Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fiú/lány kpop banda?

Figyelt kérdés

Gfriend, apink, mamamoo, lovelyz, red velvet, twice, blackpink?


bts, exo, seventeen, super junior, shinee?



2018. dec. 24. 23:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ami viszont nagyon zavar hogy szinte mindegyik playback még az ilyen nagyobb események is!
2019. jan. 1. 20:02
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:)

Szerintem pár dolgot valahogy összekeversz:D A BTS egyáltalán nem nagy cégnél van, amikor debütáltak senkinek fingja sem volt arról, hogy mi fán terem az a Bighit.

Minél több tag, annál gyengébbek a tagok --> Nem hiszem, hogy ez a két dolog egyenesen arányos lenne egymással, főleg, hogy példának az Exot hozod fel, akiknek talán a legerősebb vocal linejuk van a harmadik generációs bandák között.

A nagyobb eseményeknél pedig nem mindig playbackelnek:D Természetesen van olyan is, de ez nem meglepő, a világ minden táján, szoktak playbackelni az előadók. Max olyat szoktak, hogy bizonyos fellépéseket előre felvesznek, így a tv-ben később a korábban felvett produkciót adják le.

2019. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

jah bocs én a vocalt nem kpopban mérem hanem rendes zenében alapból ha valaki nagyon jó akkor nem tesznek mellé még 5-7 másik embert! persze amit hallasz cd-ék meg koncertek hát igen azok playback de ettől még van köztük jó énekes de nem a legjobbak a világban (pop király meg csak egy volt és lesz a világon remélem tudod kiről beszélek;) )


az igaz hogy kezetben nem volt nagy a BIGhit azonban a legtöbb vállalat egyfajta leány vállalat a nagyobb VÁLLALATOKNÁL (vállalat...:D)

2019. jan. 2. 12:43
 14/17 LittleMonster270 válasza:
100%

Attól függetlenül,hogy koreaiul énekelnek benne ez ugyan úgy rendes zene.Egy banda pedig alapból arról szól,hogy több KÜLÖN-KÜLÖN is tehetséges embert egy együttesbe tesznek...egy rock banda ugyan erről szól.Az énekes magában is el lenne de bandában egyszerűbb.A BigHit meg nem volt nagy vállalat.Sőt még most is messze eltűnik egy SM,YG,JYP,CUBE sőt én még a Pledis-t is meg merem kockáztatni.Szóval a BTS tette híresebbé a BigHit-et és nem fordítva...

A Mamamoo-t úgy értettem,hogy messze a legjobb,hogy hang terén levernek bárkit.Tiszta hangja van mind a 4 lánynak.Meg ha jól emlékszem a kérdés úgy szólt,hogy melyik a legjobb FIÚBANDA és nem szolós...

2019. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

fiu és lány banda! de igen a mamamoo tényleg nagyon jó és igen rendes zene ez is azonban te is félreértettél :D

edd sheron, michael jackson, bruno mars na ez a tényleges big 3 :D remélem senki sem meri azt mondani hogy ezek közül bármely kpop-os jobb jelenleg persze később feltűnhet egy olyan tehetség is aki olyan jó lesz mint ők!

2019. jan. 3. 23:00
 16/17 A kérdező kommentje:
a bighit bevétele meghalatta a cubét! már szinte annyit keres igaz a bts-ből mint a többi nagyobb de hát őket is az idolok húzták fel anno mert korea csak a 2. VH után kezdett el fejlődni és az is csak a háborús kártérítés miatt tudták meg tenni míg Magyarország nem kapott... :( mennyivel másabb lenne itt is a helyzet (de ez már történelem :D)
2019. jan. 3. 23:05
 17/17 anonim válasza:

A Mamamoot és a Red velvetet szeretem a legjobban, fiúk közül pedig a bts.


A Mamamooból mindenki hihetetlenül tehetséges, nagyon jók a vokáljaik és érettebbek a többinél. A zenei műfajaik is folyton változnak, mégis minden illik hozzájuk, imádom.


A Red Velvetnek pedig az egyediségét szeretem, mint a klippjeik,zenéik,stílusuk, mindenük nagyon egyedi szerintem.


A Btst pedig debütálásuk óta hallgatom, az első klippjükön még "csak" 100ezer hallgatás volt mikor néztem, mikor még "senkik" voltak és velük nőttem fel, imádom a személyiségüket már amennyit lehet tudni róluk és nekik is nagyon egyediek a zenéik, sajnálom ,hogy a sok ember csak az ismertebb zenéik hallgatják, a kevésbé ismertebbeknek általában több a mondanivalójuk és ötletesebbek is.

2019. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!