Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az instagramon sokak által...

Az instagramon sokak által kedvelt magyar sztáranyukák mennyi pénzből élnek havonta?

Figyelt kérdés
Az instagramon több magyar fiatal 20-30 év körüli anyuka nyitott oldalába belefutottam és teljesen elképedtem. Szuper, csilivili, tökéletesen berendezett lakásokban /házakban élnek Budapesten sőt inkább a budai oldalon. Prémium autókkal közlekednek, százezres ruhadarabokat viselnek, rendszeres utazások, legprémiumabb babakocsik és minden más ami irtó drága egy magyar bérből élő embernek. Gondolom ezek a nők a munka szót maximum a tankönyvekből ismerik, nem úgy tűnnek mint akik napi 8-10 órát dolgoznak vagy valaha dolgoztak. Töröm a fejem komolyan, mit dolgozhatnak a férjek hogy relatív fiatalon luxuskörülményeket tudnak biztosítani...? Csak a lakás a prémium konyhákkal bútorokkal és az autó 80 vagy 100 millió Budán. Ennyire jól megy sokaknak vagy az utóbbi években kialakult egy új társadalmi réteg és őket “csodálják” az átlagemberek? Mennyi kell havonta egy ilyen élethez és egy olyan feleséghez akinek csak a kabátja pár száz ezerbe kerül?

2019. jan. 27. 22:52
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mennyi kellhet ehhez havonta, de jo kerdes valoban. Nem is 1-2 ilyen van, hanem nagyon sokan, olyanok, ahogy irod. Nem sajnalom toluk, csak szeretnem tudni hogyan, mert jo lenne utanuk csinalni :)
2019. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
32%
Én hogy nem futok bele ilyen szarokba?
2019. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
46%

Mitől lennének ezek sztáranyukák? Ismered a sztár jelentését?

A VALÓDI sztárok megérdemlik, ahogyan élnek, mert megdolgoztak érte. A közösségi oldalakon lógó ismeretlen akárkik meg messze nem sztárok, még csak nem is celebek. Nem közismertek, nem közkedveltek, egy szűk körben próbálnak villogni.

Soha nem futok bele ilyesmikbe érdekes módon, persze az igényeim is mások, nem a közösségi oldalakon élek és nem ott keresek "példaképet" magamnak.

2019. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
61%
Politikusok, vállalkozók feleségei vagy azok gyerekének feleségei.
2019. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
45%
Vannak munkájukban vagy az üzleti életben sikeres férfiak, akik szintén vágynak társra, feleségre, családra, és a körülményeikhez mérten mindent megadnak a szeretteiknek. És valószínűleg nem véletlen, hogy az adott nőt választották maguknak feleségnek. Ha egy férfi mindent megad a feleségének, akkor az valószínűleg nem egy igénytelen, trampli, undok, veszekedős hárpia. Nem muszáj őket csodálni, de irigykedni sem kell rájuk. Mi is 45 milliós házban élünk, pedig én "csak" egy tanár vagyok. Mondjuk a férjem biztos nem lenne velem, ha nekem az Instagram lenne a mérvadó.
2019. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

5: Nem mindenki trampli, csúnya és hárpia és a milliomos feleség is lehet tanulatlan lumpen lány aki a szerencséjének köszönheti a helyzetét függetlenül hogy milyen képet mutat az instagramon. Nem is a jellemükre vonatkozik a kérdésem, mellékesen.

Örülök hogy megosztottad velünk hogy 45 milliót ér a házad, de gondolom nem vagy budapesti és fogalmad sincs a budai ingatlanárakról. Budán 45 millióért a Gazdagréten kapsz egy nagyobb panelt a tízemeletesekben. Messze nem modern konyhával tökéletesen felszerelve.

2019. jan. 28. 00:49
 7/51 anonim ***** válasza:
23%

Mutass már ilyet, még sosem láttam.

Igaz nekem nincs instám, facebook is a gyerek ovis csoportja miatt van.

Szeri

2019. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
2019. jan. 28. 00:53
 9/51 A kérdező kommentje:
2019. jan. 28. 00:54
 10/51 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretek más zsebében turkálni. 🤷‍♀️ Nem érdekel honnan van a csillivilli ház, a többszázezres kabát meg a luxus babakocsi. Én szoktam ilyen anyukákat nézegetni de közben nem ilyeneken töröm a fejem, illetve belőlem nem irigységet váltanak ki hanem egyik-másik kifejezetten motiváló jelleggel hat rám.

Mellesleg mindenkinek megvan a maga keresztje, ki tudja milyen a valós életük. Név nélkül mondom, hogy volt már rá példa, hogy itt sopánkodott kétségbeesve az egyik egy eléggé embertpróbáló élethelyzet miatt és mivel részletesen kifejtette eléggé felismerhető volt a személye (ne írogassatok nem fogom elmondani ki volt). A kríziseket pedig nem a luxusautó fogja megoldani meg a budai ingatlan...

2019. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!