Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik műsorban...

A Csillag születik műsorban igazságosan mondott nemet a zsűri a tolókocsisnak? (nem jegyeztem meg a nevét! ) Nekem tetszett!

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
Tudjátok arról, hogy mozgássérülten is lehet valaki nagyon sikeres énekes, csak egy nevet mondok: Deák Bill Gyula
2009. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
59%
Nem tartom igazságosnak,nagyon jó hangja volt a srácnak!!! A zsüri egy nagy rakás sz@r!!főleg az a kopasz újságíró!!
2009. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim válasza:
53%
Egyetértek, az a kopasz zsüri egy nagy rakás szerencsétlenség. És én sem értem miért mondtak nem-et. Engem nem is annyira a rúdtános csaj idegesitett, hanem inkább az az 5 csaj. Pfff...
2009. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Legszívesebben szavazatokat gyűjtenék s a zsűri orrához dörgölném!( az oldalon keresztül vagy akár hogy!)Még ha nem jól énekelt volna szegény.......
2009. okt. 24. 23:20
 15/63 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, a zsűri ma vagy klimaxolt, vagy rossz napjuk volt, vagy front van, de nagyon gyerekes volt, ahogy egymás gombjait nyomogatták, hogy viselkedhetnek így elvileg sikeres emberek?
2009. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg csak sajnáljátok... az hogy jó hangja van messze nem elég egy ilyen műsorban. Na meg rossz kiejtése volt, pedig ha angolul énekel az egy minimum lenne.
2009. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
hát....nem is zsűri módján viselkedtek az biztos!!!!! Ugyan már..
2009. okt. 24. 23:32
 18/63 anonim ***** válasza:
66%
23:29 - Mindenki elkezdi valahol, ahogy Bill Kapitány is kezdte valahol (aki ma már sikeres énekes, és ugyanúgy mozgássérült, 11 éves korában amputálták a lábát). Nem, az ilyen embereket nem kell sajnálni, hanem ahhoz, hogy fejlődjenek, segíteni kell. Sajnálni azokat kell, akik nincsenek tisztában vele, hogy tényleg nagyon rosszak, és mégis indulnak ilyenen, kinevettetik magukat. Ez a mozgássérült pasas nem ilyen, van hangja, a kiejtésen lehet javítani, ha valakitől kap esélyt és segítséget. És ezt úgy mondom, hogy 10 év éneklési tapasztalatom van sikerekkel.
2009. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

Nagyon felháborodtam én is, sőt egy helyen lakom a sráccal. Nekem az nem tetszik, hogy értelmes okot nem mondtak neki,még mondták is h ez volt a nap csúcspontja, vagy vmi iyesmit! De h azt mondják neki h ez nem ide való??Mi ebben a rossz ha énekel? a közönséget is megérintette. Itt a lakhelyemen már nyert versenyt, lett az Év hangja, mert volt nálunk ilyen vetélkedő, de akkor is megértem hogy feljebb akar törni. Nem sajnálmni kell őt,mert nem fogyatékos, scak nem tud járni. Semmi baja nincs, csak mikor az édesanyja terhes volt vele, nem vették észre hogy nyitott gerinces a baba és igy kellett megszületnie :(


De sok produkció nem ide illett volna, de Ő igen! Remélem lesz vmi beszavazás, mert ő igenis tehetséges!!! És nem fogyatékos, tudna ő tovább dolgozni.


A rúdtáncosnő helyett vagy a törpe helyett bejuthatott volna! Azok a NEM IDE ILLŐK!!!!

2009. okt. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a srác neve BORSY ÁDÁM
2009. okt. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!