Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Zsófiról? (Való...

Mit gondoltok Zsófiról? (Való Világ4)

Figyelt kérdés
Szerintem ő a legtündéribb, legaranyosabb, legkedvesebb lány a Villában, a többi lány között van egy pár rosszindulatú és kétszínű.
2010. dec. 23. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
szerintem ritka csúnya, és csontvékony, viszont tényleg aranyos:)
2010. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
39%
Színészkedik, nem adja önmagát.De ettől eltekintve Aranyos, és kedves kis csaj :)
2010. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosnak, normálisnak tűnik, viszont néha egy kicsit sok amit csinál... nem bírom, amikor kicsit hisztisen, kicsit nyálasan beszél valamiről. Sokaknak ez cuki dolog, de én rosszul vagyok tőle. Ahogy attól is amikor Anikó annnnnyira fájdalmasan előtudja adni a dolgokat hogy már majdnem elhiszem :D
2011. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor oda kapcsoltam,ő volt az egyik legszimpatikusabb.Meg ő volt az egyetlen aki smink nélkül is jól nézett ki.
2011. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Őt sem az eszéért kell szeretni /csak nézzétek meg hány választ tudott a műveltségi kérdésekre/ viszont Szandikánál legalább szebb.
2011. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
79%
undorító kétszínű minden helyzetbe megjátsza magát bőg nyafog folyton színészkedik,..nem igaz h nem veszitek észre milyen mű az egész..ráadásul ritkaronda békafeje gebe teste van..kiráz a csaj kívűlről belülről húzzon haza azt ott legyen nagy pff
2011. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csak azt írtam, hogy Szandikánál szebb, de ettől még Zsófi sem húdeszép :-)
2011. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit esztek azon a csontváz deszkán???? undorító....Nagy szarkavaró,utálatos,kényes szemtelen pofátlan egésznap csak tömi a fejét de szegényke csak fejre hízikxDAlekinho kiviszi és úgy kinnthagyja mint annak a rendje;)
2011. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
az utóbbi pár napban kinyilt a csipája.megmutatta milyen is valójában.engem már annyira idegesit a puszta látványa h legszivesebben elkapcsolnék amikor őt mutatják..zavaró hatással van az idegrendszeremre :D és amikor megszólal azon a nyávogós hangján..:S na de a napjai meg vannak számlálva :D
2011. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
szerintem meg egy kis liba!hisztérikus kis majom!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!