Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik műsorban...

A Csillag születik műsorban igazságosan mondott nemet a zsűri a tolókocsisnak? (nem jegyeztem meg a nevét! ) Nekem tetszett!

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
59%
bezzeg a hülye ovis kölyköket meg a focis srácokat beválogatták.na majd megnézem mit alkotnak ők több héten keresztül...a tolókocsis srácnak TÖKÉLETES volt a produkciója.
2009. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%

21:33


az oké h.ez nem a Megasztár,és sokféle produkció szóba jöhet.de a sokfélébe az énekes előadások is beletartoznak.és más éneklős produkciókat is továbbengedtek!!!ez a srác sokakat lenyűgözött!!!ostobaság volt nem továbbengedni!!!!kellett a hely az új "Spice Girlsnek"???(a vonagló táncos csajok)))

2009. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

Szóval én úgy gondolom, hogy azt is figyelnie kéne a zsűrinek, hogy egy produkcióból lehet-e többet kihozni, mint amit elsőre mutatnak.

A gyerekek tánccsoportja tud új koreográfiát betanulni, tehát rendben van, a törpe artista is talán tud új dolgokat bemutatni, ez csak egy volt, a kosarasak koreográfiája érdekes volt, a zenékre megkomponált sportmutatványok ugyancsak variálhatók tovább, az énekes számok szintén hozhatnak újakat, még az az 5 táncos lány is, hiszen régóta csinálják, és új zenére új koreográfia, oké.

De például a rúdtáncos mi újat tudna egy másik produkcióban? A megfelelő szórakozóhelyeken ő sikeres, de nagyjából mindig ugyanaz lesz, és bár a pasikat lenyűgözi, de nem nagyon fog tudni megújulni. A színpadon meg kötelező az újítás.

2009. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
én sajna nem láttam a tegnapit.... De azokkal vagyok akik szerint tovább kellett volna jutnia a srácnak !! kérdező : én benne lennék az aláírás gyűjtésben :)
2009. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

12:48- as vagyok.....

most néztem meg a tegnapi részt....őszintén, nem szégyelve bevallom, hogy hullajtottam könnyeket, amikor nemet mondtak! Pedig olyan jól énekelt...Azokat meg tovább viszik akiknek nincs is tehetségük...szem.étség sztem

2009. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
Kérdező, ajánlom figyelmedbe a poll-r.hu oldalt, ott indíthatsz szavazást. :-)
2009. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos igen...csak azért, mert tolókocsis, nem lehet továbbjuttatni... nagyon sok fals hang volt az énekben, és nem mondom, h rosszul énekelt, de annyira nem volt jó, hogy bekerüljön...megütött egy "jó" kategóriát, de itt nem elég jónak lenni, itt nagyon jónak kell lenni
2009. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
15:38! volt aki sokkal rosszabb volt tőle még is tovább engedték!
2009. okt. 25. 15:48
 29/63 anonim ***** válasza:
15:38 - Ahogy a kérdező írta, nála sokkal rosszabbat is engedtek tovább, a másik, hogy ha ő már ért el valahol eredményeket, az azt jelenti, hogy tud ő nagyon jól, csak ez egy nagyobb színpad, de képes úgy teljesíteni, hogy igenis jó helyen végezzen. Lehet, hogy tökéletes nem volt az előadása, lehet, hogy a dal ismeretségéből te az eredeti hangzást vártad, és nem pont ugyanolyan volt, de honnan tudod, hogy aki mondjuk kevésbé ismert vagy általad nem ismert, esetleg saját szerzeményével indult, és továbbjutott, az nem vétett hibát az előadásában? :-) Speciel az az 5 lány, akik táncoltak, ők se voltak mindig együtt, ha már szőrszálhasogatók akarunk lenni, a múlt héten az a férfi-nő páros, akik artista szintű kézenállásokat mutattak be bronzban, ők is több ponton remegtek, ami azt jelenti, hogy azon a ponton bizonytalanok voltak, és ha egy ilyenben esetleg elvesztenék az egyensúlyukat, annak komoly sérülés lehetne a vége, biztos sokat gyakorolnak, és lehet, hogy nekik is a nagyobb színpad adta a bizonytalanságot, de őket a hibáik ellenére továbbengedték. Ellenben pl. a kosaras csapatnál nem láttam bizonytalanságot, pedig ott is bőven akad hibalehetőség.
2009. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
45%
én most csak az énekes előadásokról beszélek és ne haragudjatok, a többi énekes nála jóval magasabb szinten volt egyetlen egyet kivéve( aki a máté pétert énekelte)...na én őt sem engedtem volna tovább
2009. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!