Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

pf XD

tegnap eléggé k*rválkodott az éneklés helyett...

2011. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%

ráadásul hamis volt

és senki se mondta neki

2011. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarják nyeretni vele, pedig a kis 16 éves Kováts Vera sokkal tehetségesebb nála. Tarány Tamás pedig eszméletlenül jó. Lehet, hogy már az Enikő kifeküdte magának a szereposztó díványon a győzelmet?
2011. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

Tudtok valamit arról, hogy tényleg jelentkezett a megasztárba is régen? Nem is hallottam erről.

Most Enikőtől függetlenül, én baromira utálom, ha valaki úgy simogatja a mikrofon állványt, mintha f@asz lenne a kezében, szerintem undorító az ilyesmi. Az már csak hab a tortán, hogy tegnap ő is ezt csinálta, van mibe belekötni:) Szerintem a dalnak az a része állt jól neki, amikor a refrénbe kiabálni kellett, a többi nem volt jó.

2011. okt. 30. 15:20
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 2009-es X-Faktor oldala, benne van, de elég hamar elküldték. Beíratkozott Gór Nagy Mária színitanodájába, musical színésznőnek tanul. A színpadi hatásvadász eszközökkel akar nyerni, de minek neki ez az egész? Egyébként nem énekel, hanem ordibál.

[link]

2011. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
Nem a Megasztárba jelentkezett, hanem az előző X-Faktorba.
2011. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
és idén mivel jobb, mint akkor, amikor először jelentkezett? szerencsétlen k*rva... már elnézést, de tegnap nagyon is az volt. és pink száma nem igazán rock... :D
2011. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy jelentkezett tavaly is az x faktorba, de azt olvastam, hogy már a tv2-nél is próbálkozott.

A tegnapi adásban Geszti is mondta, hogy ezeket vajon szívből csinálta, vagy megtanították neki pl. az állványsimogatást. Sok volt szerintem.

Köszönöm mindenkinek a véleményét.

2011. okt. 30. 18:19
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Az a "baj", h sokan szeretik... A mentorok is sokat dícsérik.. Szóval, sokáig el fog jutni. Mindig azt várom, h párbajozzon /lássam izgulni, idegesnek/ és aztán essen ki.. De ez csak egy vágyálom.. A K.Vera v. a K. Tibi nyerjen sztem!!


Amugy mikor elkezdte énekelni a "rock-os" számát és megláttam a fejét elfogogott a röhögés megint....

2011. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor volt még igazán őszinte és hiteles amikor a Kelly Clarkson dalt énekelte


azóta elszállt vele a ló

2011. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!