Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim válasza:
46%

Nekem szermély szerint ő a kedvencem:)

Persze,megértem,ha valakinek nem szimpi,számomra is vannak olyan versenyzők akik kevésbé azok..A kérdés már csak az,hogy miért/mi értelme van egy ilyen kérdést kiírni/topikot indítani...

Van ebben az orszában nagyobb baj,és olyan emberek,akik sokkal inkább rászolgálnának erre,nem mint ezek a versenyzők..

2011. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim válasza:
* személy
2011. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy te legalább jogot adsz arra Enikő rajongó ként, hogy legyenek olyan vélemények, mint itt rajtam kívül pár embernek:)

Szerintem ha már van ilyen kategória, hogy szórakozás, akkor minden kérdésnek van értelme ebben a témakörben is. Hiszen kell a szórakozás ,és nem csak a fontos dolgokkal kell foglalkozni, szerintem.

Kösz a választ.

2011. okt. 23. 21:25
 44/66 anonim válasza:
46%

Szia!


Egyenlőre még nem vagyok rajongó,csak ammennyit eddig láttam,tetszik amit csinál:)

Igen,ebben igazad van,hogy nem csak a komoly dolgokkal kell foglalkozni,csak annyira gáz,hogy ha felvetődik egy ilyen "kérdés" mindenki annyira szélsőségesen tud gyűlölködni,elitélni stb..Vagy ezen már ne is lepődjek meg,így közel 40 évesen megszokhattam volna?(nah,ez viszont,költői kérdés volt:))

2011. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
52%

10-19, 14:12 vok.


Tegnap örültem, hogy elsőként lepett fel, totál megkönnyebbültem!! Igy nem kellett izgulnom mikor jön és leszek rosszul :-). Valahogy nem tudom elviselni!

2011. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, de hidd el, hogy aki pl. azt mondja, hogy úgy képen vágnám, az sosem tenné meg, csak olyan egyszerű ezt mondani valakivel kapcsolatban, akit nem szeretünk:)

Még mindig azt mondom, hogy színésznő. Feró is mondta neki, hogy felejtse el a szini tanodát, mikor színpadra lép énekesként.

2011. okt. 24. 18:25
 47/66 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy bunkó leszek, lehet lepontozni, de aki ilyen "ruhákban" megy el a tévébe szerepelni: http://www.youtube.com/watch?v=5hHllcXZUNI

http://www.youtube.com/watch?v=YjP_KXh5aZg

az ne akarjon semmilyen nagy koncertet meg tűzijátékot. Borzasztóan igénytelen, jellegtelen lány, akinek komoly stílusbeli problémai vannak. Nyilván én is tudom, hogy nem a ruha teszi az embert, de érdekes, hogy mióta az élőshowra stylist öltözteti, és kulturált a megjelenése, azóta nagyképűbb, mint valaha. Igen, csakhogy ezt egy nőnek, aki minden áron sztár akar lenni, önmagától is tudnia kéne teljesíteni. Ezen kívül kimondottan tenyérbemászó személyiség, undorító, amit művel. Ő az, aki nélkül gazdagabb lenne kis hazánk, mint vele.

2011. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

azt h hogy öltözzönm, azt megtanulhatja


ez a legkevesebb


de az alázat (a szakma a nézők stb) iránt az nagyobb falat



ez benne nincs meg


ebbe fog belebukni

2011. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Sztárvilág :D. Díva :D

Ajjajjjj . . . . . :-)

2011. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

na mivan?

máris nem jó a civil pasija neki?:D

2011. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!