Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 ujbelepo válasza:
Örülök, hogy ez a kérdés felmerült. Már azt hittem, én vagyok a hülye, hogy pontosan ugyanezt érzem. De azon kaptam magam, hogy ez adásról adásra csak erősödött bennem. Már tavaly sem volt szimpatikus, de mivel kiesett, nem foglakoztam vele tovább. Hát idén csak rátett egy lapáttal és meggyőzött, hogy jó volt a tavalyi érzésem is vele kapcsolatban. Szerintem szemilyiség problámái vannak, egy gesztusa, egy mimikája sem őszinte. Figyeljétek meg milyen pofákat vág éneklés közben, vagy amikor eddig tovább jutott, és kimondták a nevét, milyen őrjöngésbe kezdett, agresszív lett az arca, az mindent elárul. Nem a szenvedély sugárzik belőle, hanem a keménység, érzéketlenség, egy kis agresszivitás, stb. Amit mutat szenvedély címen, az mind mű. Ezáltal nekem egyáltalán nem szerethető, hiányzik belőle a szerénység, az alázat és az esendőség. Profi vagyok, győzni akarok minden áron! Ezt sugallja. Tele van manírral, ellenszenves grimaszokkal, mozdulatokkal. Amikor mosolyog, próbál szerénynek mutatkozni, de nem hiszek el neki semmit, mert közben csak a kemény lelkét látom, öntelt, túl magabiztos. Rosszul vagyok tőle! Ha nyert volna, képzeljétek hogy elszállt volna mégjobban. Nyugodtan aludtam, hogy legalább ennyi pofont kapott az élettől.
2011. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyert !!! A Tibit nagyon szerettem, nagyon örülök, hogy így alakult !!!! Féltem kicsit, mert nagyon sokan szeretik Encikét, de ha lehet úgy fogalmazni- "győzött az igazság", Tibi valóban jobb volt..
2011. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:

Sem Enikő,sem Tibi rajongó nem vagyok más(ok)nak,szurkoltam.

De Ti nem éreztétek,hogy valamiért az RTL jobban nyomta a Tibit?

Egyértelműen látható/hallható volt,hogy Geszti és Ildikó is neki szurkol,Barabás Évi bejelentkezéseinél is mindenki előre nyomott sállalakkal,sokkal hosszabb időtartamban,Janicsák Vecával,Varga Vikorral,a harmonikás fiú(neve nem jut eszembe),kutyával/tevével,Tibi minden száma mögött aranyeső/tüzijáték,rengetegszer mutatták az apukáját(pl.Vastag Csabi) is mellette kezdte el énekelni a dalát,sőt jóformán az összes csalágtagja nem egyszer megszólalt már.

Ezek,amik hirtelen eszember jutottak,ez nekem már vagy 2-3 hete feltűnt.

Mondom,nem vagyok Enikő-fan csak nekem ez nagyon furcsa volt.

2011. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

ma 13:59

Pont úgy gondolom, ahogy te is. A szombati adásban az erőltetett mű sírásától, olyan ideges lettem. Vágta a sírós pofát, közben egyetlen könnyet sem ejtett.


Én a Tibit szerettem nagyon, és a Tarány Tomit. Nagyon örültem, hogy végre olyan nyert, aki megérdemelte. Tibi nagyon szerény fiú, és gyönyörűen, tisztán énekel. Nem akar többnek látszani, mint ami.


ma 18:29

Én nem éreztem, hogy jobban nyomták volna Tibit. Az ismert embereket nem hiszem, hogy az rtl kérte meg, hogy neki szurkoljanak. Vecát a csillag születikből ismeri pl. Annyit láttam csak, hogy Geszti se szeretné, hogy Enikő nyerjen, mert ő is úgy látja a leányzót, ahogy mi. Valahogy neki se szimpi. De a mentoroknak is szíve joga, hogy szurkoljon valakinek. Ettől függetlenül is korrekt volt Geszti, szerintem.

Én úgy éreztem, hogy a Feró túlsztárolja ezt a lányt. Pedig Vecának jobb hangja van szerintem, szóval túl nagy hasra esést várt az emberektől, pedig van nála jobb is.

Amúgy a Feró is baromi beképzelt, hát ha megint ő lett volna a győztes mentor, Enikővel együtt repkednének.

Köszi a válaszotokat.

2011. dec. 19. 19:18
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az utolsó 3-4 adást nem láthattam, mert dolgoznom kellett, visszanézni pedig nem volt kedvem, de nem is lényeges.. :) ... Nagyon jó, h nem nyerte meg, arcos lánynak tűnik, őszintétlen és "üres" is számomra. Egyik előadása sem tetszett, talán a Because of you tavaly, amitól mindenki elájult tavaly .. / előtte már vagy 500-szor elénekelte itt-ott, nem baj /.


Szóval, én sem szeretem, sosem volt szimpatikus. Nem vagyok egy nagy ellendrukker, de elég hamar átlátok egy rostán, jó emberismerő vok és vele nem stimmel vmi..

Na meg amikor mondta, h "köszöni az összes férfinak, aki kicseszett vele,hogy a szerelmes számot olyan nagy átéléssel tudja énelkelni".. Kissé nevetséges volt, bölcsebb lett vna, ha csendben marad. Méghogy művész ...

Inkább egy feltörekvő (akaró), furi csaj, aki nem is szerény, nem is túl jó énekes, de a tévébe akar kerülni és mivel mások megeszik, amit főz többnyire sikerrel is jár. De vagyunk szerencsére páran, akik átlátják és jól látják a szitut- nekem nem hiányozna, ha ő nem létezne.......

2011. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt:)
2011. dec. 26. 16:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!