Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik műsorban...

A Csillag születik műsorban igazságosan mondott nemet a zsűri a tolókocsisnak? (nem jegyeztem meg a nevét! ) Nekem tetszett!

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim válasza:
37%

És arra még véletlenül sem gondoltatok,hogy ha a későbbiekben esik ki,még rosszabb lesz neki?Talán ezért nem juttatták tovább,és az is lehet,hogy nem akarták hogy megkülönböztessék az emberek,mert mozgássérült,és e miatt előnyben vagy hátrányban részesüljön a többiekkel szemben.

Én is egyetértek az előttem szólókkal,hogy voltak akik helyett inkább őt kellett volna beszavazni,és megsirattam a produkciót,de szerintetek meg is nyerné?Mert ha nem,az lehet nagyobb törés lenne,mint az hogy most nem jutott tovább.

Lehet leszólni!

2009. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Ezt amit írtál akár melyik versenyzőre lehetne írni hogy NEM-et mondtak neki most hogy később ne legyen neki rosszabb.....
2009. okt. 28. 10:52
 43/63 anonim válasza:
36%

Úgy látom,te ezt nem érted.Gondolj már bele!

Nem akarok vitatkozni ez az én véleményem és kész,de csak annyit a válaszodra,hogy ebben más egy egészséges ember. Nem láttad a tekintetét?

Tele van szeretettel,ugyanakkor szeretet hiánnyal is... Ezer meg egy dolgot lehetne írni.De ne hasonlítsd össze olyan emberekkel,akiknek minden rendben van az életével,vagy ha nincs is, de legalább egészségesek.

Nem ugyanúgy éled meg te a csalódást,mint ő.

És szerintem itt zárjuk is le.

2009. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim válasza:
100%
Nagyon jól énekelt,és biztosnak látszott,hogy a zsűri beszavazza,nem így történt.
2009. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
már csak azzal is kivételezés "hogy neki rosszabb lesz..."! Szerintem mint egy átlag embert úgy kellett volna kezelni!Ha megérdemelte tovább engedni vagy ha nem akkor ne! Vagy ha azért nem akarták tovább engedni mert tolókocsis akkor minek engedték versenybe? Hogy elsők között kiszavazzák? Nem lehet annyira rossz ha máshol helyezéseket ért már el!! Szerintem! Én sem akarok vitázni! Nem csak egy személynek írom a véleményem hanem mindenkinek!!!!
2009. okt. 28. 17:42
 46/63 Plaga ***** válasza:
Szerintem NEM volt igazságos. Ezt meg is magyarázom: -ha alapból tudható az, hogy semmi esélye a továbbjutásra, akkor alapból miért kellett beengedni? (ilyenkor nem illik a tolókocsira fogni, hogy jajj úgyse futhat be) Szép hangja van, bár képzetlen, ezen lehet változtatni. Meggyőződésem, hogy némelyik éneklő emberkénél jobban énekelt, hiába voltak nála jobbak is. Nyugodtan be lehetett volna őt is szavazni, mondjuk pár szám (törpe, bűvész /az esernyős/, rúdtáncos, kisgyerekek) helyett. Emellett azt is vegyük figyelembe, hogy a törpe és az a bűvész már befutott. És még egy dolog: amíg nem táncol, hanem énekel, senkit se izgasson a kerekesszék. Sok embernek ténylegesen fel kéne nőnie és megértené :)
2009. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot én sem értem.Ha tudták a szervezők,hogy nem fogják tovább engedni,mert mondjuk látványra nem szinpadképes vagy nehogy a nézők sajnálatból rászavazzanak,ahogy a szegény sorban élő Árpira (aki teszem hozzá szerintem tehetséges),akkor miért kellett hagyni,hogy fellépjen,hisz az énekhangja nem indokolta,hogy kiessen.Nem tudta a zsűri sem megindokolni,hogy miért nem vagy legalábbis nem merték kimondani az okát.

Abban nem értek egyet,hogy ő másképp éli meg a csalódást.Ő is ember,aki jó valamiben és ha mégis kudarc éri elszomorodik,ahogy mindannyian.De nem kell emögé többet látni,mint ami benne van.Pontosan tudom miről beszélek!Izgult,ahogy gondolom mindenki más is,de teljesen korrektül fogadta a nemleges választ és nem kötötte fel magát azóta emiatt,így látszik,hogy egy egészséges lelkületű,normális ember,aki el bírja viselni az élet pofonjait.Tudom,amiért keresekszékben ül,így is többet szenvedett,mint mások,de ez most nem mérvadó.Azért nem,mert nem ez volt itt a lényeg.Van önkritikája. (ellenben úgynevezett egészségesekkel,akiknek szerintem erősen gondok vannak az agyával,amiért képesek fahanggal kiállni énekelni és még vissza is kérdezni,hogy most mi a gond,na ez a szánalmas)Ő viszont azért jelentkezett a versenyre,mert úgy gondolta ebben jó,amit csinál.Jól is gondolta!Nem a maratonra nevezett be,mert az veszett ügy lett volna.Teljesen úgy kellett volna kezelni,mint bárki mást.Jó a hangod? Maradhatsz.Hamis vagy? Viszlát.Képes ő is normálisan feldolgozni a sikertelenséget.Ha később esett volna ki,akkor is. Nyilván senkinek nem esik jól, ha kiesik egy versenyből,de hol foglalkoznak bárkinek is a lelki világával.Sehol.Ebben az esetben sem kell.Csak az számítson,hogy kategóriájában mit nyújt.Ha jót,akkor tovább,ha rossz volt,akkor kiejtést.

2009. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép hangja van a srácnak és ez ki-mit tud és nem értem az okát hogy miért nem kapott ő is esélyt arra hogy tovább jusson.Ezt diszkrimináció .Szerintem vannak olyanok akik sérültek de nem kell még éreztetni is velük.Szerintem ilyen estben a közönségre kellett volna bízni a szavazást nem 3-4 embernek eldönteni hogy tovább juthat-e ?
2009. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim válasza:

Véleményem szerint is jó hangja volt.. De szerintem azért nem juttatták tovább, mert mivel tolókocsis,mozgáskorlátozott, nem olyan színpadképes mint a többi versenyző.. (ami tök baromság, mert ez egy TEHETSÉGKUTATÓ verseny)

Egyébkén minden tiszteletem az övé, mert nagyon ügyes volt, hihetetlen jó volt nézni és hallgatni ahogy énekelt,ráadásul ülve nagyon nehéz énekelni, máshogy préselődik ki a hang.

2009. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim válasza:
A bűvész az legalább jó megmondta nekik.Igaza is van.
2009. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!