Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetek idol koreában...

Hogy lehetek idol koreában hol lehet jelentkezni meghallgatásra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 19:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem is annyira lehetetlen

[link]

2019. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Mikor értik meg az emberek, hogy a kpop az koreai és koreaiak maximum kelet- ázsiaiknak van. Miért akarnál jelentkezni? Hogy egy noname kis bandában ellegyél kb 2-5 hónapig aztán vége? Nem, nem fognak elfogadni, a koreai közönség a legkevésbé. Szóval ennyi erővel lépj be egy sima, nem kpop bandába, nézőid ugyanazok lennének és például nem kell megtanulj koreaiaul. Tudod milyen nehéz, nem csak az oppa szóig kell eljutni. Láttál már olyan csapatot, ahol ott van 4-5 koreai/ázsiai lány és egy fehér van még benne? Ne haragudj, de raszt nem lehet váltani és bármennyire is haladunk a mindenféle rassszizmus megszüntetéhez és a teljes elfogadáshoz, a mostani generációk még nem az a kategória. Iszonyúan kitűnnek ezek a lányok és nem néz ki jól, főleg nem ha megszólal koreaiul. Ha neked ez az álmod, hát hajrá itt aztán senki nem tart vissza, csak gondolj ezekbe bele légyszíves. Tudom, hogy elolvasod majd és huh dislike, de később ha érettebb leszel nem lesznek ilyen álmaid. Javaslom, hogy barátnőiddel vagy neten keress másokat és alakítsatok kpop cover, dance cover bármilyen csapatot. Előadhatjátok a kedvenc bandáitok számait, youtubeon még hírnevet is szerezhettek:)
2019. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Az utolsónak üzenem hogy khm...Lana...

Színtiszta orosz lány, semmi ázsiai nincs benne mégis idol lett ;)

2019. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Az az utálat, ami körülveszi, hamar elfogja intézni, hogy eltűnjön ebből az egészből. Bár az utálathoz hozzátartozik, hogy iszonyatosan tehetségtelen
2019. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Lana Oroszország Ázsia délkelet részén élt, ahol az emberek úgy néznek ki, mint az ázsiaiuk, 18 évesen az egyetem miatt költözött Koreában és szinte anyanyelvi szinten beszél koreaiul. És nem színtiszta orosz, apai ágon más vér is van benne, ami miatt még mongoloidubbul néz ki.

Mielőtt beszélsz, nézz utána. Lana rohadtul nem úgy néz ki, mint egy európai, sokkal inkább úgy, mint egy félvér ázsiai, amiből azért elég sok idol van.

2019. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
17%
felmész valamelyik kiadó oldalára pl:sm entertainment,beküldöd hogy online meghalgatásra akarsz menni,én vagy a jyp,vagy pedig az sm-et,de a bighit se rossz,de oda rohadt jónak kell lenned de akkor 6 hónap alatt debütálsz.Én a JYP be jelentkeztem,de ott és másoknál is,ha az onlinére azt mondják jó,akkor rá egykét hónap,vagy egy év után mehetsz szoulba,egy valós meghalgatásra.Ahol ha felvesznek mehetsz gyakornokoskodni ami nehéz,de ha beengednek nincs megállás.Ott laknod kell egy jó ideig a gyakornok suliba,de nagyon jó lesz,azon kívül hogy nehéz.Én például egykét hónap múlva,pontosabban 6 hónap múlva megyek szoulba meghalgatásra,szóval lehet sikerül.És csak angolul kell beszéned,lehetsz europai hisz ott az a szép.És így nem végeznek rajtad műtétet csak ki sminkelnek hogy az ideáljuk legyél.Mert csak az ázsiakat kell európaivá változtatni téged ezért nem kell.És csak az sm entertainment-nél van ilyen "kínzás".Nem szabad mindent elhinni.
2019. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Jaj nekem. Ne legyél idol. Remélem már lemodtál erről az álmodról és megtanultál fogalmazni...

Látszik, hogy még gyerek vagy..

És ez a nagyképű ség.. Nem tudom, hogy nézel ki de ahogyan leírod.. Hű..

Lehet én vagyok a bunkó de ezt gondolom.


Szerintem gyorsan felejtsed el mert ha netán összejön (0,01%) akkor készülj fel, hogy lelkilek és fizikailag is ki leszel készülve. 0-24.ben csak gyakorlás néha egy kis szünet. Nem lesz valószínűleg olyan napod, hogy egésznap csak fekszel. Na meg a másik.

Valami picinyke hibát vétesz a koreaiak rádszálnak.(pl: össze jössz valakivel, cigizel, rossz szó, stb)

Ha elkezdenek rólad valami pletykást indítani akkor a karierednek lehet vége is lesz.

2020. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
12. válaszoló! Akikről te beszéltél, 4-5 ázsiai/koreai lányokról, le merném fogadni, hogy ugyan olyan bőrűek, mint a magyarok! Én nap mint nap nézek idolokról, K-POP bandákról videókat, mint pl.: ASTRO, TWICE, ATEEZ, stb., ráadásul filmeket is sokat nézek + én már olyan videót is láttam, hol ruhát reklámoz de ugyan olyan a bőrük színe, mint nekünk, magyaroknak! Szóval, én ezt egy kicsit nem értem, hogy miért írtad azt, hogy "4-5 koreai/ázsiai lány és egy fehér" ugyanis náluk az emberek bőre ugyan úgy fehér..... És szerintem, nem lehet európainak nehéz bekerülni, ha egy afrikai is be került az egyik ENT-hez
2021. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Jaj 18 ne beszélj hülyeségeket már!

Az a fehér bor amugy teljesen más mint a “magyaroké” megjegyzem 1-2 magyar sotetebb már mint 1-2 cigány…

Akar hogy akarod bemagyarázni

Az európai fehér bőr meg az ázsiai “fehér” bőr teljesen más főleg az árnyalata! Nem mellesleg ők ezt a bort ügy erik el hogy évekig nem napoznak mert a napon nagyon de nagyon hamar át mennek ebbe a “sárga” sárgás bőrbe (ami valakinek nagyon szépen áll)

A bőrük szine hiába fehéres ha láttál már ázsiait akkor megtudod hogy igen 1-2 fehér bőrű de tényleg teljesen más

Es akkor legyen itt a lényeg is! Az a fekete lany nem kpop idol csak Koreában egy zenés táncos csapat tagja! Két teljesen külön dolog a kettő!


És lássunk cska a kérdést! A kérdező még a mai napig sem tudott be kerülni! Vajon miert?! Ja és akkor valószínűleg van nála tehetségesebb szebb is és azok sem kerülnek be!

Mert ez csak is a kelet ázsiaiaké

Ahogy a flamenco is azoké akik kitalálták és a mai napig nem tudja senki más sem úgy vissza adni ahogy a jazz-t sem!



Ja és náluk nem mindenki fehér! Nagyon sokat sárgák! Ez a fehér bőr úgymond luxus (nagyon sok törődés és odafigyelés)

2021. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Az a fekete lány, akiről te beszélsz, igenis idol! Arról nem tehetek, hogy te ázsiai utáló és faj gyűlölő vagy!
2021. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!