Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Puzsérról?

Mit gondoltok Puzsérról?

Figyelt kérdés

Nem ismerem igazán mélyrehatóan a munkásságát de hallgattam már meg tőle ezt-azt, és azok alapján nekem úgy tűnik, hogy néha baromira nem objektív, hajlamos a drámázásra és a ferdítésre, van, hogy szándékosan ragad ki szövegrészleteket a kontextusból, kissé átértelmezve azokat, vagy beléjük magyarázva olyasféle rossz szándékot, ami eredetileg nincs is ott. Nem tudom, hogy azért csinálja-e, hogy felhívja a figyelmet a potenciális káros hatásra (bár szerintem vannak dolgok, amikkel a kutya nem foglalkozna, ha ő nem hozná őket szóba), vagy szimplán csak szeret minden feszültséget kiadni magából egy-egy témával kapcsolatban. Persze ettől függetlenül szüksége van Magyarországnak egyfajta erkölcsi útmutatásra, amit ő megad, illetve arra is, hogy valaki rávilágítson a dolgok árnyoldalára, rávegye az embereket az önálló gondolkodásra, szóval egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy nincs haszna a jelenlétének – noha nyilván vannak, akik meg azt fogadják el feltétel nélkül, amit ő mond –, de kíváncsi lennék, hogy kik vélekednek hasonlóan, és akik másképpen, azok miért.

Bocsi, ha rossz a kategória.



2018. jún. 30. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem pont az benne a szimpatikjs, hogyha valamit utál, attólmég tud azzal kapcsolatban objektív és igazságos lenni.

Persze nincs ez mindig így, de ott van példának Tomcat. Őt nem bírja... Ott vannak (voltak) a tolvajkergetők, Őket sem igazán bírta. De a úgygondolta, hogy a facebook jogtalanul járt el ellenük, amikor állandóan törölte Őket, ezért ebben az ügyben kiállt mellettük.

A legtöbb magyar médiaszemélyiség ha egy "ellensége" hasonló helyzetbe kerül, akkor mindjárt elkezdi taglalni, hogy miért is érdemelte meg és miért is volt jogos.

2018. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!