Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Normálisak ezek a Laky Zsuzsié...

Normálisak ezek a Laky Zsuzsiék, hogy így gondolkoznak a következő gyerekről?

Figyelt kérdés

3:00 perctől nyilatkoznak, hogy szeretnének harmadik gyereket, de csak fiút.

A férfi szinte megöli a szemeivel a nőt, hogy mi lesz, a lány lesz, a nőn látszik, hogy teljes stresszben van és semmi kedve hozzá. (Gondolom rendesen leépült a két gyerek mellett, ahhoz képest, hogy szépségkirálynő volt..)

Nem annak kellene örülni, hogy ha egészséges gyerekük születik?! Hogy lehet a gyereknek a "nemére" hajtani? Minden gyerek egy önálló személyiség, akármilyen a neme. És ha lány lenne, mit érezne az a kislány, jöjjön a következő, mert én nem voltam eléggé jó?

Szomorú, hogy a tévében szereplő emberek így gondolkoznak..


[link]


2018. szept. 26. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

"Szomorú, hogy a tévében szereplő emberek így gondolkoznak.."


Bulvárcsatornákon szereplő huszadik senkik nem azért vannak ott, mert oosak vagy teljesítményük van vagy példaképek lennének. Hanem azért, mert a legalja bulvárigényeket elégítik ki az ezt bámuló, széles, igénytelen tömegeknek. Így nem értem ezt a mondatodat.


Nem tudom, ki a Laki Zsuzsi és a férje, vagy miért lenne fontos, hogy hány gyerekük van vagy nincs, de bevallom, nem is fogom megnézni.


Az embereket viszont ezer vágy hajtja vagy gátolja a gyerekvállalás kapcsán.


Egy biztos: aki a teherbe esésével haknizik a bulvárban, az mással nagyon nem tud. Az olyan ember meg nem mindegy, mit mond? Pont annyira fontos a terhességi motivációja, mint Icukáé a hatodik emelet céből.

2018. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem néztem meg a videót, én csak a "hétköznapi" emberekről tudok véleményt írni. Sokan vannak a környezetemben, akik két lány után bevállalják a harmadikat is, hátha sikerül egy kisfiú is. Többségében a harmadik is lány lett, de soha nem láttam egyikükön sem, hogy megbánták volna, vagy kevésbé szeretnék a harmadik gyereket csak azért, mert ő is lány lett. Ugyanúgy szeretik, mint a másik kettőt.
2018. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi felháborító nem volt a videóban, kár volt belenézni, unalmas. Két lány után akarnak egy fiút, hát nagyon különleges. A többi hülyeséget te látod bele kérdező.
2018. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!