Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:30


"Namár, ha valaki nem szimpatikus, azért nem a tudását kell becsmérelni és megbélyegezni.Ha lenne egy kis hozzáértésed, akkor tudnád, az Enikő és a többiek, akik lehet, hogy nem szimpatikusak azok mind azért kerültek be, mert tehetségesek."

Szeretném, ha idéznéd, hogy hol kérdőjeleztem meg az ő, vagy bármelyik versenyző tudását.

" jár a színi tanodába"

Igen, pont ez a bajom vele, hogy agyon színészkedi magát. Amíg nem került be, addig ő volt a visszafogott szomorú lányka, most, hogy bekerült már nem így viselkedik. Nem őszinték a gesztusai, és ezt nem csak én mondom, de pl. a Müller Ati is mondta, hogy túl játssza az arcmimikát.

Videoklipben van egy kitalált koreográfia, hogy miszerint kell mozogni. Enikőnek ez egy "egyszerű fellépése volt", nem összekeverendő egy klippel. Azt nem hinném, hogy bármelyik koreográfus arra kérte őt, hogy az arcával ilyen irritáló gesztusokat csináljon stb. Hiszen ő az egyetlen, aki ezt csinálja.

Egyébként, ha elolvastad minden kommentem, akkor azt is tudod, hogy abban egyezik a véleményünk, hogy nincs olyan ember, akit mindenki szeret. Köszönöm , de engem nem kell sajnálni, azért mert nem szimpatizálok a görcsösen erőlködő Enikővel. Tudod nekem túl sok az, hogy mennyire "nyafogott" azért, hogy műsorba kerüljön.


A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:37


"És nincs jogotok így fikázni, undorító dolog!"

Kérlek ne nevettess, akkora blődséget írtál , hogy jaj..Szerinted ha valaki ismerté akar válni, azzal nem vállalja ami ezzel jár? Tudod nem csak a nagy koncert és a tűzijáték jár az ismertséggel, hanem a negatív kritika is. Normális ember tanul a negatív kritikából, a többi meg azt mondja, hogy nincs jogod engem kritizálni. Igen, éreztem, hogy lesz olyan ,aki szerint irigy vagyok rá. Ez a másik legnagyobb butaság, amit mondhatsz. De mondjuk általában ha valaki ki áll valaki mellett, akkor ezt hozza fel érv ként, hogy csak irigy vagy rá. Ezt hagyjuk, mert ha én ismert akarnék lenni, akkor tennék érte, csak engem nem vonz ez a dolog. Szerinted irigység nélkül nem lehet negatív vélemény, ezt is értem, csak éppen ökörség.

"legnagyobb butaság, valakiről kellő ismerettség hiányában véleményt alkotni"

Aha, szerinted akkor mindenki ismer minden egyes tévés személyiséget, celebet, stb, és csak azután dönti el, hogy szimpatikus vagy sem? Mert a tehetség nem elég, ahhoz, hogy valakit megkedveljen az ember, ahhoz biztos, hogy nem elég...köszi a választ is, és megértem, hogy te bírod, de nagyon butaságokat írtál.

"És hülyeség itt ilyet kérdezni, mert van akinek tetszik,van akinek meg nem."

Talán pont ezért tettem fel a kérdést, mert érdekel mások mit gondolnak?

Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 18. 16:55
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
A színésznőt szerintem is otthon hagyhatná. A someone like you- hoz képest, az élő műsort agyon játszotta.
2011. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát van itt már minden :-)

Én sem szeretem, egyáltalán!


1. Tavaly jelentkezett a tehetségkutatóba es ott elénekelte azt a dalt, amit életében már ötszázszor elénekelt. Az is úgy ahogy nevezhető jónak, amit akkor produkált.


2. Visszajött, szerintem nagyon sokat gyakorolt, látszik a fejlődés, mostmár sokkal jobban énekel.


Viszont mint nő, v. ember egyáltalán nem szimpi és nem is lesz az sosem. Arcos, kicsit butának és képmutatónak is tűnik. Nem "sztárnak" való.. Nem látok benne semmi nagyszerűt v. szerénységet. Nincs miért szerénynek lennie, ez a baj :-D

2011. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, de hogy mered te kritizálni, mikor nem is ismered személyesen? He? Ez undorító dolog nem gondolod? Neked mint nézőnek szeretni kell, olyan nincs, hogy ne legyen szimpatikus úgy, hogy nem is ismered.

Bocs, de ezt muszáj volt. Ha olvastál minden kommentet, akkor érted is :)

Tényleg köszi a választ amúgy. Akárhogy is énekel, nekem akkor se lesz soha szimpi. Sőt egyre ellenszenvesebb minden szereplése után.

2011. okt. 19. 19:44
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
én rühellem
2011. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

sztem kavar Gesztivel


vagy a főszerkesztővel


xd

2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: LOL lehet XD
2011. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%

remálem a 2. helyről esik ki

megérdemelné:D


nagyon nem szeretem



Katicának kellett volna helyette bejutnia

2011. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
-helyről
2011. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
*remélem
2011. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!