Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most őszintén! Ki és mit...

Most őszintén! Ki és mit szeret ezen a vv Csabán?

Figyelt kérdés
Az ég világon semmit nem csinál.. csak tátja a száját, hiába indult a "helyes pasi" kategóriában, rusnya is.. engem kimondottan idegesít a bamba feje.. mégis mindig sok szavazatot kap az online kérdéseknél meg Christofellel szemben is vissza szavazták.. én tényleg csak meg szeretném érteni hogy ebben a csávóban mit lehet szeretni.. főleg annyira hogy szavazz rá..??
2011. dec. 16. 19:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%

"Mindenkinek az a villalakó szimpatikus akiben önmagát látja."


Nahh hát én nagyon ne bírom csabát pedig magamat látom benne.

sőt!hasonlítok rá külsőleg is csak én nem vagyok kigyúrva:D

és hasonlítok rá belsőleg is.tehát kb én is így viselkednék bent a villában.ezt már szinte minden volt osztálytársamtól megkaptam...

2011. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
akkor utolsó! Te utálod magad?:DDDD
2011. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
valami olyasmi..:D
2011. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
80%
Én nagyon szeretem Csabát. Szerintem értelmes,szimpatikus ember:D
2011. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Egyébként hihetetlen, hogy Atilla mennyire az érzelmeire hallgat. Veronikát simán dobta volna Kinga miatt. Én Kinga helyébe szanszét szopátnám mondjuk azt is teszi:D
2011. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. csaba egyáltalán nem poénos.. én még soha nem röhögtem rajta és nem mondom hogy attilla egy ász de ha már valaki poénos akkor az ő.. Csabaáról azért hiszik azt hogy nem csinál semmit mert csak az kerül be az összefoglalóba aki az nem csinált valamit..? Igen, magyarán csaba semmilyen.. Nincsenek nagy megszólalásai, se poénjai, azért nincsenek vitái mert mindenkinek csak bólogat, én nem hiszem el hogy 14 emberrel van összezárva 2-3 hónapja és nem történt semmi olyan ami baszná a csőrét.. szerintem ő csak nem akar konfliktusba kerülni.. Igér fűt fát.. és lehet ő itt a legátlagosabb ember de sajnos egy átlagos "tedd ki had hűljön emberen nem lehet szórakozni.. szerintem.. pedig ez a műsor arról szól hogy szórakoztassa az embereket.. Szerintem itt nem a leg erkölcsösebb embert keressük.. mert most gondolj bele.. bezárnának oda 14 csabát.. hát semmi nem történne.. Egyébként én is gyávának tartom , mert mindig azt mondja hogy Attila és Péter van itt ellene ott volt Péter akit kivihetett volna.. beszart tőle.. Veronikát vitte "taktikából" mondjuk szerintem csak szimplán beszart.. Viszont ha tényleg taktikázott.. akkor ugyan olyan " rossz, gerinctelen" mint attilla és péter mert hát ők ugye csabika szemében a rossz , gonosz taktikázó emberek... csabika meg egy szaros ganajtúró.. Amúgy amit itt leírtatok én nagyjából azt vettem le hogy azért bírjátok mert bejön nektek mint pasi magyarán "olyan cuki" most már csak azt nem értem hogy ezen a tátott szájú kapa fogú szőrös bamba fejen mi a "cuki" meg "aranyos"??
2011. dec. 18. 13:39
 17/29 anonim ***** válasza:
Csaba azért nincs benne a konfliktusokban, mert hülye emberekkel nem érdemes leállni vitatkozni. Nagyon jól teszi, én sem veszekednék ott bent egyikkel sem, mert egyik sem ér fel arra a szintre, hogy egy vitában megértse Csaba álláspontját. Aki gyávaságból kerüli a konfliktusokat, az Péter, ő szid mindenkit a háta mögött, de a szemükbe meg semmit nem mond. Még a jelét sem meri soha arra rárakni, aki várhatóan a legtöbbet kapja. Undorító az az ember.
2011. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kérdező!Nézz online közvetitést, ne összefoglalót!
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező, akkor gyengébbek kedvéért mágegyszer:


gyávaság kérdése: Péter és Attila a gyávák, mert úgy félnek a párbajtól, mint a tűztől, igyekeznek úgy kavarni a lecsót, hogy a közelébe se kerüljenek. Fosnak a párbajtól, mint Pistike a kilencnapos húslevestől.

Péter nyíltan elmondta, hogy azért nem teszi Csabára, mert nem akarja megrizikózni, hogy Csaba őt vigye ki emiatt. Fosik tehát Csabától, mint Pistika a kilencnapos húslevestől. Érted? Vagy ha nem, sebaj, majd harmadszor is elmondja valaki Neked :)



összefoglalók kérdése: Csaba nem SEMMIT nem csinál, hanem semmi GÁZOSAT. Na, ezt ennél magyarabban még egy gyenge felfogással rendelkezúnek sem lehet elmondani. Másnak világos volt, csak neked nem, jelezz, ha ezt is akarod harmadszorra megmagyaráztatnod.


Ja, humorosság kérdése: láttad a táncversenyt? Tudod, ahol Csaba poénkodott, asztalon táncolt, és megnyerte Annamarinak a versenyt (holott TUDTA, hogy ő nem profitál a díjból, ugyanis ő nem találkozhat a családjával). Attila poénosan állt és forgatta Kingát, ja tényleg ott is sokkal viccesebb volt.....no comment.


Csaba poénos, eredetei, és egyéniség. Attilának is van egyénisége, csak kicsit rothadt. Persze, van akinek ez a mérce.....


Comprende mindent?

2011. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
szerintem egy valaki költ nagyon sokat arra hogy csaba bent maradhasson....
2011. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!