Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most őszintén! Ki és mit...

Most őszintén! Ki és mit szeret ezen a vv Csabán?

Figyelt kérdés
Az ég világon semmit nem csinál.. csak tátja a száját, hiába indult a "helyes pasi" kategóriában, rusnya is.. engem kimondottan idegesít a bamba feje.. mégis mindig sok szavazatot kap az online kérdéseknél meg Christofellel szemben is vissza szavazták.. én tényleg csak meg szeretném érteni hogy ebben a csávóban mit lehet szeretni.. főleg annyira hogy szavazz rá..??
2011. dec. 16. 19:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

15:39 te egy igazán értelmes ember vagy. Na ezek az attila-rajongók. Az a nap poénja, amikor azt írtad, hogy attilára kéne tenni a jelet, ő meg kivinné csabát. Tudod, kit merne kivinni? max seherezádét, vagy a nagy barátnőjét, esztert. Máskor is bevallotta, hogy csabát félne kivinni. Úgyhogy erről ne is álmodj ;)

a másik: annyitól, hogy te csúnyának látod, még jól néz ki. sz.r az ízlésed, öcsi, ez van, meg egy kicsit el vagy szállva magadtól. Csaba egy normális, intelligens ember, nem csinál hülyét magából egész ország előtt, de mégis szórakoztató. Mert igenis az, engem legalábbis nagyon szórakoztat. Annyitól, hogy a te agyad csak annyira elég, hogy attila meg péter "nagy poénjait" felfogják, csaba vicces, én pl rajta szoktam legtöbbet nevetni. Nem mondom, attilának is vannak jó beszólásai, viszont péter egy nagy nulla.

És az is egy hülyeség, hogy Csaba csak magáról tud beszélni...

2011. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
15:39 Az előző hozzászoló kb mindent elmondott amit el akartam csak kiegésziteném egy kicsit. Én most nem a Való világról fogok beszélni hanem a te indulataidról. Miért van, hogy egy tv műsor igy kikészit téged? Tudod miért mert nincs életed. Szerintem kb a baráti köröd a macskádból és kutyádból áll. Valószinüleg még szűz is vagy mondjuk ez nem is baj ennyi idősen. De szerintem mivel 16 vagy ezért kb semmi tapasztalatod nem lehet nem tudod reálisan értekelni a dolgokat nincsen értékrended. Tanuljál még sokat, hogy legyen belőled valaki mert ilyen hozzáálással nem sokáig fogod húzni itt. Na csövi
2011. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
Attila a legjobb ez egyértelmű ....csaba meg egy undormány fejü köcsög ..legszívesebben fejbe rugdosnám ..nekem valahogy nem tetszenek az ilyen undorító képü embrek ..bocs.
2011. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
hát akinek undormány feje van az Atilla nála csunyábbat keresve se találnál ekkora fejet bakker:DDD
2011. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Falusi Gergő válasza:
nekem unalmas
2011. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nézd meg fürdés közben és meg tudod. Amúgy semmi mást, csak annyi, hogy nem akarom, hogy egy lelki 0, vagyis Attila nyerje a műsort. Szórakoztató egyéniségek mint a 4ben nincsenek, így nyerje valaki, aki legalább normális és/vagy szép.
2011. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én utálom Csabát. Egy oviba jártam vele, ő volt az ovis barátom, de annyira egy nyomi gyerek volt már akkor is, hogy hihetetlen. Nem tudom, mit szeretnek rajta.
2012. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

oviba :)))))))) te jó ég. Na, ez is intelligens komment volt, már bocsánat :)

Tényleg tiszta szívből nevettem ezen, amikor elolvastam, azt hittem, csak valami irónia, vagy poén, aztán rájöttem, komolyan írta, aki írta....:) mindenesetre köszi a vidám perceket :)

2012. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit...:) attól még gyökér arc.. nem változott:P
2012. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!