Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
4%
Nekem abszolút kedvenc... Valami baj van a hallásotokkal... De ugyanez volt tavaly Vecával is. Eleinte mindenki károgott, hogy nyávog, meg nem szimpi, meg protekciós. Aztán csak megszerette mindenki, vagy legalábbis kénytelen volt elismerni, hogy hatalmas tehetség. Ugyanez lesz Enikővel is.
2011. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ordibálás és visítozás éneklés címén és kiszavazza a közönség. A hideg futott a hátamon, annyira unszimpi.
2011. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Igen, a művésznő jelző, tele volt iróniával:)

Az biztos, hogy amíg a válogatások mentek, addig meg se mozdult színpadon, az élő műsorban meg túl játszotta magát.

Nálam ő az x faktor majom lánya:)


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:24

Én szóba se hoztam a hangját, szóval ezt hagyjuk is.

Nekem a viselkedése nem nyerő.

Vecával nem hasonlítanám össze, mert benne legalább van alázat.

Egyébként Vecát sem szereti mindenki, nem tudom, hogy ezt miből gondolod. Mint ahogy Enikőt se, és ez nem is baj. Abban biztos vagyok, hogy én soha nem is fogom szeretni, mert taszít a nagyképűsége. Miután bekerült az élő műsorba, az after x-be is olyan nagyképűen, olyan ki ha én nem stílusban mondta, hogy kíváncsi vagyok rá, hogy a Geszti most is kidobott volna-e.

2011. okt. 17. 16:40
 24/66 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy csak két Enikő rajongó merte leírni a véleményét, a többi meg csak csendes megfigyelőként lepontozta azokat, akik másként látják ezt a lányt.
2011. okt. 17. 17:02
 25/66 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi mindenkinek a választ.
2011. okt. 17. 17:02
 26/66 anonim válasza:
18%

Hát ha ennyire szeretnéd, hogy valaki elmondja a véleményét, akkor majd én. Az a helyzet, hogy színházszakos vagyok. Tehát valamilyen szinten értek az énekléshez, mert a hőtárgyam a musical. Akik bekerültek azok mind képesek énekelni és jól is. Namár, ha valaki nem szimpatikus, azért nem a tudását kell becsmérelni és megbélyegezni. Ha lenne egy kis hozzáértésed, akkor tudnád, az Enikő és a többiek, akik lehet, hogy nem szimpatikusak azok mind azért kerültek be, mert tehetségesek. Enikő mögött egy élet munkája van, és azért jár a színi tanodába, ha mégsem futna be, akkor talán színészként sikere lenne. Ez azt mutatja, hogy készül arra is, hogy ha nem sikerülne neki.

A mozgásához annyit fűznék hozzá, hogy nézz meg egy jó pár videóklippet, és figyeld csak meg, hogy azok az agyonmajmolt amerikai sztárok sem mozognak másképp. Nem kell mindenkinek mindenkit szeretnie. Téged se szeret mindenki. Nekem szimpatikus, sőt szerintem nincs is olyan aki ne lenne szimpatikus. Mindegyik egy egyéniség és ha ezt valaki nem tudja elfogadni, azt nagyon sajnálom. Nem véletlenül jutott tovább, hanem azért mert szeretik és ezért szavaznak rá. :)

2011. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
hát... látszik, hogy színésznő akar lenni. amit lever néha -.-"
2011. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%

Mégegyszer leírom, mert úgy látom, eltűnt a válaszom! ( ami nem tudom hogy lehet?) Én bírom! És nincs jogotok így fikázni, undorító dolog! Tessék kiállni a színpadra, lehet utána csinálni. szerintem aki baromságokat írkál, az csak irigy rá. mindenki előtt ott van, hogy jelentkezzen az x-faktorba, és eljutni, eddig, s még tovább. Rajta irigyek!

Ja és én akkor tudok csak szimpatizálni, vagy unszimpatizálni valakivel, ha ismerem az illetőt. A legnagyobb butaság, valakiről kellő ismerettség hiányában véleményt alkotni. És hülyeség itt ilyet kérdezni, mert van akinek tetszik,van akinek meg nem.

2011. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
jó'vanmá', elég lesz. muris k*rva :D köszi köszi :D
2011. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapi 22:06-os vagyok.


1. Jogom van eldonteni, hogy valaki nekem szimpatikus-e, vagy sem.

2. Egy szoval nem kritizaltam az enektudasat, mert ugy gondolom, hogy tud enekelni, az mar teljesen mas dolog, hogy a hangszineben en nem erzek semmi kulonoset, viszont kicsit ugy erzem, mintha kiabalva enekelne a reflent. Lehet, hogy azt direkt ugy kell, nem tudom. Ettol fuggetlenul elismerem, hogy tanul es tud enekelni.

3. Ilyen formaban abszolut nem ertem, hogy miert kell elojonni a "csinaljatok utana" szoveggel, merthogy a kerdesben az volt, hogy ki SZIMPATIZAL es nem az, hogy ki szerint enekel jol. A kulonbseg vilagos, ugye?


Mellesleg miert is csinalnam utana? Nem ertem. Kertem en tole, vagy barkitol, hogy csinaljak meg helyettem egy nem eppen aprocska ceg kontrollingjanak osszeallitasat?

Dehogy kerem, Isten orizz, nem akarom, mert ehhez sem ert mindenki.

Ettol fuggetlenul legyen mar megengedve, hogy ne kelljen mindenkivel szimpatizalnom, aki tud enekelni, vagy eppen egy disznot tokeletesen felapritani csupan azert, mert en ahhoz nem ertek. En sem varok maximalis szimpatiat a vilag osszes emberetol a tudasom miatt.

2011. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!