Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy Niall Horan nem szereti ha random összefut a rajongókkal?

Figyelt kérdés
Láttam néhány videót és azokon úgy tűnt. Azzal semmi baj nincs, meg tudom érteni, de mégis... Csak nekem tűnik így?

2019. jan. 2. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

nyilvánvalóan teljesen logikus reakció...pláne ilyen rajongókkal(tisztelet a kivételnek).


én több olyan zenészt ismerek, akikről ugyanez elmondható, kivéve ha egy értelmes ember megy oda hozzájuk. azokkal szívesen leállnak beszélgetni...de az ilyen üres emberek taszítják őket, akik csak azért mennek oda, mert ő az xy és két értelmes mondatot nem tud kinyögni.

2019. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol találkozik rajongókkal. Szerintem a klausztrofóbiája is szerepet játszik a dologban
2020. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!