Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetek idol koreában...

Hogy lehetek idol koreában hol lehet jelentkezni meghallgatásra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 19:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Gondolj bele, milyen lenne, ha rólad beszélnének az ázsiaiak, hogy milyen a bőröd színe, milyen a szemed vágása, stb... Azt sem értem, hogy miért válaszol olyan kérdésre ami ázsiával és az idolokkal foglalkozik, ha egyszer utálod őket!?
2021. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
De mindegy, igazából nem is érdekel
2021. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Válaszolsz*

Bocsi az elírásért

2021. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

20 21 22 23 te egy valami különlegesen retardált lehetsz elnézést kérek nem szokásom a mentálisan sérült emberekkel vitatkoznom!

nem tom honnan vetted hogy "fajgyűlölő vagyok) de szerintem itt ismeretlenben be foghatod a pofádat

az a lány nem idol és mesélt is róla hogy ott a nagy szeretett ázsiában mennyi diszkrimináció is éri van youtube csatornája is... wow ":/

az hogy le írom a biológiát az egy mentális sérültnek lehetséges hogy rasszizmus de képzeld létezik és az emberi alrasszok igenis különböznek egymástól sokszor még a biológiánk is! sőt mondok konkrétumot! a kelet ázsiaiaknak egy gén készlet hiányzik amitől nem lesz rossz szagú az izzadságuk (legalábbis sokkal kevésbé mint az europid embereknek valamint a negroidoknak meg sokkal erősebb ez a génkészlet!)

láthatod is hogy nagyon nehéz ott beszerezni sprayt és dezodort!

az hogy elmondom a biológiát hogy egy ázsiainak teljesen más a fehér bőre mint egy europainak te valami érzékeny gyökér lehetsz már bocs de az hogy egyből le rasszistázól meg ázsia utálózól... -_-" kissé szánalmas

miközben abszolút nem tudsz semmit azt sem hogy ki vagy mi vagyok! és ha amúgy már egy 2-3. generációs kínai vagy vietnámi lennék? vagy esetleg japán akkor mit csinálnál?


azt meg nem bírod megérteni hogy nekik a fehér bőr teljesen más árnyalatú lehet hogy ugyan olyan világos de az árnyalata teljesen más! jártál már egyesült királyságban? az ottani népek szintén fehérek de teljesen más az árnyalat mint itt!


sőt sokan ott ilyen vöröses fehér bőrük van főleg Írország területén

2021. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
és hidd el fognak rólad beszélni az ázsiaiak mert más vagy mint ők most ez lehet jó vagy rossz de mind ez lényegtelen mert fognak hogy neked teljesen más a szemed állása meg milyen a bőröd meg a hajad és szemed színe -_-" ülye majom
2021. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!