Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, metálosok, punkok!...

Rockerek, metálosok, punkok! Meséljétek el a sztoritokat, ti, hogyan és miért zártátok a szívetekbe ezt a zenei stílust?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok :)

Kort, és nemet is írjatok légyszíves :)



2020. márc. 27. 21:05
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy jött
2021. febr. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Röviden annyi, hogy zeneművészetiben tanultam (klasszikus zene), lényegében ezen az irány vonalon nőttem fel, és ott szemtanúja voltam mindannak, amit ezek a komoly “hamisítatlanul tökéletes zenét játszó” emberek leműveltek egymással. Szintén röviden összefoglalva: GUSZTUSTALAN volt. Megundorodtam attól a harctól, hogy ki ki favorizál, ezek a pedagógusok hogy lehetetlenítenek el tehetséges fiatalokat a pályától, csak azért, mert nem hajlandóak feláldozni a személyiségüket azért, hogy felhasítsák az elméjüket, és a törmelékeikből összerakjanak egy olyan lélek nélküli gépet, ami megfelel nekik, amiben már nem találnak “hibát”.

Aztán kiszakadtam ebből a környezetből. Oda, ami sokkal inkább a szabadságnak, az őszinteségnek és a jobb világban való hitnek kedvez: én EZ AZ a zenei világ.

2021. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Cybergoth, jöhet?
2021. ápr. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás koromban felfedeztem anyám lemezeit, főleg LGT meg Omega volt sok köztük. Keresztapám ezen felbuzdulva kölcsönadott egy Uriah Heep és egy Deep Purple kazettát, ezekbe beleszerettem, különösen az utóbbiba. Utána már nem volt megállás, magam is vásároltam/másoltam/másoltattam CD-ket, majd miután lett normális (nem betárcsázós) internetünk, már könnyebben fel is fedeztem új előadókat és stílusokat.
2021. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
94%
A bátyámtól hallottam
2021. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

23:26!!!!


⚠️

2021. ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általánosban a zenei "ízlésem" az Imagine Dragons-ra, a Disney betétdalokra és Taylor Swiftre korlátozódott, aztán ez a sötét korszak elég gyorsan véget ért.


Már akkoriban a bátyám orrvérzésig hallgatta a Linkin Parkot, a Green Dayt, olykor a Hollywood Undead-et is, de én csak később szerettem meg, pont addigra, mire ő kinőtt belőlük. Utána egy nyári táborban barátkoztam össze alternatív emberekkel, aztán jött minden, főleg emo, pop punk és pop rock, a metált valahogy sosem voltam képes annyira a szívembe zárni.


Tetszik, hogy ezek a dalok jóval többről szólnak, mint azok, amikről addig azt hittem, mindent elmondanak, és hogy a sötétről is lágyan, de mégis valami fura, erős dühhel tudnak mesélni. Ez lehet, nem túl értelmes :D A lényeg, hogy nem tudom elképzelni az életemet ezek a zenék nélkül.


19/L

2021. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
98%
Ideges vagyok azé halgatok ilyet
2021. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sabatont meg a Powerwolfot imádom. Igazából azért, mert a szüleim imádják, és amikor először meghallottam, azonnal megszerettem. Persze a szüleim nem kényszerítették rám, magamtól kezdtem el hallgatni.
2021. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
29 😍😍
2021. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!