányan így is felismerték és ráköszöntek, ő fogadta kedvesen a köszönéseket. További kellemes csalódásom az volt vele kapcsolatban, hogy néhány beszélgetős műsorban láttam és hallottam őt. Nagyon szépen beszélt magyarul és értelmesen, intelligensen válaszolt még az olyan kérdésekre is, ahol kifejezetten le akarták járatni.Nagyon művelt celeb, kevés az ilyen. Úgy tudom a családból, a neveltetéséből hozta magával az opera iránti szeretetét.

Nagyon kellemes műsorokat vezetett annak idején valamelyik tv csatornán.Felnevelt tisztességben egy lányt.Sajnálom, hogy nem találta meg az igazi helyét a művészetben és a régebbi fotóival lejáratta és kinevettette magát.

Talán kicsit sok sminket használ és már nem kellene fotóztatnia magát, hanem valamilyen művészeti ág nagyköveteként hasznosíthatná csodálatos és intelligens személyiségét, hírnevét.Ez a véleményem Tündéről.

2018. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi köszi mindenkinek!😊
2018. jún. 27. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit butácska, de aranyos. Én kedvelem.
2018. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló: Nagyon szépen megfogalmaztad! Én is hasonlóan gondolkodok róla. Annyi rosszindulatú, ártalmas celeb/hiresség van, akik negyed annyi gyűlöletet nem kapnak az emberektől, mint ő, ott volt pl a Tvrutko-s (nem tudom hogy írjak) eset, amikor meghívták a Tündét és a Tvrutko kiakadt, hogy semmit se csinál és mégis állandóan szerepel valamivel...és ezt élő adásban, egy meghívott vendéggel.

Szóval annyi olyan celeb van, akik kb annyiből élnek, hogy instagramra posztolnak, reklámoznak, műsorokba hívják őket, levideózzák a napjukat.

És mégsem kapják meg annyiszor, hogy nem értenek semmihez, mégis szerepelnek.

Nem kell rajongani érte nyilván, vagy elismerni a "munkássagát" csak miért kell utálni valakit, aki amúgy tök jóindulatú és kedves?

2021. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Ezt most találtam róla: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__5..


A kommentek!

Akkor visszavonom amit írtam róla

2021. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!