Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az éjjel-nappal Budapest...

Ez az éjjel-nappal Budapest nem egy erkölcstelen műsor? Hogy adhatják ezt le kora este?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutatnak? Összefekszenek mindenkivel, buliznak éjjel-nappal, erkölcsi korlát nincs. Dolgozni nem kell, tanulni se. Ez lenne ma a követendő példa a fiatalok előtt?
2013. febr. 27. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
ez kb. olyan, mint hogy az RTL Klub nézettségi rekordot döntött, amikor elsötétítették és egy bírósági ítéletet sugárzott 3 órán keresztül. lehet, hogy ha most elkezdenének kulturális műsorokat sugározni, egy ideig nem nézné senki és a primitív csőcselék tüntetne a Való Világok, Barátok köztök újbóli műsorra tűzéséért. utána beletörődnének és néznék a kultúrműsorokat. Csak ugye sajnos az ember úgy működik, hogy ha egy bizonyos szintet meghaladja értelemben, már nem veszi be azt a mérhetetlen sok reklámmocskot, amivel a tévé hülyíti. épp ezért kell két reklámblokk között egy, még a reklám színvonalát is alúlmúló 'műsor', mint az éjjel-nappal budapest.
2013. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim válasza:
Flea09 a kérdező nem a komolyzenéről, a reklámról, és a tv csatornák megreformálásáról kérdezett, hanem a műsor erkölcsi színvonaláról és arról, hogy adhatnak le ilyet kora este. Te meg azzal jössz, hogy miért nem a 70-es 80-as évek beli műsorokat közvetítenek. Azért mert ELAVULT akkoriban nem nézték már annyian mint amit elvártak ezért kitaláltak új dolgokat a műsorba. Ha annyira régi dolgokat akarsz nézni ott van a Duna TV, m1, m2 stb. Jah pluszba a válaszadás alatt ott van, hogy ne OFFolj tehát ne írj olyat aminek nincs köze a kérdéshez. Azt azért elolvashattad volna!
2013. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:

Ember...

Egyáltalán nem offoltam, csak vissza kéne olvasnod. Tulajdonképpen a kioktató bekommentelésed az off.

Azt írtam le, pár oldallal korábban, hogy azért adják egyáltalán ezt a gagyi szemetet, mert azt akarják, hogy erre legyen igényed. Még csak nem is azt mondtam, hogy azt kéne adni, amit 30 éve, csak PÉLDÁLÓZTAM, hogy akkoriban még volt nézőközönsége a kultúrműsoroknak is. szövegértés?

2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim válasza:
Jó akkor 30 éve volt rá igény de ma nincs mint ahogyan a trabantra sincs már igény csak hogy énis "PÉLDÁLÓZZAK". Ma az emberek ha nagyon akarnának kultúrműsorokat nézni akkor hidd el tudnának mert tv-n kívül is van élet pl youtube. DE nem akarnak (jó vannak kivételek de nem ők vannak többségben). Egyébként ha annyira szar a műsor akkor ne nézd ha meg nem nézed akkor, hogy alkotsz róla véleményt?!
2013. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:

Miért ne alkothatnék róla véleményt? Jogomban áll.

Mellesleg ha visszaolvasnál, láthatnád hogy már azt is leírtam egyszer, hogy MIÉRT nincs igény a kultúrműsorokra. Mondom, olvass, és csak aztán kommentelj.

2013. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:

semmisincsen


Szerintem ne erőltesd:D Nem érti úgyse,én inkább ráhagytam:D

De ,én nem nézek tévét, ha "kúltúr" műsor menne akkor meg pláne ennyit se néznék.

Sajnálom,hogy nem érted meg,hogy egy koncert az NEM VALÓ tévébe...


http://www.youtube.com/watch?v=Qb_jQBgzU-I


Akinek tetszik a komoly zene, az oké meghallgatja ezt.

De ezen mit lehet nézni??? Semmi,SEMMI(!!!) nem történik, ehhez nem kell kép ,csak a hang, elég ha rádióba megy.

Kvíz műsorok pedig most is vannak, csak nem a klasszikusok hanem próbálják érdekessé tenni.

2013. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim válasza:
46-os veled teljesen egyetértek semmit nem lehet egy koncerten nézni a tv-ben. Flea09 nem azt mondtam, hogy nem alkothatsz véleményt a műsorról de ha rossznak tartod akkor valószínű nem nézed hanem inkább elkapcsolsz, ezért nem lesz a véleményed hiteles mert nem látod. Vannak azok a kommentek, hogy "én csak 5 peret láttam a műsorból és megállapítottam , hogy rossz" na ezek a vélemények sem túl hitelesek. És mielőtt írnád, hogy olvassak vissza kb. 3-szor olvastam el az összes kommentet. Egyébként írtad, hogy 30 éve volt igény a kultúrműsorokra és ma is lenne csak nem adják le. Szerintem nem lenne miért ha példát akarnék rá mondani akkor azért amiért 30 éve nem volt igény a gregoriánra vagy a barokk-ra csak hasraütés szerűen mondtam két példat.
2013. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:

jajj, te vagy az a retardált, aki szerint komolyzenei koncert nem lehet a tévében :D hát, te tényleg jobb, ha rám hagyod, mert magadat égeted.

[link]

2013. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

30 éve azért nem volt igény a gregorián zenére, mert más korstílus volt. viszont mai művészeti stílus (posztminimalista modernizmus) egyáltalán nem szerepel a médiában.

láttam ebből a műsorból egy részt, ugyanannyira hiteles a véleményem erről a népbutításról, mint neked.

a koncert kérdéssel meg ti kezdtetek el foglalkozni. én alapvetően azért hoztam fel a dolgot, hogy egy példán keresztül bemutassam, hogy hova züllött le a mai televíziózás csakis azért, hogy az emberek ízlésszintjét mesterségesen alacsonyan tudják tartani. hülye emberek = jó fogyasztók. legyetek ti is azok! egészségetekre!

2013. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim válasza:
Miért ne szerepelne a mai korstílus a médiában nekünk kb. 10 zenecsatornánk van amin mennek a legújabb számok?! Visszatérve a műsorra attól még, hogy nézem nem leszek butább sőt olyan cuccokat se fogok venni amilyeneket ők hordanak. Vagy szerinted aza sok ember aki nézi pl a barátok köztöt már vagy tíz éve az most drogot árul és bérgyilkost küld a testvérére???
2013. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!