Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most őszintén! Ki és mit...

Most őszintén! Ki és mit szeret ezen a vv Csabán?

Figyelt kérdés
Az ég világon semmit nem csinál.. csak tátja a száját, hiába indult a "helyes pasi" kategóriában, rusnya is.. engem kimondottan idegesít a bamba feje.. mégis mindig sok szavazatot kap az online kérdéseknél meg Christofellel szemben is vissza szavazták.. én tényleg csak meg szeretném érteni hogy ebben a csávóban mit lehet szeretni.. főleg annyira hogy szavazz rá..??
2011. dec. 16. 19:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Én utálom.
2011. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek az a villalakó szimpatikus akiben önmagát látja. Én azért szeretem Csabát mert messze a legnormálisabb ott bent. Ha néznél online adást látnád hogy csinál ő sok mindent de az összefoglalóba nem vágják bele.
2011. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Szavazni nem szavazok rá. És én nem is a tévében az összefoglalókat szoktam nézni,hanem az online követítést és én csak így tudok neked véleményt írni.

Nem mondanám,hogy nem csinál semmit sem. A többiekről tudnám ezt mondani inkább,fekszenek a kanapén és bámulnak.

Azért szeretem jobban Csabát,mint másokat bent a villában,mert nem csinálja a mű balhékat,nem hisztizik, és jó poénjai vannak meg olyan megértőnek tűnik.

Valamiért többre tartom őt mint a többieket.


Például Eszter is az mellé áll aki mellé csak tud és éppen azt fgoja oltani/kibeszélni akit a másik,pedig ő tudhatná a legjobban,hogy milyen is ha mindenki ellenne van.


Vera az állandó balhéival


Kinga a folyamatos hisztérikájával


Stb-stb..

Szívesebben nézem őt,mint például Petit,amint azt hiszi,hogy az ő keze alatt van az egész játék éss Csaba gyávaságból nem vitte ki,mert ,hogy ő túl erős,közbe tudná,hogy mindenki ellen kiesni idekint (szerintem)


Szóval nekem így nincs bajom a Csabával,nem is tudnék olyan negatívumot mondani róla.Küzd,de a vereséget is tudja kezelni (boksz)

2011. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Csaba nagyon jófej és én nagyon bírom. A fizikatanárom fia és az egyik legjobb haverom. NAGYON bírom őt. És én szavaztam rá. Ső az egéz iskola ahol az anyja tanít szavazott rá. Csak azért utálják mivel messze a legértelmesebb a villába. Már bocs de amit az Atilla is mondott, hogy fikazabáló. Mutass egy videót amin a fikáját eszi! Remélem jól leveri a Veronikát. HAJRÁ CSABA!
2011. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj mondok neked valamit amit jól jegyezz meg. Fiatal korban olyan 13-18 jobb esetben neked is a külső számit meg hogy mennyire vagány stb. Aztán bekerülsz egy felsőoktatási intézménybe bizony oda megadom az esélyt neked. Ott megtanitják neked hogy nemcsak hangoskodással meg hülyeséggel lehetsz vagány sőt az a vagány aki szerény tanult és nem beszél fat 5 percenként mint Cristofel. komolyan valaki el tudja viselni Cristofelt fél éven keresztül?
2011. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

No, kicsit megvilágítanám a "nem csinál semmit" dolgot.


Ez egy show. Az kerül bele az összefoglalókba, aki aznap valami botrányosat, gázosat, szemétkedést, görénységet csinált. Mivel Csabára egyik sem jellemző, ezért az emberek azt hiszik, semmit nem csinál. Pedig az ő egyetlen "hibája", hogy normális. Hogy nem őrült, mint Vera, nem egy skizofrén beteg, mint Attila, nem egy rosszindulatú pszicho, mint Péter, nem egy szeretethiányos-ezért-mindenkivel-kefél Veronika és nem is Hiszti Kinga. De még csak álnok sem, mint Eszter.

Ergo: vele nem lehet a nézőket szórakoztatni, mert túl normális ahhoz, hogy felkeltse a nézők gázos dolgokra éhes természetét.


De amikor pl. a tánc volt, baromira bebizonyította, hogy ő a fiúk között messze a legnagyobb egyéniség. Poénos volt, humoros, eredeti. Csak épp ez nem érdekli az átlagnézőt, ha nem párosul némi rothadt lelkivilággal.


Csaba fogja megnyerni. A tavalyit leszámítva (Alekoszt nyomta a csatorna, de hogy miért, máig nem tudom) MINDIG azok nyertek, akiket LEGKEVESEBBET mutattak, holott messze a legintelligensebb villalakók voltak.

VV1- SZABI

VV2- LACI

VV3- MILO

VV5- HAJRÁ CSABA!


Ja, fikaevős dologgal kapcsolatban és a nézők megvezethetőségével kapcsolatban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2011. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Még valami: Csabát gyávának akarják elhitetni Attila és Péter. Főleg, miután kihívta Veronikát. De kérdem én, akkor ez mi:


Csaba a gyáva, aki kihív egy olyan ellenfelet, aki után biztos visszamegy? Nem. Ha 50 millióról van szó, ez nem gyávaság. Ez józan ész.

Attila is Péter a gyávák, akik úgy félnek magától a Párbajtól is, mint a pestistől, ezért kavarják úgy a lecsót, hogy ki se legyenek hívva. Attila BE VAN SZA.RVA Csabától, mint az állat, ugyanis csak most mert rátenni, hogy védett lett, Peti meg MÉG MOST SEM, hiszen ő nem volt védett! Ez a beszélgetés megtörtént, Peti mondta Attilának a jelpakolás előtt, hogy nem teszi Csabára, nehogy ezért őt vigye ki...Attila meg azt mondta, ő ráteszi, mert őt úgysem viheti.


Ki is akkor a gyáva?

2011. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%
A csaba egy jelentéktelen szürke egér! Csak az emberek sajnálata tartja a villában! Az egész csávó nem más mint a vv5 szégyene. Szíjjon gázt!
2011. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%
Olvasni se tud.
2011. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%
VV5 Jerzy-e
2011. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!