Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik műsorban...

A Csillag születik műsorban igazságosan mondott nemet a zsűri a tolókocsisnak? (nem jegyeztem meg a nevét! ) Nekem tetszett!

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim válasza:
66%
Az a cig@ny meg magába tovább mehetett.Nem furcsa?
2009. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaa
2009. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Szavazzatok minden nap BORSY ÁDÁMRA:

[link]

2009. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon tetszett a hangja, bár a kiejtése kicsit furcsa volt. de szerintem tehetséges, és pont a tehetséges embereket kellene ide beválogatni..

pl az a rúdtáncos csaj, meg az a másik öt :S

2009. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 Plaga ***** válasza:
100%
Vagy lehet, nem akarták, hogy az Utasi-féle eset megint megtörténjen (bár ő csak szépen mesélt, de szerintem ez nem az ő világa volt szimplán), hogy csak sajnálatból legyen bent, bár ez lehet hülyeség ahogy így írom :))
2009. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ez a rap gyerek is elég fogyatékosnak néz ki :( ő bejuthatott, Ádám meg nem? :'(
2009. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Ádám is bejutott vigaszágon,a nézők beszavazták.
2009. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

előző vagyok


bocsi tévedtem..én úgy értettem h.arra lehetett szavazni a Reggeliben h.ki jusson mégis tovább,egy ember megmenthető...de ez csak Reggeli csillaga címmel jár...nem jutott be a középdöntőbe..:(

2009. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a rúdtáncos lány igenis nagyon ügyes volt. Próbálja már valaki utána csinálni! Én nem a szexis csajt láttam benne, hanem azt, hogy mennyi munka van a produkció mögött. Szerintem a zsűri is így nézi. A reppelős fiúnak szuper memóriája van és folyamatosan fejleszti a szókincsét. Ezekkel szemben a kerekes székes pasi csak elénekelt egy dalt, olyan hangon, amilyen van neki. Nem kellett készülnie hetekig, hónapokig.
2009. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 Plaga ***** válasza:
72%
A rúdtáncos hölgyhöz még megemlíteném, hogy nemrégiben volt egy ilyen verseny (ki táncol jobban a rúdon). Ott volt? Nyert? Ha nem nyert, akkor kár próbálkozni, nála sokkal jobbak is voltak. Ha meg nyert, akkor miért jelentkezik ide? És ha ott se volt, akkor miért most szánja rá magát? Az nem indok, hogy jajjj sportsérülése volt esetleg, mert az a verseny nem régen játszódott le. Tudniillik, ha sokat kell erre gyakorolni, sérüléssel nehéz....
2009. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!