Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az éjjel-nappal Budapest...

Ez az éjjel-nappal Budapest nem egy erkölcstelen műsor? Hogy adhatják ezt le kora este?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutatnak? Összefekszenek mindenkivel, buliznak éjjel-nappal, erkölcsi korlát nincs. Dolgozni nem kell, tanulni se. Ez lenne ma a követendő példa a fiatalok előtt?
2013. febr. 27. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:

De csak ilyet lehet betenni ebbe az idősávba amiket írtam, és továbbra is kiváncsi vagyok mi nálad a kultúr műsor mert ez a szó nagyon tág.

Lehet nincs olyan messze az elképzelésünk mint gondolnánk.

2013. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
ez meg már megint a trubadúrláda-effektus. pocsék az életem, ki vagyok közösítve, ezért nézem a tévében a tucatparasztokat akik menők. olyan leszek mint ők! megveszem a ruháikat, gyúrok mert különben nem kefélnek velem a csajok, megyek a szimplába, mert az májer. és már be is álltam a sorba, máris jó fogyasztó vagyok, köszönöm, RTL-Klub! ez itt a végcél és ez rohadtul elkeserítő.
2013. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:

Nem ez a gyerek akit írtam pont nem csinálja ezt hanem csak nézi mivel úgyse csinál ilyet mivel az ellentetje ezeknek.

Az meg,hogy gyúrok ,hogy a csajoknak jobban tetszek elég felszínes felfogás,mert nyilván neked is azok a lányok tetszenek jobban akik szépek,oda megy egy bánya rém lehet az akármilyen okos, úgyse kívánod meg.

2013. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
De még mindig az a kérdésem,hogy mi nálad a K.műsor
2013. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
kultúrműsorok... tényleg tág fogalom, de többnyire olyan tematikus cuccok, amik régen népszerűek voltak, de mára kiirtották őket. tévéjátékok, tévéfilmek, normális sorozatok (nem olyan igénytelenségek, mint a barátok közt). színházi közvetítések (a mai ember csak azért ismeri pl. Latinovits nevét, mert állandóan mutatták őt a tévében, közvetítéseken. a mai színészeket ki ismeri?), ismeretterjesztő magazinműsorok, szociofilmek és igen, akár koncertközvetítés is. ezekből mennyi megy az RTL-en? van nekik valami 20 perces rémgagyi infotechnikai magazinjuk hajnali kettőkor, van egy történelmi műsoruk este 11-kor meg egy aktuálpolitikai riportműsoruk szintén tíz óra után... ezek főműsoridős témák. csak hát, ma tényleg nem vevő rá senki. de nem véletlenül, ez egy szisztematikus médiamunka eredménye.
2013. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, hogy kinek milyen nő tetszik. amúgy ez egyénfüggő. de itt konkrét figurákat adnak el a fiataloknak, 'pontosan ilyennek kell lenni, hogy boldog legyél' jeligére. ez a gusztustalan.
2013. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
a legjobb példa az egészre, ha összehasonlítod a régi ki-mit-tud-okat a mai xfaktormegasztárvoice hülyeségekkel. a régiekben mindenki az egyéni, sokszor magas színvonalú produkcióját hozta, a dalokat nagyzenekar kísérte, amit hangszerelők (ez a szakma is eltűnt már azóta...) írtak. ma? ha van is élő zenekar (a megasztárban volt, hülyére is keresik magukat a zenészek), gagyi számokat játszanak, hangról hangra lekoppintva az eredetit, az énekes meg karaoke-zik. itt is lemérhető, hogy a kultúra zuhan lefelé.
2013. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:

"nem arról van szó, hogy kinek milyen nő tetszik. amúgy ez egyénfüggő. de itt konkrét figurákat adnak el a fiataloknak, 'pontosan ilyennek kell lenni, hogy boldog legyél' jeligére. ez a gusztustalan."


Ebben van igazság, ma már nagyon úgy van beállítva ,hogy :menj el gyúrni ,csináld mert más különben nem kellesz a csajoknak.


Műsorok:

Na valamilyen szinten egyetértünk, politikai műsorok nem is lesznek egy RTLen pláne,hogy nem lennének pártatlanok...

Erre ottvan az ATV, hír TV ahol egész jó politikai műsorok vannak.

A tévéjátékok alatt én a sorozatokat mondanám, tehát amerikában , a sok csatorna gyártat egy csomo sorozatot amik hetente 40percesek, és mindennap más megy, de ezekből sokat le is adnak itthon de inkább a 9-10óra sávba.Koncertekről továbbra is úgy gondolom,hogy a közszolgálati tévé ,délelőtti sávjában a helyük.

2013. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
ezt úgy nagyjából tudom akceptálni!
2013. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:

a moderátor miért csak az én komenteimet törli ki? :D

Ezt inkább kéne :d

2013. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!