Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jött ki a "Permission To...

Ma jött ki a "Permission To dance" BTS. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem hangulatos kis zene, az mv is érdekes. Persze adhatnának több szerepet Suga-nak J-hope-nak vagy Rm-nek... De ez csak az én véleményem és szerintem szupi lett mondjuk nem hinném hogy be kerülne a kedvenc TOP 5 BTS zenémbe.

Rm-nek egy kicsit fura a haja de kinek mi a fura. 💜



2021. júl. 9. 08:40
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem tetszik. Nem vagyok egy nagyon nagy BTS fan, de azért jó pár számukat szeretem, viszont ez most nem jön be nekem. Ez már túlságosan is tipikus amerikai szám, legalábbis ahogy hallgattam, ilyen amerikai musical film zenék jutottak eszembe. Az hogy angol, engem nem zavar, más angol nyelvű kpop számokat szeretek, de úgy érzem, hogy ez a szám teljesen elvesztette a kpop jellegét, tényleg olyan musical beütése van számomra.
2021. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
86%

Nem leszek népszerű, de van ez így. Nincsen semmi bajom a fiúkkal, de ettől még ez a véleményem.

Nekem sem tetszik. Az elején azt hittem, hogy egy One Direction dal kezdődött el, utána pedig olyan (mint előttem is írták) tipikus amcsi feelingje volt. Nem volt benne túl sok eredetiség és igazából többet vártam volna..

Azzal tisztában vagyok, hogy nem lehet minden dal kiemelkedő, de a fiúktól ez már a zsinórban többedik olyan dal, ami nem nyeri el a tetszésem. És nem azzal van a baj, hogy angolul van, hanem a hangzásvilág nem épp az én ínyemre való. Tagadhatatlanul az Amcsi piac a(z egyedüli?) célpont, de mivel a számokban nem látszódik, hogy többen elégedetlenkednek (szerintem azért most kicsit már jogosan), ezen úgysem fognak változtatni.

Ha a fiúk elégedettek ezekkel a dalokkal, akkor rendben, de szerintem ennél sokkal, de sokkal jobb dalaik voltak régebben.

2021. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
73%
A szám tipik tucat slágerszám. Viszont ez már messze nem kpop. Költözzenek ki USA-ba, tolják ott ezt a stílust, de egy Dynamite, Butter, Permission to Dance után túlzás őket kpop bandának titulálni. És itt most nem csak a nyelvről van szó, hanem a koncepcióról, a számról és a kilpről magáról. Egyiknek sincs semmi köze kpophoz. Egyébként mint dal hallgatható sztem, de mint mondtam, nem kpop.
2021. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
88%

Az en szememben is nagyon amerikaiasra sikerult,de a fiuknak nyilvan sok munkajuk van benne. Ami meg annyira nem volt jo hogy suga J-hope es namjoon nem tudott annyira kiteljesedni a zeneben legalabbis en ugy ereztem.

A zene alapvetoen amugy jo de ez most nekem nem volt az igazi viszont still tamogatom oket💜

2021. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
86%

Nekem eddig semmi gondom nem volt ezekkel a nyárias angol zenékkel tőlük, mert tényleg tetszettek, de most egy kicsit meggondolkoztat, hogy miért tolják ennyire. Az amerikai piacon akárhogy tudnak már ekkora ismertséggel érvényesülni, szerintem nem kell kiadjanak egy tiszta angol nyelvezetű és amerikai beütésű zenét, hogy arasson egyet külföldön is.

Páran azt spektakulálják, hogy a Grammy miatt indultak be ennyire, mivel jővőre is tuti fogják nevezni őket és akkor nagyobb esélyük legyen bezsebelni egy díjat. De őszintén nem tudom.

Azon kívül a zene maga annyira nem jött be első 2 hallgatásra, pedig a Bts zenéi nekem már első hallgatásra nagyon szoktak tetszeni.

2021. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
92%

Én 4 éve vagyok a rajongójuk szeretem őket és a zenéiket is.

Amikor kijött a dynamite kicsit csalódtam,hogy a teljes szám angol,de túl léptem rajta és megtetszett. Aztán mikor megkaptam a hírt,hogy lesz egy másik angol szám(Butter) már előre leírtam magamba,viszont a 3 angol szám közül az lett végül a kedvencem.

Végül kijött a Permission to dance és egyszerűen annyira nem érzem azt amit más Bts zenékbe. Nagyon távol áll tőlem ez a zene és megkönnyebbüléssel tölt el,hogy nem csak én vagyok vele így.

Remélem a következő számuk nem angol lesz és lehet,hogy kicsit önző,de azt is,hogy nem lesz több angol számuk. :c


A rap linera kitérve mindig kevesebb szerepet kapnak és érthető is főleg ennyire vokál orientált zenékbe.

Meg mindenki panaszkodott,hogy milyen kevés szövege van Jinnek a régebbi dalokban,de nyílván nem Jk-tól fogják elvenni a részét😅

2021. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
38%

En debut ota hallgatom oket. Es csak a BTS-t szeretem a kpopban.


1. Ezt a szamot Ed Sheeran adta nekik. Azert nem hangzik kpop-nak de azt hittem ez egyertelmu?


2. Eddig amikor koreaiul enekeltek mindig kerdeztek mikor jon ki toluk angol szam (az amerikaiak) es most hogy itt van, mindenki kivancsi a koreai szamaikra. (Mikor ternek mar vissza a "gyokereikhez")

Ok ezt kihasznaljak mint egy trojai falo.


3. Az osszes japan szamuk ugyanolyan stilusu megsem kerdojelezi meg senki. Akkor miert baj az angol? Vagy az meg mindig kpop?


4. Nekem se jon be ez a szam. Se a Just One Day vagy a Microcosms. Da attol meg nem kell ilyen hukyesegeket mondani hogy ez mar nem kpop es hasonlok. Basszus csak 3 angol szamuk van es ezek csak ilyen filler szamok amig virus van...

2021. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
85%

Nos, őszintén még a klippet sem néztem végig lol

Ez most valami nagyon nem az volt,a Dynamite-al és a Butter-al kibékültem,mind a kettő fogjuk rá hamar belopta magát a szívembe de ezt bármennyiszer fogom végig hallgatni,sehogysem lesz befutó nálam

Egy kicsit túlhajszolja már őket a cég és mi egyéb,kellene nekik szerintem egy hasonló szünet erre a pár hónapra mint pl 19-ben annó, aztán majd hátha elő állnak valami jóféle cb-val.


Amúgy én nagyon szeretem őket tényleg,tiszteletem a munkájukat és tudom hogy rengeteg idejüket és erejüket bele ölik de ez most egyszerűen nem sikerült úgy, sokkal többre is képesek!

2021. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ez a daluk tetszik a legjobban. Fülbemászó, vidám és angol, hogy többen értsék. Sokkal jobb, mint a régiek.

Régen is mindig volt valami bajuk a rajongóknak, most is panaszkodnak és a jövőben is fognak, mert semmi sem jó az embereknek. -.-" De az albumukat, vagy bármi mást vettetek már tőlük?

A tagok sokat dolgoznak, angolul énekelnek, gyakorolnak, koreográfia, szeretnek minket.

Inkább értékeljétek a kemény munkájukat, vagy ha nem tetszik, menjetek vissza az amerikai énekesekhez, akik leköpik és hányják a rajongóikat. :D

2021. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Igen én is ezeket gondolom!
2021. júl. 10. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!