Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha volt XXXTentacion megemléke...

Ha volt XXXTentacion megemlékezés, Avicii megemlékezés miért nem volt?

Figyelt kérdés
Senki ne értse félre, attól függetlenül hogy nem bírtam a zenéjét, sajnálatos hogy meghalt. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy a sokkal híresebb és méltán jobb zenékkel rendelkező Aviciit miért nem gyászolták annyian. Mikor meghalt XXX, a fél internet tele volt vele.

2018. júl. 9. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Inkább az a kérdés XXXTentactiont miért gyászolták meg annyian, ugyanis sokkal értékesebb, tehetségesebb, és jelentősebb emberek haltak meg az utóbbi időben. (nem Avicii-ról beszélek)

De nekem igazából mindegy, csak azért érdekes ez a jelenség.

2018. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%
Mert X-nek egy sokkal elhivatottabb rajongótábora van.
2018. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem emögött semmi más nincs, csak a tipikus "ha ő is csinálja én is csinálom mert menő". Van olyan ismerősöm, aki nem is ismerte, de kirakta az insta napjába ugyanúgy, mint akik hallgattàk.
2018. júl. 9. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom amúgy azért megy ez, mert jelenleg pont ez a námbörvan divat műfaj, amit mindenki majmol.

Avicii már nem volt annyira "menő", érted...de az ilyen "ál-gyászolókat" ne sajnáld szerintem, mindenhol vannak, de kevesebben az olyanoknál, akik nem azért ismertek, mert jelenleg felkapottak.

2018. júl. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is X-nek a fandoma erősebb volt, szívhez szólóbb zenéket írt. Persze voltak kamu gyászolók, de mikor nincsenek...

Avicii meg hol elvonult, hol gyártotta a zenéket... Minőségi volt, de neki is elmúlt az évek során a hírneve, ahogy minden sztárnak. Pár évig felkapott, majd szépen felejtődik el.

Azzal meg ne túlozz, hogy Avicii halálát nem hypeolták fel, tele volt vele az internet jó sok ideig, amikor görgettem facen minden 2. poszt róla szólt :D

2018. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

2.500.000 ember like-ta az instán és 670.000 ember írt az utolsó fényképéhez búcsúüzenetet...


Rengeteg Avicii megemlékezés főleg Svédországban ahol a királyi lovasgárda egyik lovát is elnevezték róla.

Kifejezetten Avicii tiszteletére egy királyi lovasbemutatót is tartottak.

Volt megemlékezés David Guetta, Rita Ora, Martin Garrix és a többiek koncertjein is.

Ezt a feka drogdílert én nem is nevezném zenésznek...

Amíg meg nem halt azt sem tudtam hogy létezik.

A ketőtt nem kéne összehasonlítani.

2018. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Avicii hírneve baromira nem múlt el a Spotify-n ő produkálta a legtöbb követőt és a legtöbb zenei letöltést...

Irdatlan mennyiségű ember vette a dalait.

A Tomorrowlandban volt megemlékezés, egy őrült nagy zászló az arcával és az ő dalaival nyitottak.

Martin Garrix amikor játszotta a dalait annyira sírt hogy a kamera nem mutatta az arcát...

David Guetta dettó...amúgy a fiát Timnek hívják :)))

2018. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Erről az X ről azt se tudom ki volt amíg meg nem halt. #Avicii 4 ever
2018. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Avicii akor is jóbb volt
2020. júl. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Khmm avici jobb, nem tudom,

Talán xxxtentacion egy olyan ember volt, aki nem mutogatta a pénzét, gyémántjait, nem akart olyan lenni akihez hozzá nem nyúlhatsz mert jaajj ő sztár

Ha valami gondja volt meg oldotta az öklével!! Nem testőröket hívott mint had ne mondjam ki, egy plate interjúban ezt mondta "én nem vagyok sztár, nem is leszek, ha millióan hallgatnak... Ugyan az az utca gyerek leszek, mint aki voltam" ő a karrierjét nem arra formálta hogy nadzojjon, hanem arra, hogy segítsen az olyan hátrányos gyerekeken amien ő volt... Rengeteg zenéjében énekli meg hogy mire való az erőszak, fegyvere, drogok, gyilkosság.... És pontosan ettől lett nagyobb mint egy acivi, ha megnézed acivi zenéjén van 200millió megtekintés, addig xxxtentacion zenéjen 1mrd, és ne hogy már, pont egy acivi, könyörgöm meg a f@szomnyi Budapesten is volt egy X megemlékezés.... Gondolkozzunk már el, mit írunk le

2023. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!