Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az éjjel-nappal Budapest...

Ez az éjjel-nappal Budapest nem egy erkölcstelen műsor? Hogy adhatják ezt le kora este?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutatnak? Összefekszenek mindenkivel, buliznak éjjel-nappal, erkölcsi korlát nincs. Dolgozni nem kell, tanulni se. Ez lenne ma a követendő példa a fiatalok előtt?
2013. febr. 27. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:

jajj, az MTV meg a VIVA nem a modern művészetet sugározza, hanem a hamburgert kólával.

nem árulnak drogot, de megnézik a reklámokat, veszik a cuccokat, eltartják a cégeket.

2013. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:

Flea09

Te mit képzelsz magadról?

Ki vagy te,hogy azt mondod rám,hogy retardált? Te minősíted magadat mert ezzel a baromsággal amit itt összehordasz egy 30éven aluli fiatal sem értene egyet.

De olyan szerencsétlen vagy ,hogy még válaszolni se tudtál a kérdésre pedig már kétszer is feltettem,hogy mi az érdekes egy koncertbe???

Szövegértés egyes,törpapa leülhetsz!

Amúgy nem lehet annyira primitív ,hogy a reklámok miatt szidsz egy csatornát, akkor mond már el ,hogy mi a tehénszarból tartsa fent magát egy Viva TV ha nem a reklámokból, ha nem lennének reklámok csak a közszolgálati TV működne.

2013. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:

Miután szétröhögtem a fejemet a helyesírási, esztétikai és minden szempontból általános iskola másodikos szinten lévő kommentedtől, boldogan konstatálhatom, hogy nem tévedtem a 'retardált' kifejezéssel, és van alapja azon hipotézisemnek, hogy az ilyen Éjjel-nappal Bukarest című műsorok az egyszerűbb emberek számára készülnek.

De reagálnék a gondolataidra.

"Te minősíted magadat mert ezzel a baromsággal amit itt összehordasz egy 30éven aluli fiatal sem értene egyet"

Engem ugyan nem érdekel, hogy a médián, tömegkultúrán és divatiparon keresztül mesterségesen lehülyített fiatalság mivel ért egyet és mivel nem. Ha kiállok este tízkor a Blahára és kijelentem, hogy Justin Bieber a legnagyobb zenész a földön, tízből nyolc észkombájn egyet fog érteni. A te furmányos észjárásod alapján tehát ez az igazság. Oké. Akkor hallgass Justin Biebert.

"mi az érdekes egy koncertbe?" -ba, -be, -ban, -ben, általános iskola. Nem akarom a nyelvtannáci szerepét magamra ölteni, de masszívan égeted itt magad.

A kérdésedre egyébként egy másik kérdéssel felelnék: mi az érdekes féltucat grundi hülyegyerek és másik féltucat plázaköcsög kalandjain a Budapest juppi bulivilágában? Szerencsére a koncerteknek van felvevőközönsége, csak a Való Világok, Éjjel-nappal Bukarestek már kiszorították az ilyen színvonalasabb műsorokat a fősodrású médiából. Hiába na, a koncertek nézőinek még van annyi agysejtje, hogy ne a média irányítsa a gondolataikat.

"Amúgy nem lehet annyira primitív ,hogy a reklámok miatt szidsz egy csatornát, akkor mond már el ,hogy mi a tehénszarból tartsa fent magát egy Viva TV ha nem a reklámokból, ha nem lennének reklámok csak a közszolgálati TV működne."

Eltartott egy darabig, míg ebből a zavaros szövegből kihámoztam a mondanivalódat. Nos, már megint az van, barátom, hogy nem fogod fel, amit leírok. Nem a reklám intézményét szidtam, hanem a kereskedelmi médiastruktúrát, amiben már a műsor és a reklám azonos színvonalú (néphülyítés). Ezek komolyabb dolgok, amiken szakemberek dolgoztak/nak évtizedek óta (ti. hogy ezek a bugyuta, primitív reklámok csak bugyuta és primitív emberekhez szólhatnak). Szóval nem várom el tőled, hogy átlásd, mert a te ízlésszinted maximálisan passzol az Éjjel-nappal Bukaresthez :)

2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:

Ez nem egy hivatalos levél ,hogy oda figyeljek a helyesírásra hanem valami random nyugdíjassal vitatkozom akinek lehetne esetleg jobb dolga is ennél de hát nincs.

Egyébként én 2 epizódot láttam ebből , nem is nézek tévét.

Interneten mindent megtalálok és ha valami érdekel ott visszanézem.

"Amúgy nem lehet annyira primitív ,hogy a reklámok miatt szidsz egy csatornát, akkor mond már el ,hogy mi a tehénszarból tartsa fent magát egy Viva TV ha nem a reklámokból, ha nem lennének reklámok csak a közszolgálati TV működne."


Ha ez zavaros, jó ostoba lehetsz,de legközelebb majd külön értelmezést küldök csak neked.

A kérdésemre még mindig nem válaszoltál!

Oké ,hogy van felvevő közönsége ,de akkor sem a tévébe való mert ezt tévébe nem szórakoztató nézni, semmivel se nyújt többet annál mintha rádióba hallgatnád.

