Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az éjjel-nappal Budapest...

Ez az éjjel-nappal Budapest nem egy erkölcstelen műsor? Hogy adhatják ezt le kora este?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutatnak? Összefekszenek mindenkivel, buliznak éjjel-nappal, erkölcsi korlát nincs. Dolgozni nem kell, tanulni se. Ez lenne ma a követendő példa a fiatalok előtt?
2013. febr. 27. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy láttam délelött dolgoznak és délután meg elvannak mindt minden ember :D Ja és vagy melegítenek , ha értitek hogy értem :DD
2013. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
egy ker.tv-s műsor sem híres az erkölcsösségről.
2013. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim válasza:
55%
Akinek nem tetszik ne nézze ennyi ha a fiatalok "erkölcstelen" dolgot akarnak nézni kb. fél perc alatt találnak az interneten nem tudom te valami 20. századi apáca vagy?
2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nagyon jó...és nem értem mit rinyálnak itt egyes emberek hogy milyen erkölcstelen,meg hogy milyen szar..hát nem is a felnőttekenek kell hogy tetszen,hanem a tiniknek...;)))
2013. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
"akinek nem tetszik, ne nézze": nekem nem tetszik, nem nézem. eleve baromságnak gondolom az ilyen szarokat, nem tudom miről szól, nem is érdekel. De többre tartom magamat, mint a valóságshowkban majomkodó szerencsétleneket.
2013. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
HM cuccokban járnak. Tudjátok, hogy a plázákban ezek a boltok a legdrágábbak? Mégis, miből vesznek 20 ezerért kabátot, ha semmit sem dolgoznak, csak buliznak?
2013. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
20 ezer nem is olyan drága, vagyis drága, de, ha azt nézzük, hogy az elöttem lévő azt írta, hogy ezek a legdrágábbak :D hát am szerintem nem ezek :D
2013. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
na jól van, kedves rajongók, tisztázzuk már! ezek a műsorok szándékosan ilyen alpári ócskaságok. direkt azért reklámozzák ezekkel a kereskedelmi hulladékokkal ezeket az értéktelen tucatembereket, hogy ti is olyanok legyetek, mint ők, menjetek a plázába vásárolni, telefonáljatok a telejósdába. anno, a piacgazdaság előtti időkben tévéjátékok, színházi közvetítések, komolyzenei és igényes popzenei műsorok mentek a tévében. nem gyanús ez egy picit? ki kéne nyitni a szemeket. persze ahhoz IQ is kellene.
2013. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:

A tv hozzánk igazítja a műsorokat.

Mi a tv-hez igazítjuk magunkat :D Végtelen kör :D

2013. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:

"HM cuccokban járnak. Tudjátok, hogy a plázákban ezek a boltok a legdrágábbak? Mégis, miből vesznek 20 ezerért kabátot, ha semmit sem dolgoznak, csak buliznak?

"

Egyrészt H&M, másrészt pont,hogy a H&M a legolcsóbbak között van... a saját kategóriájában jóvan drágább nála mondjuk Zara.Ha meg pláza viszonylatban nézzük, a plázákban vannak ilyen boltok is,hogy Tommy Hilfiger,Replay stb... amik 3-4x annyiba kerülnek mint a H&M.Ugy ,hogy hatalmas baromságot írtál.

2013. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!