Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az éjjel-nappal Budapest...

Ez az éjjel-nappal Budapest nem egy erkölcstelen műsor? Hogy adhatják ezt le kora este?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutatnak? Összefekszenek mindenkivel, buliznak éjjel-nappal, erkölcsi korlát nincs. Dolgozni nem kell, tanulni se. Ez lenne ma a követendő példa a fiatalok előtt?
2013. febr. 27. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
de, de, van dolgom. ilyenkor este pihenek és már úgy érdekel is, hogy mit írsz, mert sajnos a te logikameneted jól leképezi a társadalom egészének gondolkodásmódját. ismétlem: sajnos.
2013. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
Lelehet adni kultúr műsort is de csak abból nem élne meg egy tévése, az maximum ilyen késői időszakba lehetne leadni, de kérdés már az is ,hogy mit értünk a kultúr műsor alatt?
2013. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:

"de, de, van dolgom. ilyenkor este pihenek és már úgy érdekel is, hogy mit írsz, mert sajnos a te logikameneted jól leképezi a társadalom egészének gondolkodásmódját. ismétlem: sajnos.

"

Az én logikamenetem arról szól mit lehet eladni

Unalmas műsorokkal meghalna a csatorna mert ha csak az menne akkor se hozná a nézettséget,mert ott az internet.

2013. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:

hát, nyilván nem az éjjel-nappal budapestet értem alatta :D


látod te ezt, csak nem akarod megérteni szerintem. igen, ebben is igazad van. de ezzel még mindig nem állítottál semmit. mert valóban, éjjel kellene adni, mert nem néznék. de MIÉRT NEM NÉZNÉK? azért, amit már leírtam vagy tízszer.


egyébként ezt a koncertmániás dolgot nem tudom, miért írtad. te kötöttél bele a dologba...

2013. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:

"Az én logikamenetem arról szól mit lehet eladni

Unalmas műsorokkal meghalna a csatorna mert ha csak az menne akkor se hozná a nézettséget,mert ott az internet."


igen, és azt lehet eladni, amire igény van. és arra van igény, amit hosszú távon adnak. ha hosszútávon való világot, barátok köztöt, éjjel-nappal budapestet, big brothert, fókuszt, mónikát adnak, arra lesz igény. ha kultúrműsort, arra. de már ezt is leírtam...

2013. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:

Éjjel nappal budapest egyébként nem hozza a várt nézettséget tehát ha nem alakítanak valamit rajta ,elkaszálják.

Egyébként amiatt is nézi sok fiatal,mert könnyed és valamilyen szinten élethű, fiatalok életét mutatja be akik szórakoznak buliznak stb...

Ráadásul olyan helyek is szerepelnek benne amik a valóságba is népszerűek, pl :Ötkert,Szimpla.

Pláne a lányok az ilyen szerelmi szálakba jól beleélik magukat.

2013. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:

De konkrétan mit tennél abba az idősávba, mit értesz konkrétan a kultúr műsor alatt,mert nekem erről a színházi közvetítés, koncert, ilyenek jutnak eszembe.

Abba az idősávba, sorozatot lehet tenni, kvízmüsort,realytit, más nem fér bele úgy,hogy rendszeresen tudják adni , és 40perc legyen.

Egyébként ma már nincs olyan,hogy rákényszerül a néző és azt nézi mert ha a tévébe nincs más akkor is mint írtam ott az internet.

2013. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:

igen, ne tudnak, mennyit fizetett ezért a reklámért a szimpla :D történetesen ismerem több dolgozójukat is... a csajszit a producerek tették be oda.

realisztikus? hát nem tom, ennyi erővel lehetne már igényes is. csak hát ja, arra nincs kereslet. ez itt a gáz.

2013. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit tennék abba az idősávba, nem foglalkozom műsorszerkesztéssel (bár média-szakon végeztem). azt tesznek amit akarnak, az ilyen és ehhez hasonló műsoroknak semelyik idősávban sem szabadna futniuk, mert egyszerűen nettó néphülyítés, semmirekellő gagyizmus, amivel egy ma sajnos népszerű, dekadens életstílust propagálnak.
2013. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

Nem lehet teljesen realisztikus mert gondolj bele, egy hétköznap tök unalmas ,ezért itt feldobják azzal,hogy mindennap este buliznak stb... Persze ez nyilván a valóságba nem megoldható.

Amúgy ismerek olyat aki nagyon okos értelmes gyerek és pont amiatt nézi ezeket, mert sokat tanul + még elég nagy kocka is,unalmas az élete ezen viszont elnevetgél ,hogy más ,hogy bulizik és tántorog haza részegen a tévébe.

2013. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!