Lehet,hogy az Éjjel Nappal Budapest egy prolli műsor ,de a két részbe amit láttam azért volt egy-két vicces rész ahol már az ember elröhögi magát milyen szerencsétlenek a főszereplők.Az emberek nevetni szeretnének ezért adnak ilyen műsort, egy koncerten nem tudnak mosolyogni.És ebbe a műsor sávba pedig nem lehet betenni napi rendszerességgel mást.

Nem szeretem a Biebert, de hiába tagadjuk van "felvevő közönsége" annak is 10-13éves kislányok körében, nyilván ettől nem lesz jobb, de ezt az ostoba példát nem értem minek hoztad fel.


"Nem a reklám intézményét szidtam, hanem a kereskedelmi médiastruktúrát, amiben már a műsor és a reklám azonos színvonalú (néphülyítés). "


Azt reklámozzák amiért a legtöbb pénzt fizetik, és egy reklám nyilván egyszerű kell legyen ,hogy minden jött-ment hülye is megértse.


Ja és leszarom,ha megint sok helyesírási hibám van ,gyorsan írok, a véleményemet ,írok nekem ellentétben veled nincs időm itt vacakolni,hogy fogalmazzam meg a kis mesémet.

2013. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:

"Lehet,hogy az Éjjel Nappal Budapest egy prolli műsor ,de a két részbe amit láttam azért volt egy-két vicces rész ahol már az ember elröhögi magát milyen szerencsétlenek a főszereplők.Az emberek nevetni szeretnének ezért adnak ilyen műsort, egy koncerten nem tudnak mosolyogni.És ebbe a műsor sávba pedig nem lehet betenni napi rendszerességgel mást."


Buta gondolat, de sajnos van benne igazság. A kereskedelmi televíziók az ilyen műsorokkal árusítják ki ezeket a nagyon primitív embereket, te meg szépen röhögsz rajtuk. Rajtuk, akik annyira hülyék, hogy felfogni sem tudják, hogy júdáspénzért eladták az emberi méltóságukat. Erről szólt a Mónika Show, a Való Világ, a Big Brother, az összes ilyen hulladék.


Különben ez új infó, hogy az ember azért néz tévét, hogy röhögjön, lehet, hogy épp azért nem érted, hogy mi néznivaló van egy koncerten, ami miatt azt is gondolod, hogy a tévé csak nevettetésre jó. Én ha félévente kétszer leülök a tévé elé, általában híradót, dokumentumfilmet, klasszikus filmeket vagy KONCERTEKET nézek.


ja, nem vagyok nyugdíjas, egy, az átlagnál magasabb igényszintű huszonéves vagyok, szerencsére többszáz, többezer magamhoz hasonló embert ismerek személyesen is. egy koncertközvetítésnek ugyanolyan értéke van, mint bármilyen színvonalas műsornak, legyen akár focimeccs-közvetítés (tényleg az sosem zavart? azt is meg lehetne hallgatni a rádióban...), portré-műsor (dettó, csak a fazon mutatják, hogy beszél, minek ezt nézni?) vagy akármi.

2013. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
ja egyébként az, hogy szerinted egy igényesebb ember csak nyugdíjas lehet, szépen rávilágít arra, hogy mennyire nem vágod a világot. gondolom nem valami nagyobb városban élsz, hanem egy kis faluban, ahol az a májer, ha lejön a scooter koncertezni. nem baj, ilyen is kell.
2013. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon a múltban élsz, és hiába kezdenének most el újra kultúr műsorokat vetíteni az egyik csatornán, csődbe menne.Mindenki átkapcsolna a másikra,ha pedig mindenhol ez lenne kutya se nézne tévét.Nem gondolod ,hogy unalmas lenne ha minden este csak koncertek, színházi közvetítések(mondjuk ennek pont semmi értelme, inkább egy jó film, színház csak élőbe jó),és elavult formátumú kvíz műsorok( a mostaniakkal semmi gond nincs) lennének csak a tévében? Mindenki inkább interneten nézne ezt azt.
2013. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

A nagy koncert mániádból gondolom ,hogy öregebb vagy, de visszaolvasva a nyelvezeted itt ott nem olyan.

Nem kis faluba élek, és egyáltalán nem tartom magam műveletlennek, azért mert a tévébe nem érdekelnek az ezeréves dög unalmas müsorok.

Egyébként sok időd lehet ha már egyből válasz is írtál.

Ennyire nincs semmi dolgod és az interneten éled ki magad?

2013. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
de hát épp ezt írtam feljebb, hogy így van. senki nem nézné. de ennek oka is van, mégpedig az, hogy az elmúlt években egyre lejjebb rakták a színvonalat. na vajon miért? azért, mert a hülyék hozzák a hasznot az óriáscégeknek. olyan cégeknek, mint az rtl-klub vagy a tv2, vagy bármelyik másik gennykanális. naná, hogy nem néznék ezeket a műsorokat, mert elszoktatták az embereket ezektől. mint már vagy háromszor leírtam, régebben volt kereslet a kultúrműsorokra, más sem ment a tévében, és az emberek nézték. és nekem ne mondja senki, hogy 30 év alatt vált a kultúra unalmassá, mert 30 év semmi a művészettörténet évszázadaihoz képest. ennek szimplán gazdasági okai vannak, amik természetesen erkölcstelenek. és itt a válasz az alapkérdésre.
2013. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
Egyik kommentem előtt írtál is 2őt már.
2013. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!