Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
68%
meg aki látta a tegnapi éneklését... hát amikor a végén visszanézett azzal a fejjel, ch, szájba vertem volna... -.-"
2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a jelenet belőlem is hasonló érzéseket váltott ki. Meg ahogy hadonászott a kezével ének közben. Nagyon örültem, hogy tavaly kiesett, idén biztos voltam benne, hogy bejut sajnos. Ferót "kiűzték" volna az országból az Enci rajongók, ha elküldi a művésznőt.

Tudjátok az az érdekes, hogy egészen addig amíg a selejtező ment, a tavalyi részeket is beleértve, mindig olyan kis csendes nyilatkozatai voltak, hogy a sírás szélén állt folyton, de mióta bekerült az élő műsorba, azóta teljesen másként viselkedik. A nyilatkozatokban is és a színpadon is ellenszenvesebb mint volt. Az after x- ben is olyan beképzelt volt, mikor kiderült, hogy ő is benne lesz az élő műsorban.

2011. okt. 16. 19:46
 13/66 anonim ***** válasza:
73%
jaja, egyetértek... szánalom. remélem minél hamarabb kiesik.
2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
68%
remélem azt a művésznő szócskát idézőjelbe értetted xD
2011. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
73%
tudjuk a viselkedését kül. szituációkban. az előbb jól le is írta vki. amikor tavaly kiesett, azt mondta, ő többet nem énekel. most bejutott, egyből sztár... hát mi ez már? én olyat vissza se engednék, aki tavaly kiesett... csak elveszi mástól a lehetőséget!
2011. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok mar fiatal, nagyon sok mindent lattam mar, sok helyen eltem mar es rengeteg embert ismerek.

Lehet, hogy tevedek, de Eniko nekem strebernek es bekepzeltnek tunik. Nagyon szinpadias a viselkedese, eloadja magat es olyan, mintha erosen megjatszana a szerenykedest, valojaban viszont valahol a fellegekben erzi magat.

Tegnap az elo soban ez durvan erzodott, meg jobban mint eddig, de a dontobe valo kerules ota is ettol buzlenek a nyilatkozatai.

Termeszetesen en is tevedhetek, hiszen ember vagyok es nem ismerem ot, de elso, masodik es sokadik latasra egyre inkabb ezt erzem.

2011. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
73%

Ez a nő a Gór Nagy Mária szinitanoda "kiváló diákja", musical szinésznőnek készül. Akkor minek neki az X-faktor?

Rettenetesen kiabál, ez nem éneklés! Őt kellett volna hazaküldeni.

Nekem Kováts Vera és Tarany "duci" a kedvencem.

2011. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
68%
Sztem ez a lány az a fajta ember, aki mindenen és mindenkin gondolkodás nélkül átgázolna azért, hogy elérje, amit akar. Abból ahogy viselkedik és ahogy beszél az jön le, h az egoja az egekben van. Viszont, ami engem a legjobban zavar, hogy szerénység egy gramm nincs a csajban, egy lánynál viszont sztem egy egészséges szintű szerénység a legnagyobb erény. Lehet, h tud énekelni, de a személyisége az visszataszító. Legalábbis az alapján, amit láttunk. És sokaknak ugyanez a véleménye, tehát van benne igazság.
2011. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
73%

Ez az utolsó fellépése eléggé izzadság szagú volt az biztos.

És egyértelműen látszik rajta az álszerénység és a nagyképűség.

Tavaly mikor a műsorban szakított a palijával-megjegyzem ez a kutyát nem érdekelné-ott is alázgatta,meg lenézte,mikor összekerültek a hármas énekelésre.

Nem tudom ki hogy van vele,de akárhogyan is lesz vége egy kapcsolatnak,azt el lehet a 4fal között is intézni,nyilvánosan alázgatni,lenézni,nyilatkozni róla elég bunkó dolog.

Nekem azóta nem szimpi.

2011. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
27%

csak én kedvelem, vagy akik szintén kedvelik már nem mernek ide írni?

nekem nem unszimpatikus és szeretem a hangját.

2011. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!