Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon csúnyák...

Szerintetek is nagyon csúnyák voltak a Jardashian lányok plasztika előtt?

Figyelt kérdés

Főleg Kendall, én láttam róla kiskori, kamaszkori képeket... A másik Jenner lány se jobb, sőt.


Annyi, hogy Kim ténylegbszép volt minden plasztikai műtét nélkül és ez halál komoly, rengeteg ilyet osztittak meg. Nála inkább rontott.


De a többi, nem tudom mit esznek rajtuk. Ennyi plasztikával bárki lehet szép, meg modellkedhet. Cicc, még neki is megvan csináltatva a melle...



2018. nov. 8. 14:40
 1/3 Metionin ***** válasza:

Nem ismerem úgy őket de minap kidobott a fészbúk egy ilyen posztot, hogy egyes emberek hogy néztek ki plasztika előtt és után. Na, abban benne voltak.

Szerintem a 2 fiatalabb csaj teljesen átlagos volt előtte, utána meg teljesen átlagos plasztikás arcuk lett, sztenderd lufiszáj, fitos orr, hegyes áll. Egyik változat sem szép, nekem legalábbis nem tetszik. De a többi felsorolt személy is simán normálisan nézett ki előtte.

2018. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek most is rondák.
2018. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most nem...


De Kendall nagyon csúnya volt...


Meg Kourtney is, még Khloe is szép volt, de Kim meg gyönyörű lány volt plasztika nélkül is...


Szóval nem tudom mire fújják fel őket, ennyi pénzből szinte bárki lehet szép, oké nem mindenki de majdnem...


Szerintem mindegyiknek külön-külön 20-25 plasztikai műtéte lehetett.

2018. nov. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!